Kolonia Izraela w Ameryce Płn. chce wzbogacić kulturowo Koreę Płn.

detroit Talmud

W Detroit USA tak wygląda cywilizacja talmudyczna.

Bardzo mało jest informacji o Korei Płn. Opublikowany materiał video oddaje bez komentarzu obraz ładu w tym nękanym przez judeo-satanistów kraju.

A może by zapytać Koreańczyków z Płn. czy chcą wojny z judeo-satanistami i mieszkać na zgliszczach oraz na mogiłach zabitych krewnych tak jak to USA zrobiły w Syrii, Libii czy Iraku ?

Polska oraz Polacy nie mogą angażować się w konflikty w interesie małej grupy wariatów cywilizacyjnych, którzy za swój wielopokoleniowy cel obrali talmudyczny apartheid. Ci którzy angażują się w tego rodzaju przymierza to zdrajcy Polski i Polaków i to nie ma nic wspólnego z wypełnianiem zadań w ramach NATO. NATO jest podobno organizacją obronną, a nie siewcami wojen na świecie !!! Jeżeli tak nie jest to należy jak najszybciej wypisać się z tej zbrodniczej organizacji.

W poniedziałek Donald Trump ogłosił, że w ramach dialogu talmudycznego pragnie spotkać się z Przywódcą Korei Płn. Nawet w tym celu wysłał armadę okrętów wojennych aby zabezpieczyć teren rozmów i aby przekonać Koreańczyków do powołania Banku Centralnego zarządzanego przez samych judeo-satanistów.

Ta wspaniała propozycja zaprowadzenia ładu talmudycznego w tym kraju spotkała się z umiarkowanym entuzjazmem w Korei Płn. ponieważ dialog z terrorystami jest zawsze nic nie wart i dodatkowo podczas rozmowy cały czas należy mieć odbezpieczoną broń.

https://www.bloomberg.com/politics/articles/2017-05-01/trump-says-he-d-meet-with-north-korea-s-kim-if-situation-s-right

Zobaczmy ten filmik oraz filmiki i zdjęcia z Bliskiego Wschodu. Każdy niech wybierze : albo wzbogacenie cywilizacyjne jak np. Detroit albo ład cywilizacyjny Korei Płn.

Wybór należy do każdego z nas.

Beautiful Bus ride through Pyongyang City and countryside (North Korea) image: https://cdn.liveleak.com/80281E/ll_a_u/misc/ll2/hd_video_icon.jpg

Read more at https://www.liveleak.com/view?i=64f_1493627178#jjyqfUsRBv1X6otV.99