Solidarni Obrońcy żydów bronili ks. Mędlara

SAMSUNG CSCZapowiadany od dawien dawna proces księdza katolickiego Jacka Mędlara z zawiadomienia szczególnej posłanniczki na umowę/zlecenie Joanny Izabeli ScheuringWielgus miał dzisiaj szczególny epilog. Otóż z Londynu przybyła silna grupa pod wezwaniem obrońców żydów aby stanąć ramię w ramię z garbatonosym księdzem katolickim, który zdecydowanie wypowiedział wojną Polakom Słowianom pod Sądem Rejonowym w Warszawie.

Muszę pouczyć tego młodego człowieka, iż Polacy wyrośli z cywilizacji Słowiańskiej datowanej na 10 700 lat, natomiast łacina to taki 1000 – letni epizod w Naszych dziejach i dlatego My Polacy Słowianie szanujemy ten okres. Polacy nie walczą z trupami cywilizacyjnymi; proszę to sobie zapamiętać.  Ks. Jacek Międlar należał do Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo.

Judeo-sataniści nie dali rady wyprać nam języków Słowiańskich ani tożsamości Słowiańskiej do tej pory to już nigdy tego nie zrobią zwłaszcza obecnie gdy jesteśmy silni nie tylko Duchem Boga Roda ale prawdą o Nas ! Prawda zawsze zwycięża !!! Jeden Słowianin pogodzony z Bogiem jest wart 100 waszych najemników !

Widoczna grupa solidarnego wsparcia tzw. « dobrych » żydów posiada referencje w organizowaniu tego typu eventów. Np. Piotr Rybak organizował eventy dla Stonogi, ONR-u, KukiSS-a, OPZZ i wielu innych, natomiast Marek Podlecki być może już planuje wyjazd w celach komercyjnych do kolejnej kolonii Izraela tym razem w Europie.

Jestem w stanie wyobrazić sobie taki patrol obywatelski w Londynie; Rybak, Podlecki, Mędlar i każdy ze swoim sprzętem natomiast rozprowadzającą będzie czystej rasy dama z motylkiem Jayda Fransen. Rybak oczywiście z zapałkami albo zapalniczką, Podlecki ubrany stosownie w Trump-ach i krótkich spodniach natomiast Mędlar ze swoim owczarkiem niemieckim. Czystej rasy dama z motylkiem Fransen może być nawet z koroną albo w koronkach.

Zastanawiam się w jaki sposób taki londyński patrol obywatelski z Polski będzie odróżniać dobrych żydów od złych żydów aby tych « dobrych » żydów oczywiście bronić przed muzułmanami . Pewnie Talmud prawdę im powie albo owczarek niemiecki wywącha.

Organizacja wsparcia dla księdza katolickiego solidarnego z tzw. « dobrymi » żydami przebiegała bez zakłóceń jednak rozprawa w Sądzie Rejonowym rozpoczęła się z przeszło dwu godzinnym opóźnieniem.

Solidarni z żydami w walce z islamistami czy to jest tożsame dla Polaków ?

Co na to najwierniejsi z wiernych Islamistów Tatarzy ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Tatarzy_w_Polsce

Jestem Słowianinem i mam Słowiańskie obowiązki.

Solidarny z dziećmi szatana /Ew. Św. Jana 8:44/ nigdy nie będę.

Zdziwiła mnie nieobecność podającego się za Prezydenta RP oraz podającego się za hrabiego niejakiego Potockiego, mimo iż zapowiadał w internecie, że zrobi z tym sądem porządek. W/w Potocki to pewnie taki sam hrabia jak i książę Wałęsa z tego samego nadania lub jak kto woli z tej samej dynastii.

Zauważyłem również nieobecność wybitnego aktora, a który gra internetową rolę życia w Sumieniu Narodu i który również zapowiadał się na tej imprezie. Jak się dowiedziałem z wiarygodnego źródła aktorowi dano propozycję nie do odrzucenia i musiał zrezygnować z dzisiejszego wydarzenia. Poinformowano go że jest podobno rusofobem, a tu jest impreza dla dżentelmenów solidarnych z żydami.

Britain First leader Paul Golding said in an interview with The Times of Israel that his party merely wants to support the Jewish community in the face of “a sustained attack by Islamization.”

http://www.timesofisrael.com/british-jews-say-no-thanks-to-nationalist-groups-support/

 

No cóż i ja tam byłem i to co widziałem Polakom Rodakom Słowianom przedstawiam.