Odpowiedzialni za akt ludobójstwa na Polakach w sierpniu i wrześniu 1944

Dzisiaj swoim zwyczajem Mosaiści rozpoczęli świętowanie Rzezi Warszawskiej. Przemawiał Uzurpator Duda, bp z pola Guzdek bez Krzyża do wielu « szlachetnych » okupantów Polski i Polaków. Wszyscy zachwycają się demokracją, vetem Andrzeja Dudy ale jakoś nikt nie wspomina o tych co zostali skazani i odsiadują wyroki za malwersacje z czasów władzy PO. Czyli z tą demokracją to taki blef dla naiwnych, tak jak z tym vetem, bo przecież chodzi o to aby ci sami pozostali « panami » w Polsce i aby legalizować to same okupacyjno – kryminalne państwo idąc i głosując na swych okupantów lub ich kolaborantów.

Powstanie Warszawskie było największą akcją zbrojną rdzennej ludności w okupowanej przez reżim judeo-satanistów z Niemiec Europie . Gotowość bojowa na dzień 1 sierpnia 1944 r. to ok. 40-50 tys. Polaków.  W okresie trwania Powstania w Warszawie zginęło ok. 18 tys. powstańców, a 25 tys. zostało rannych natomiast straty wśród ludności cywilnej były ogromne i wyniosły ok. 180 tys. zabitych. Pozostałych przy życiu mieszkańców Warszawy, ok. 500 tys., wypędzono ze zniszczonego miasta.

Jeżeli przeanalizujemy dane Powstania Warszawskiego zauważymy istotny szczegół otóż zdecydowanie więcej zginęło ludności cywilnej od tzw. bojowników. Więc w tym powstaniu nie chodziło o samo powstanie czy wybuchnie czy też nie ale ilu Polaków judeo-sataniści i ich kolaboranci są skłonni zabić i w tym celu ich agentura doprowadziła do wybuchu tego Powstania !!!

https://rafzen.wordpress.com/2015/10/18/rekordzista-swiata-w-mordowaniu-ludzi/

Innymi słowy pisząc zrobiono czystkę terytorialną dla nowej władzy uformowanej w Lublinie, która za swych ojców założycieli miała Józefa Stalina, Winstona Churchilla, Franklina Delano Roosevelta oraz Władysława Raczkiewicza. To oni formalnie ponoszą odpowiedzialność za Rzeź Warszawską wykonaną przez ich sojusznika cywilizacyjnego Adolfa Hitlera, a który podobno zwalczał żydowski komunizm w Rosji.

Każdy logicznie myślący dowódca, który widzi na swym polu oddziaływania militarnego zorganizowaną formę zbrojnej rewolty musi przeanalizować jego osobistą sytuację oraz sytuację wroga, a także polityczne umiejscowienie rewolty. Hitler dobrze wiedział, że Polscy Powstańcy nigdy nie staną obok żołnierzy rosyjskich dowodzonych przez żydów czyli może dojść do sytuacji w której judeo-sataniści z Rosji będą konfrontować się z rdzenna ludnością w Polsce i tym samym z małą formą zachęty nowa władza w Polsce będzie słaba ale skutecznie spowolni natarcie reżimu żydowskiego z Rosji w kierunku zachodnim, zwłaszcza że 06 czerwca 1944 odbyło lądowanie wojsk sprzymierzonych w Normandii. Powstał zachodni front walk więc w szczególności należało się zastanowić co uczynić i przeanalizować sytuację. Hitler przecież nie był dowódcą bez szlifów wojennych i wiedział, że 25 sierpnia 1944 roku wyzwolono już Paryż.

Zatem co skłoniło go do eksterminacji Polaków w Warszawie ? Otóż ci wszyscy kolesie ludobójcy postanowili wyrżnąć jak najwięcej Słowian pod różnymi uzasadnieniami i w tym celu wywołali II żydowską wojnę światową. Hitler przecież od początku wojny w 1939 roku nakazał zabijać Polaków natomiast żydzi posiadali pełną autonomię wraz z policją i wszelakimi służbami oraz mogli się przemieszczać.

Najlepszym przykładem jest Zamość gdzie przebiegała ówczesna granica między dwoma judeo-satanistycznymi reżimami z Niemiec i Rosji. W przeddzień wywołania działań wojennych między sobą żydzi pod eskortą Wermachtu opuścili Zamość i przeszli na stronę Rosyjską gdzie otrzymali niezwłocznie obywatelstwo radzieckie i zostali skierowani do obozów dla uchodźców finansowanych przez Wielką Brytanię i USA. W jednym z takich obozów urodziła się m.in Irena Szewińska- Kirszenstein wielokrotna medalistka olimpijska.

Słowa wypowiedziane przez Hitlera do najwyższych dowódców Wehrmachtu, w Obersasalzbergu, 22 sierpnia 1939, w których wyraził swoje plany wobec Narodu Polaków:
“Wydałem rozkazy i każę rozstrzelać każdego, kto piśnie słowo krytyczne wobec zasady, że wojna nie ma za zadanie dojścia do pewnej linii, lecz fizyczne zniszczenie przeciwnika. Dlatego na razie wysłałem na wschód tylko moje Totenkopfstandarte z rozkazem zabijania bez litości i pardonu wszystkich mężczyzn, kobiet i dzieci polskiej rasy i języka. Tylko w ten sposób zdobędziemy teren, którego tak bardzo potrzebujemy.”
Jest to najbardziej zbrodnicza wypowiedź i jest tu także podany motyw zabicia Polaków. Bardzo zresztą istotny; zabić aby zabrać Nasz kraj. Hitler był żydem berberyjsko – aszkenazyjskim.

Władysław Raczkiewicz szef junty londyńskiej, która zleciła zabicie legalnego Prezydenta RP gen. Bolesława Wieniawy – Długoszewskiego oraz uwięziła w areszcie domowym Marszałka Edwarda Śmigły – Rydz Naczelnego Wodza Polskich Sił Zbrojnych ponosi odpowiedzialność za Rzeź Warszawską 1944 w takim samym stopniu jak Winston Churchill, Franklin Delano Roosevelt, Józef Stalin oraz Adolf Hitler.

Wampir Raczkiewicz za wywołanie zbrojnej rewolty, ludobójcy solidarni Winston Churchill, Franklin Delano Roosevelt, Józef Stalin ponoszą odpowiedzialność jako ci, którzy nie udzielili pomocy swym sojusznikom, natomiast Adolf Hitler za realizację ludobójstwa na Polakach w Warszawie. Wszyscy oni działali wspólnie i w porozumieniu celem zabicia jak największej ilości Słowian.

 

PIC_0074