Ruszył kolejny żydowski rejwach

 

SAMSUNG CSC

ScheuringWielgus genetyczna bratowa Międlara.

Od rocznicy zamachu stanu każdego 10 miesiąca gdzie dwie partie judeo-satanistów postanowiły razem łeb w łeb, a raczej rogi w rogi świętować udany mord warszawski na zasadzie jestem za, a nawet przeciw teraz każda okazja jest dobra aby robić tumult przeciwko Polakom.

Obecnie w ich mediach na tablicy jest tytuł: judeo-satanistyczny obóz koncentracyjny dla Polaków w Oświęcimiu okupowany przez środowiska żydowskie, natomiast jutro będą napady na żydów aby dać możliwość działania wielu tysiącom uzbrojonym agentom Mossadu w Polsce i tym samym zintensyfikować oraz kontynuować w innej formie ludobójstwo Polaków Słowian.

Słyszeliście Państwo aby judeo-satanistyczny rząd w  Niemczech był wyszydzany poza granicami Niemiec ? Ja nie słyszałem albo słyszeliście Państwo aby Francuzi albo żydzi jeździli do obcych państw i wołali o pomoc w obaleniu rządu we Francji lub Izraelu ? Kto słyszał o kapusiach włoskich, angielskich lub innych donoszących na swój kraj ?

Przecież to znana metoda kapowania syna na ojca która była filarem edukacji po rewolucji judeo-satanistycznej w Rosji. Kto judeo-satanistyczną rewolucję w Rosji przeprowadził ? Oczywiście judeo-sataniści i rzekomo « bezwyznaniowi » obywatele.

Czekam na zadane powyżej odpowiedzi, a tymczasem judeo-satanistyczny rejwach trwa w najlepsze ponieważ świadomość Polaków jest obudzona i Polska zbiera prawdę aby zalać nią ten zgniły świat zbudowany na oszustwie. Tak się stanie mimo, że bestia zacznie mordować na potęgę !

Czy ty Polaku Słowianinie będziesz zapierał się prawdzie jak to czynili uczniowie Jezusa i jak nauczają do tej pory judeo-satanisci czy raczej wybierzesz blask prawdy i nie pogrążysz się w ciemnościach otchłani ? Każdy z nas musi dać sobie odpowiedź z osobna ponieważ prawda nigdy nie jest większościowa.

Przypomnę niejakiego Antonio Francesco Gramsci 1891-1937 włoskiego judeo-satanistę, którego zgniłe myśli to kamień węgielny obecnej Unii Europejskiej. Gramsci był zdania, że w Europie Zachodniej rewolucja judeo-satanistyczna à la Rosja nie wchodzi w grę. Żeby w Europie stworzyć nowego człowieka Homo-Judeo-Satanicus trzeba zdecydować się na długi marsz przez instytucje.

Marsz destrukcji, lewica ma przejąć bądź zniszczyć wszystkie instytucje będące czynnikami integrującymi ludzi. Zlikwidować państwa narodowe, wymazać ze słowników pojęcia ojczyzny i patriotyzmu i mówić wyłącznie o faszyzmie i nacjonalizmie, zlikwidować religię chrześcijańską, przekształcić uczelnie i szkoły w miejsca indoktrynacji i ogłupiania ludzi, przerabiania ich na osobników których wolna wola jest uzależniona od osób trzecich , promować w sztuce nihilizm, zniszczyć tradycyjną rodzinę poprzez promowanie matriarchatu i tym samym dewiacji, łącznie z kazirodztwem, spowodować aby statystyczny obywatel był (odwrotnie niż pisał John Donne w XVII medytacji) samoistną wyspą niemającą oparcia w państwie, społeczności, w kościele, szkole i rodzinie. Idee Gramsciego przejęła tzw. Szkoła Frankfurcka, a jej sztandarowym hasłem było zdanie autorstwa Willi Münzenberga: „Uczynimy Zachód tak zepsutym, że aż będzie śmierdział”. Co też uczynili w Unii Europejskiej.

Polacy Słowianie muszą zachować siłę prawdy i spokoju osobistego, natomiast rejwachowcy czyli tzw. fałszywi narodowcy kościelni lub jak kto woli nacjonaliści kościelni albo narodowi nacjonaliści wschodniej strony mocy niech tworzą na ich potrzeby komercyjne partie, fronty, staczają bitwy teatralne lub sądowe.

Polacy Słowianie na rejwach już nigdy się nie nabiorą, natomiast prawda Nam Polakom Rodakom Słowianom służy !!!

SAMSUNG CSC

Międlar; genetyczny wzorzec rasowy.