Życzenia świąteczne 2017 z okazji zwycięstwa czasu życia nad czasem śmierci

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Rafał Gawroński

Z okazji zbliżającego się Naszego Święta Czasu Życia składam wszystkim Polakom Rodakom Słowianom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, prawdy oraz szczęścia.

Ten wyjątkowy dzień niech będzie dla Was umiłowani w Naszym Bogu Rod – zie wyznacznikiem Naszego zwycięstwa nad cywilizacją śmierci wszczepioną Naszemu ukochanemu Narodowi prawie tysiąc lat temu.

Różne choroby cywilizacyjne nękały Nas przez ten okres czasu co nie znaczy, że chcemy o nich zapomnieć. Od 2009 roku stoimy na gruncie udowodnionej naukowo  prawdy tożsamościowej i tej prawdy brońmy.

Handlarze prawdą, którzy chcą sprzedawać Naszego wspólnego Boga Ojca Roda i koniecznie chcą pozostać przy cywilizacji śmierci i ich bożku niejakim jahwe niech idą w zapomnienie.

Wyznajmy Naszą miłość do wszystkiego co Nas otacza i nie niszczmy dzieła Stwórcy.

Niech Bóg Rod będzie z Wami.

Rafał Gawroński

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce

Warszawa,19 czerwca 2017 roku.

Przypomnę, iż wszystkie modlitwy dziękczynne można składać cały dzień od wschodu do zachodu słońca w dniu 21 czerwca 2017 czyli od godziny 4 min. 24  do godziny 21. 08 minut czasu środkowej Polski. Czas środkowej Polski oznacza w przybliżeniu linia prosta ze źródła do ujścia Naszej wspaniałej rzeki Wisły.

map_pl

Największe Nasze Święto kończy cały cykl obrzędów rozpoczynający się od Zaduszek mający zapewnić powrót na ziemię czasu życia, a więc czasu urodzaju, dobrobytu i szczęścia.