Macron rotszyldowski bankier wygrywa w pierwszej turze wyborów we Francji.

Pełne wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji  podano tuż przed godziną 5 rano. Na Emanuela Macrona zagłosowało 23,75 % uprawnionych wyborców, natomiast na jedyną kandydatkę Francuzów Panią Marinę Le Pen zagłosowało 21,53 procent wyborców.

Nie mgło być inaczej ponieważ judeo-sataniści we Francji wystawili całą hordę malowanych politycznie kolaborantów. Taka sytuacja oszustwa społeczeństwa sprawia, że Francja wraca do tożsamości Narodowej, mimo bezlimitowanego napływu cudzoziemców głównie z terenów objętych wojnami prowadzonymi w interesie Izraela jednak za środki podatników francuskich tak jak w Polsce.

Historyczny wynik wyborczy Marine Le Pen zawdzięcza głównie swemu Ojcu, który był liderem Frontu Narodowego we Francji i bezkompromisowym wizjonerem oraz rosnącej świadomości w/w okoliczności prowadzenia wojen w interesie państwa totalitarno-wyznaniowego jakim jest bez wątpienia Izrael.

Dodatkowo należy zauważyć, że wielu Francuzów nie chce Unii Rothschildów proponowanej pod fałszywą nazwą Unii Europejskiej i administrowanej pod dyktatem judeo-satanistów z Niemiec.

Druga tura wyborów odbędzie się 7 maja 2017 roku i będzie to również stan wojenny wprowadzony przez ziomala Macrona niejakiego Hollande.

Polacy Słowianie posiadający obywatelstwo francuskie powinni wspierać Panią Marinę Le Pen bezwarunkowo aby doprowadzić do sytuacji realnych zmian również w Polsce.

Należy położyć kres nierównemu traktowaniu Polaków np: w ramach Wspólnej Polityki Rolnej lub po prostu wystąpić z tej diabelskiej Unii Europejskiej dzieci szatana /Ew. Św. Jana 8:44 /

Podobnie jak we Francji horda okupantów oraz malowanych politycznie kolaborantów bankierów doprowadziła Polaków Słowian rdzennych mieszkańców do marginesu społecznego w Polsce z etykietą ludzi latających nago po lesie w Noc Świętojańską.

Polska estrada polityczna nie posiada takich osobowości jak np: Jean-Marie Le Pen aby dźwignąć strukturę partyjną na wiele lat. Pojawiają się natomiast performersi, uzurpatorzy lub wróżbici polityczni, którzy dla swych osobistych i komercyjnych celów są skłonni głosić dziwaczne doktryny lub pustosłowie patriotyczne w ramach okupacji izraelsko-watykańskiej.

Wejściówki na estradę polityczną w Polsce rozdają wszechobecni agenci Mossadu w Polsce oraz zadeklarowani duchowni innego państwa religijno-wyznaniowego, a mianowicie Watykanu. Zagranie innej roli na takowej scenie aniżeli przewiduje scenariusz ustalony w Tel Avivie jest zawsze nagradzany grand prix czyli mordem rytualnym…

 

Lord-Rothschild-001