Wystraszyć Dudę

tusk-putin

Tusk lider folksdojczy, emigrantów stalina oraz ukraińców tłumaczy Putinowi dlaczego Polska to nienormalność..

Zastraszanie to jedna z metod polityki judeo-satanistów. Jutro zjawią pod Urzędem Uzurpatora w Polsce dawni kolesie partyjni Dudy i będą w szabat przypominać mu o rzekomo nieszczęśliwym wypadku jego dawnego szefa. Jakby nie było, to właśnie dzięki obecnej opozycji został kolejnym Uzurpatorem w Polsce więc jest punkt zaczepienia zastraszania.

Po wizycie Trumpa w Polsce Duda gra teraz w pierwszej lidze jednak w opozycyjnej drużynie Unii Europejskiej gdzie niekwestionowanym kapitanem jest Merkelowa.

Wcale nie zdziwiłbym się gdyby kolejny najlepszy kierowca BOR-u wpadł w poślizg i spadł z mostu celem świadomego ratowania Prezydenta przed terrorystą islamskim, który zaczaił się z ładunkami pod mostem. Lepiej spaść z mostu aniżeli wjechać czołowo na drzewo, ponieważ tego samego scenariusza już nikt nie kupi. Przypomnę że Szydłowa przeżyła ponieważ miała zapięte pasy bezpieczeństwa i dla jej bezpieczeństwa oczywiście usunięto poduszki powietrzne. Tak i dla Dudy może w ramach przemówienia do rozsądku usuną barierki na moście w ramach zaplanowanych prac budowlanych. Wyobraźnia popłaca lepiej aniżeli wynagradzani są aktorzy w Hellwood.

Nawet szef Al Kaidy w Europie zapowiedział się w Warszawie aby przypomnieć Dudzie o tym, że on osobiście ma ogromny wpływ na jego wybór, a strącanie samolotów robi na zasadzie pstryczków palcami. I tak Przewodniczący Komisji Europejskiej Donald Tusk wystosował zaproszenie na spotkanie do prezydenta Andrzeja Dudy, w celu omówienia sytuacji w Polsce jednak została ona przez niego odmówiona.

Powodem jest to, że Tusk dostał od Putina moc decydowania o wypiciu herbatki z polonem – 210. Jak wiemy w tym towarzystwie picie herbat z radioaktywnym polonem-210 jest trendy, ekologiczne i dodatkowo taka herbatka daje spore oszczędności;  w domu nie trzeba zapalać światła wieczorem gdyż aura sama świeci. Duda jednak chciałby zakończyć kadencję i wydać trochę milionów na córkę, ponieważ gołej nie odda nikomu. Już na marginesie można dodać, że teraz Duda pije z Trumpem bourbona wiec o piciu tea for two nawet nie ma mowy.

Czy Duda się wystraszy zobaczymy w najbliższym czasie, karawana cyrkowa albo uzurpatorska jedzie dalej. Dzień 22 lipca znowu będzie dniem Narodowego Święta Odrodzenia Polin czyli 13 Niedziel po ich święcie paschy.

Jak wiemy w Święto Paschy musi być obrzęd z ofiary z jagnięcia, ofiary pesachowej oraz święta Przaśników. Krwawa Niedziela na Wołyniu odbyła się właśnie w 13 niedzielę od ich święta, natomiast PKWN powstaje w rok później.

Zatem obrzędom stało się zadość.