Zjednoczenie pod szyldem okupantów

Narodowy Front PolskiWczoraj odbył się kongres założycielski Narodowego Frontu Polskiego i sama nazwa wskazuje na ułomność intelektualną ojców założycieli lub celowe działanie w interesie rzekomo « wzniosłych » czynów. Publiczne zapraszanie osobnika, którego nie tak dawno bronili w warszawskim sądzie judeo-sataniści przybyli z Londynu, a którzy domagali się wydalenia wszystkich Polaków z Wielkiej Brytanii oraz oferowali swe usługi żydom zapowiadało niezły pasztet cywilizacyjny osób chcących zostać politykami.

Jeżeli chcecie bawić się polityką to należy być intelektualnie sprawny zatem kongres założycielski powinien nosić nazwę Narodowy Front Polaków gdzie wiadomo by było już z samej nazwy, iż jest to organizacja gdzie Polacy jednoczą się dla Polski, a nie kolejna wydmuszka polityczna na bieżące potrzeby zmiany Konstytucji czyli regulaminu w Polsce. http://narodowyfrontpolski.pl/ Sprawa nie jest tak drastyczna jak nazywanie niepokonanych żołnierzy wyklętymi ale sztandar musi być widoczny i zrozumiały.

Idea szczytna jednak po co wyruszać orszakiem wojennym na wojnę skoro okupantów nie można zdefiniować. Oczywiście były słowa w stylu żydo-komuna lub wprost żydzi oraz zapewnienie syna ostatniego z ostatnich PZPR-wskich dygnitarzy Poręby co to mord rytualny w Katyniu nazwa jak tego chcą ich mordercy czyli zbrodnią wojenną, że powołanie takiej organizacji zostanie zauważone w odpowiednich kręgach.

Nie pytałem czy zaproszenia zostały wysłane do odpowiednich ambasad czy było to rozpowszechnione li tylko na ucho oficerów prowadzących. Znalazł się nawet były policjant, który oznajmił że jest na emeryturze i chce zająć się polityką ponieważ gdy był na służbie u okupantów to tego nie mógł czynić z powodów komercyjnych.

Dr Zbigniewa Kękusia nie zauważyłem mimo, że z Podleckim promowali osobników ze wschodniej strony mocy oraz wznosili okrzyki « Czołem Wielkie Polsce ». Czyżby ekipa WON z Janem Taratajcio co to kotwicę ozdobił sobie dla propagandy Naszą tożsamością i fałszywie nazywał Naszego wspólnego przodka dziadkiem mrozem czyli Ziemowitem miała inną doktrynę mocy chrystusowej i nie uczestniczyła w kongresie ? Pozytywnym wizerunkiem kongresu to zdecydowany brak banderowców w stylu, Miernik, Słomka albo KukiSS i ich poddani podających się oczywiście za Polaków.

No tak jednak tabor wojenny ruszył załadowany propagandą spadającą z wozu i ma zawieść pasażerów na harce wojenne czyli wybory samorządowe.

Na kongresie założycielskim nie zauważyłem odnośników prawdy cywilizacyjnej o Nas Polakach kochani Rodacy Słowianie, natomiast głoszone poglądy obrony trupa cywilizacyjnego czyli chrześcijaństwa, którego rozkład zaczął się w 2009 po ogłoszeniu badań genetycznych dot. Naszego wspólnego przodka skazane jest na nicość. Prawda przecież zawsze wygrywa i tym razem wygra z trupem cywilizacyjnym.

My Polacy Słowianie czekamy na prawdziwą wojnę, a nie harce i w tym celu dbamy wpierw o swoje zdrowie i naszych dzieci czyli nie szczepimy ich i dając miłość nauczamy prawdy. W zdrowym ciele zdrowy Duch.