Marsz Polaków 11 lipca 2017

banderowcyOd aktora nie można wymagać zbyt wiele zwłaszcza gdy mówi bez scenariusza więc prosimy wybaczyć Wojciechowi Olszańskiemu gdy mówi np:  » NASZ PREZYDENT’, « RZĄD POLSKI », « NA RAZIE JESTEŚMY JESZCZE GOSPODARZAMI NA WŁASNEJ ZIEMI » albo « NIE MOGĘ DARZYĆ RZĄDU PiS PEŁNYM ZAUFANIEM ».

Zatem przypomnijmy panu Olszańskiemu:

POLSKA JEST KRAJEM OKUPOWANYM OD 1939 ROKU W KTÓRYM OBOWIĄZUJE REGULAMIN SPOŁECZNY, A NIE ŻADNA KONSTYTUCJA !!!

Jednak wydarzenie w dniu 11 lipca jest tego typu wydarzeniem, iż nie jest ważna istota słów ale pamięć. Zatem prosimy o wybaczenie aktorowi ze spalonego teatru jak nazwał Olszańskiego Pan Eugeniusz Sendecki twórca Telewizji Narodowej.

Już na koniec dodam; jeżeli Kościół Katolicki przyjmuje w swe szeregi morderców, którzy szczycą się tymi morderstwami to tym samym Kościół Katolicki staje się Kościołem morderców Polaków, prawdziwych dzieci Boga Roda.

Ostatnia libacja homoseksualna w Watykanie gdzie interweniowała Policja Włoska jest jedynie potwierdzeniem tego co to za « KOŚCIÓŁ » i dlaczego Bandera był tzw. ciotą /więzień wykorzystywany seksualnie przez drugiego więźnia/ gdy przebywał w więzieniu w Polsce.

Jeżeli Państwo chcecie należeć wraz z Waszymi rodzinami do środowisk morderców – homoseksualistów to znaczy, że z wiarą w Boga nie macie nic wspólnego, no może poza niedzielnymi spacerami w galowych ubraniach i czczeniem żydowskiego pierwszego dnia tygodnia oraz wiarą w dobrze spełniony obowiązek. Jednak to tylko przekonanie, a nie wiara.

Uzupełnijmy prawdę historyczną i zapamiętajmy:

Rzeź Polaków na Wschodzie Polski nigdy by się nie odbyła gdyby dwa reżimy żydowskie z Niemiec i Rosji nie wspierały jej !!!