Manipulacje społeczne z okazji Powstania Warszawskiego

Jak co roku 01 sierpnia staram się być o godzinie 17 na Powązkach. W tym roku zauważyłem mnóstwo żydowskich przebierańców udających Polaków. Wszyscy mile uśmiechali się pokazując szydercze uśmiechy z tragedii Polaków. No cóż przeżyjemy i te plemiona ludobójców. Jesteśmy Słowianami i mamy Słowiańskie obowiązki !

Jednak nowością tego roku było pojawienie się nowych okupantów ubranych w wojskowe drelichy z USA. W większości byli to ludzie młodzi wiekiem oraz doświadczeniem jednak poinstruowani w sprawie zachowań. Na moje słowa: Yankee go home nie reagowali, tak jakby byli sparaliżowani instrukcjami swych judeo-satanistycznych przełożonych.

No tak ale cóż taki młody człowiek ze środowisk biedoty z Ameryki Płn. jest winny skoro on tylko wzorem Judasza chce dorobić się na wojnie czyli śmierci innego człowieka ? Pisze wojnie ponieważ żołnierze zawodowi nie są szkoleni do celów pokojowych tylko w celu zabijania na rozkaz. Jeżeli Państwo macie odrębne opinie o wyszkoleniu żołnierzy zawodowych to chętnie umieszczę informację.

Podsumujmy zatem; środowiska żydowskie podające się za Polaków oraz mnóstwo wojskowych wojsk okupacyjnych i co z tego może wybuchnąć ? Tylko jedno; wojna ! Polaków na uroczystościach było w tym roku zdecydowanie mniej. Widać zapał do wygwizdania władzy okupacyjnej upadł i temperatura powietrza zrobiła swoje.

A może to właśnie w tym buczeniu w poprzednich latach była manipulacja społeczna aby pokazać, że teraz to « prawdziwi » z fałszywymi rodowodami Polacy są u władzy gdy tak naprawdę to jedno i to samo badziewie okupacyjne działające na zlecenie i w interesie wrogiego państwa Izraela ? Czas już pokazał, że tzw. Ustawa 1066 i bratnia pomoc jest wymierzona przeciwko Nam Polakom Słowianom i należy powstrzymać się od wychwalania i uczestniczenia w tym żałosnym spektaklu ludobójców.

Bądźmy sobą, dumni Naszych Słowiańskich przodków i uczmy Nasze dzieci aby nie nabierały się na manipulacje socjotechniki jak np. namawianie przez stare żydówki podające się fałszywie za Matki Polki i mówiące świetnie po Polsku aby młode harcerki robiły sobie sesje zdjęciowe z okupacyjnymi żołnierzami najemnymi i w dodatku na cmentarzu jak na dzieci szatana przystało /Ew. Św Jana 8:44/.

HitlerJeżeli wysyłamy Nasze dzieci na takie uroczystości to najlepszą formą władzy rodzicielskiej pozostaje pójście całą rodziną, a jeżeli jest to niemożliwe to pouczyć Nasze dziecko w sprawie zachowań na cmentarzu oraz zagrożeń manipulacji społecznej. Brak rozmowy na takie tematy z dziećmi skończy się tym, że Nasze dzieci w imię demokracji talmudycznej będą strzelać do rodziców i krewnych zgodnie z doktryną Mosaismu.

Pawlik Morozow zatem wiecznie żywy, a doktryna stawiania dobro państwa nad więziami społecznymi i rodzinnymi promieniuje okupacyjnym szambem zgniłej cywilizacji.

duda szydlo

Hitler także robił sobie takie zdjęcia jednak z posiadanych informacji wiem, że sesji zdjęciowych na cmentarzu nie uprawiał. No cóż; czas upływa jednak techniki manipulacji społecznej pozostają te same.