Matriarchalna eskapada Szydłowej do Merkelowej.

Kilka lat temu zajmowałem się tzw. nierządem światowym czyli spotkaniami dewiantów z grupy bilderberg. Utrzymywałem stały kontakt z Nigelem Farage oraz jego kolegami z Europarlamentu. Gdy na tej scenie pojawił się niejaki Janusz Korwin-Mikke ufałem, że będzie on współpracował z Nigelem Farage oraz Marine Le Pen. Tak się jednak nie stało i teraz Farage i Le Pen są promotorami sukcesu ideowego we Francji i w Wielkiej Brytanii, natomiast Janusz Korwin-Mikke jak się okazało jest li tylko promotorem cywilizacji śmierci wspierającym GMO. Skompromitował tym samym najwierniejszego z wiernych; Stanisława Michalkiewicza i wielu żydów z Najwyższego Czasu.

https://rafzen.wordpress.com/2011/09/24/tajny-rzad-swiatowy/

https://rafzen.wordpress.com/2015/06/12/judeo-satanists-of-bilderberg/

https://rafzen.wordpress.com/2015/03/22/bilderberg-2015-meeting-the-children-of-satan/

Dlaczego wspominam o tym politycznym incydencie ? Otóż w Polsce grasuje nowa rasa cerberów rotszyldowskich, którzy za garść srebrników są skłonni zamordować większościową populację Polaków Słowian aby tylko pozostać na wierzchu szamba cywilizacyjnego. Zamykają oni skutecznie drogę Polakom Słowianom do uzyskania identyfikacji politycznej na obszarze Polski.  Natomiast judeo-sataniści nie zasypują gruszek w popiele i  tworzą obraz Polaków Słowian latających nago po lasach w noc Świętojańską lub innych okresach.

Tak też stało się we Francji gdzie judeo-sataniści bardzo szybko; w niespełna rok wykreowali z pomocą ogromnych środków finansowych Rothschildów nową identyfikację polityczną En Marche. Podobne losy miała np. Platforma Obywatelska w Polsce. Formacja francuska W Ruchu jest pod przewodnictwem takiego samego rasowego cerbera jak np. Morawiecki w Polsce, który w pewnym momencie zostanie zwolniony z łańcucha i założy tak jak Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron za srebrniki w/w finansistów nowoczesną platformę prawa i sprawiedliwości, tak aby wszyscy zapomnieli o wolności w unii lub odwrotnie.

Finał widzę smutny w Polsce ponieważ wykupiona przez judeo-satanistyczną hordę Polska nie przeciwstawi się kolejnemu ludobójstwu Polaków w Polsce. Taki wstęp otumaniania mieliśmy w dniu 21 kwietnia 2017 roku na posiedzeniu Komisji Rolnictwa gdzie z podwiniętą kiecą kolaboranci jawnych majdanowych banderowców uczestniczyli w przedstawianiu głupawych racji wobec ustalonego z góry porządku. Nawet szanowany dr. Zięba wziął udział w tej łapance naganiaczy tła politycznego.

No cóż czas powrócić do dzisiejszego wydarzenia czyli lotu Szydłowej do Merkelowej. Szydłowa po transformacji szpitalnej nabrała nowych sił demonicznych i postanowiła nie tylko wydać zdecydowaną wojnę Patriarchatowi w Polsce ale włączyć się aktywnie w dzieło obrony zasyfiałej twierdzy o nazwie Unia Europejska. Przecież nie może być tak aby Marine Le Pen wygrała wybory we Francji i Francja opuściła zwarte szeregi Unii Rothschildów.  Soros jest przegrany z Trampkiem więc co to by byli za ludzie gdyby nie kreowali przyszłości wedle swego judeo-satanistycznego bożka yahwe i dlatego wersja Unii Rothschildów ma pozostać trwają ostoją piekła w Europie nawet za ceną wojny ze wszystkimi i pod oczywistym przywództwem Izraela.

Dzisiejsze rozmowy mają utwierdzić Merkelową, że po wypadku z kierowcą samobójcą z BOR-u Szydłowa dojrzała do dopuszczenia jej do części planów organizacji Europy w której Szydłowa będzie żyła długo, spokojnie i dostatnie jednak pod jednym warunkiem czyli wykonywania poleceń strategicznych w domu właścicieli Europy i udając przy tym patriotkę z krwi i ciała jak na judeo-satanistkę przystało.

szydło deklaracja rzymska I