Żydowska dynastia z Wielkiej Brytanii nagłaśnia w negatywnym świetle Polskę

Jak wszyscy wiemy 17 lipca 2017 książę wyznania mojżeszowego William i księżna wyznania mojżeszowego Kate zostali przywitani przez Uzurpatora Andrzeja Dudę oraz pierwszą żydówkę w Polsce Agatę Dudę- Kornhauser na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie..

Następnie goście, którzy wprosili się do Polski w celach stricte politycznych udali się do Muzeum Powstania Warszawskiego. Obejrzeli wystawę i zapalili znicze rzekomo dla upamiętnienia tego wydarzenia. Polacy cały czas czekają na ujawnienie istotnych dokumentów nie tylko w sprawie zamachu na szefa junty wojskowej Sikorskiego ale przede wszystkim na dostęp oraz ujawnienie dokumentów uzasadniających zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii ostatniego Prezydenta Rzeczypospolitej gen Bolesława Wieniawy-Długoszewskiego oraz Marszałka Edwarda Śmigły – Rydz Naczelnego Wodza Polskich Sił Zbrojnych , a który po powrocie do Polski stał się de facto więźniem londyńskiej junty wojskowej. Przypomnę, że 1 września 1939 r., po zaatakowaniu Polski przez judeo-satanistów z III Rzeszy, Prezydent RP Ignacy Mościcki na podstawie art. 13.2.d konstytucji kwietniowej mianował go Wodzem Naczelnym. Słowa Naczelnego Wodza Polski są w dalszym ciągu obowiązujące dla Polaków.

« Żołnierze, walczycie o istnienie i przyszłość. Za każdy krok zrobiony w Polsce musi wróg drogo zapłacić krwią. (…) Bez względu na długotrwałość wojny i poniesione ofiary ostateczne zwycięstwo będzie należało do nas. »

Data śmierci Marszałka  2 grudnia 1941 roku jest mistyfikacją. 6 grudnia odbył się pogrzeb na Powązkach, jednak w kwaterze 139 pochowano anonimowego pacjenta ze szpitala Ujazdowskiego. Marszałek Rydz-Śmigły zmarł pół roku później. Wyroku na marszałku nie wykonano: jako rozwiązanie zaproponowano mu samobójstwo lub wyjazd z kraju. Odmówił, więc skazano go na niebyt. Po aresztowaniu przez AK w końcu listopada 1941 roku trzymano go w ukryciu w nieludzkich warunkach, w których odnowiła się gruźlica płuc z wczesnej młodości. Ciężko chory trafił wreszcie do sanatorium miejskiego w Otwocku i tam zmarł 3 sierpnia 1942 r.

18 lipca żydowska para książęca odwiedziła były judeo-satanistyczny obóz Stutthof w Sztutowie czyli miejsce pracy dziadka obecnego Szefa Rady Europejskiej niejakiego Tuska i spotkała się z pojednaną z Tuskami /czytaj oprawcami/ grupą byłych więźniów. Oczywiście był spacer po starym mieście w Gdańsku i zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności i pod latarnią jak na polityczną dziwkę przystało przed bramą Stoczni Gdańskiej czekał na nich Wałęsa, udokumentowany kapuś wszechczasów albo dziwka polityczna do wyboru.

Dbałość o prawdę wymaga przypomnienia powszechnie obowiązujących zasad, a mianowicie aby przyszły Król nie tylko w Wielkiej Brytanii nie przyjaźnił się z byle kim albo nie spotykał się z osobami powszechnie skompromitowanymi. Wałęsa jest osobnikiem powszechnie skompromitowanym.

Tak się jednak nie stało Wałęsa spotkał się z żydowskimi książętami co można traktować jak naplucie Polakom w twarz i udawać że to deszcz. Wizytę należy traktować w sposób szczególnie perfidnie zorganizowaną aby negatywnie nagłośnić w świecie obecną sytuację w Polsce. Dodatkowo żona nieosądzonego zbrodniarza wojennego Tony Blair’a, która udzielała się jako zadeklarowana żydówka po jednej ze stron obecnego konfliktu politycznego i już mamy barbarzyńskie metody ingerencji w wewnętrzne sprawy Polski ze strony Wielkiej Brytanii.

Tak więc Polacy Rodacy Słowianie jesteśmy silni Duchem Prawdy i dlatego są organizowane takie eskapady polityczne do Polski.

Przypomnę że Wiliam jest żydem po Spencerównie zabitej w Paryżu, natomiast Kate po swej matce Goldsmith.

 

Walesa Wiliam Kae