Przełomowa informacja – wrogowie tożsamości Polaków szturmują Narodowy Front Polski

anigif Schwalbe

Karola Schwalbe nie trzeba przedstawiać. To znany radomski komendant Policji, który za cel obrał sobie zostanie Komendantem Głównym Policji. W tym celu zdejmował Krzyże w miejscu pracy natomiast Archanioła Gabriela widniejącego na sztandarach Policji miał zostawić sobie na czas awansu do Komendy Głównej Policji.

Tak się jednak nie stało dzięki m.in. Panu Januszowi Zielińskiemu b. funkcjonariuszowi Policji oraz Obrońcy tożsamości Polaków oraz innym osobom, którzy pod Komendą Stołeczną z okazji kolejnej rocznicy wmurowania tablicy pamiątkowej żołnierzom niezwyciężonym zwrócili uwagę, iż zdejmowaniem Krzyży w/w nie przysłużył się dobrze Policji. Schwalbe postawił wszystko na kulawego konia czyli palikociarnię z platformy obywatelskiej i nie przewidział zmian politycznych w Polsce czyli przetasowania tych samych kart.

Nie on jeden stawiał na kulawego konia jednak mógł przewidzieć że judeo-sataniści mają całą stajnię Augiasza do dyspozycji, jednak jest to postać historyczna ponieważ ojciec był zastępcą Bieruta w latach 1945-1947.

Wczoraj pojawił się jako aktywny uczestnik kongresu Narodowego Frontu Polskiego i znowu dzięki Telewizji Narodowej Pana Eugeniusza Sendeckiego jesteśmy świadkami komedii reżyserowanej przez legalnego reżysera z uprawnieniami Olszańskiego.

O Szwalbach więcej tutaj: http://wpolityce.pl/polityka/163728-komendant-szwalbe-palikotyzuje-policje-w-radomiu-stawia-sie-w-jednym-szeregu-z-dowodcami-mo-i-zomo-z-czerwca-1976