Pan Grzegorz Skwarek dla Polaków

Marek Podlecki oprócz publicystyki politycznej prezentuje ważne dla Polaków Słowian informacje dot. zdrowia. Jest to zdecydowanie lepszy temat od prezentowania osób które chciałyby ze względów komercyjnych zostać posłem lub senatorem za cudzesy.

Tacy potencjalni kandydaci nawet nie mają swoich doktryn i korzystają z publikacji internetowych innych osób co jest dla idiotów zrozumiałe ale najważniejsze jest to, że okupantom zależy na tego typu osobnikach zwłaszcza gdy mają sporą grupę zwolenników. Wielu nawet poddaje się torturom cywilizacyjnym aby zbudować nową tożsamość przyszłych kolaborantów.

Najwybitniejszy to bez wątpienia wzorzec TW Bolka. Chociaż w tamtych czasach nie było internetu jednak byli oficerowie prowadzący, którzy posiadali informacje gdzie i z kim i o czym ma rozmawiać taki kolaborant. Dzisiaj sytuacja jest stosunkowo łatwa wystarczy zalogować się na stronie inwigilacyjnej o nazwie książka twarzy i analizować via specjalnie programy skuteczność danych publikacji. To nazywa się inwigilacja.

Posiadając takie informacje można już przystąpić do kolejnego etapu czyli neutralizacji informacji lub poszczególnych osób. W jaki sposób to się czyni napiszę na moim przykładzie. Wpierw rozpowszechniano informacje jakobym był żydem. Na ten temat zbyt mało idiotów dało się nabrać więc zaczęto podważać moją działalność na rzecz mediów polonijnych. Teraz wielu może osobiście zadzwonić do redakcji z zapytaniem czy zna Rafała Gawrońskiego. Odpowiedź będzie oczywista, że nie zna go i nigdy nie znała. I tutaj już mamy konkrety ponieważ taki osobnik zadzwonił do danej redakcji i odpowiedziano mu, że nigdy z żadną nie współpracowałem. Jednak nie zada sobie pytania dlaczego tak mu odpowiedziano. Otóż są to media komercyjne bazujące na « dobroczynności » środowisk żydowskich czyli na reklamowaniu cywilizacji śmierci lub są to skryte media judeo-satanistyczne podające się wprost za media polonijne. Jeżeli Rafał Gawroński publikuje dużo o nich wiadomo że będą oni neutralizować jego samego lub jego publikacje.

Po tym etapie dzwonienia zaczęto poważać moją tożsamość co było już stosunkowo łatwe zwłaszcza gdy taki osobnik zadzwonił do redakcji mediów polonijnych, a tam odpowiedziano mu, iż wielu dzwoni w tej sprawie jednak takiej osoby oni nie znają. Mało tego więc napiszę więcej, gdybyście Państwo zapytali wielu moich byłych znajomych o mnie i to nawet w episkopacie, sejmie lub senacie lub w innych tego typu środowiskach również byłaby taka odpowiedź, ponieważ wielu z nich nie żyje prawdą.

Przecież nawet apostołowie zapierali się Jezusa więc nie jest to żadne novum zwłaszcza gdy Rafał Gawroński oznajmił publicznie, że wierzy w jedynego Boga Rod-a Ojca wszystkich Słowian, który posłał Jezusa żydom aby ci zaprzestali konsumpcji krwi i ciała ludzkiego w celach religijnych i zastąpili tę tradycję chlebem i winem. Wiek Naszego wspólnego Boga Ojca naukowcy udowodnili ponad wszelką wątpliwość i określili w 2009 roku na 10 700 lat więc dzisiaj mamy rok 10 707 -y.

Powyższe opisane działanie nazywa się neutralizowanie.

Jednak jest wielu Polaków, którzy z takich czy innych przyczyn przebrnęło przez inwigilację i neutralizację i dla nich tworzy się alternatywnych osobników, którzy w pierwszej kolejności są dobrymi mówcami przecież gawiedź lubi słuchać gdy taki np: reprezentant « dynastii » Braunów opowiada w formie mesjaszowej co zrobią żydzi lub czego nie zrobią względem Polaków. Braun jest oczywiście « polakiem » i ma to nawet wyryte na mordzie, którą skutecznie zasłania brodą co daje nutę egzotyzmu orientalnego.

Jednak okupant nie posiada jedynego osobnika w swej stajni Augiasza, no bo co byłaby warta taka hodowla gdyby naczelnicy stawiali li tylko na jednego konia. Nawet gdyby dostał olśnienia i nagle pokochał Polaków Słowian czyli innymi słowy pisząc złamał nogę to cała operacja okupantów wzięłaby w łeb. Dlatego judeo-sataniści realizują strategię wielogłowicową aby rozbić Polaków Słowian.

I tutaj mamy całą ich doktrynę:  INWIGILOWAĆ,  NEUTRALIZOWAĆ,  ROZBIJAĆ, a którą judeo – sataniści skutecznie realizują na Narodzie Polaków Słowian.

 

Ykraine back for war