Zabić Macierewicza

Departament do Spraw Wojskowych Prokuratury Krajowej zajmuje się zawiadomieniem ministra obrony narodowej – poinformowała rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bialik.

Zawiadomienie dotyczy stosowania przemocy lub groźby wobec funkcjonariusza publicznego w celu podjęcia lub zaniechania czynności służbowych (za co grozi do 3 lata więzienia) i publicznego znieważania lub poniżania konstytucyjnego organu RP (do dwóch lat więzienia). Przywołany w nim został też art. 231a Kk, w myśl którego z ochrony prawnej przewidzianej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, korzysta też funkcjonariusz publiczny w sytuacji, gdy « bezprawny zamach na jego osobę został podjęty z powodu wykonywanego przez niego zawodu lub zajmowanego stanowiska ».

ABW zajęło się również wpisem zachęcającym do zamachu na Jarosława Kaczyńskiego. Ten pojawił się w kilku grupach na portalach społecznościowych razem z dołączonym planem siedziby PiS.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Kilka lat temu bodajże w 2014 roku Antoni Macierewicz oznajmił mnie cyt. « Musi Pan wiedzieć że Smoleńsk nie jest już priorytetem w działaniu. » Zrozumiałem wtedy że jest coś innego aniżeli wyjaśnienie samej sprawy zamachu warszawskiego. To była droga po władzę która sprawiła, że Andrzej Duda wygrał wybory natomiast jego partia PiS może mieć swój Rząd bez koalicjantów.

Pana Antoniego Macierewicza znam wiele już lat i wiem, że jest takim polityczno-doktrynalnym filarem obecnej partii rządzącej. Ataki na młodego człowieka Misiewicza, którego poznałem gdy był jeszcze asystentem posła Macierewicza należy uznać w tej grze szachów za zbicie pionka na szachownicy aby pozbawić ważniejszej figury osłony. Misiewicz był jedynym zaufanym człowiekiem Macierewicza gdy obejmował on okupacyjny Urząd Ministra Obrony Narodowej. Wiadomo było od dawien dawna, że Macierewicz zajmuje się tzw. tajnymi służbami w Polsce. Swego czasu z powodu braku posiadanej wiedzy i doświadczenia każdego dnia /cztery dni/ przychodził do MSWiA i okazywało się że go tam nie wpuszczano mimo że był tytularnym ministrem. Teraz w świecie wielkich pieniędzy nie postępuje się w taki sposób tylko powoduje się nieszczęśliwy wypadek, który de facto jest zabójstwem.

Państwo zapewne czekacie na najważniejsze czyli kto chce śmierci politycznej Macierewicza ?

Otóż należy powrócić do czasów gdy władzę miało SLD i konfliktu ówczesnego Premiera Rządu Okupacyjnego niejakiego Millera z Uzurpatorem Kwaśniewskim. Na czym ten konflikt polegał ? Sprawa dotyczyła zakupu samolotów F-16 oczywiście nie uzbrojonych aby piloci mogli sobie polatać w celach rekreacyjnych. Zasadą w tych kontraktach jest to, że decydent zakupowy opływa w luksusach natomiast konkurent lub pośrednik tej diabelskiej transakcji ginie w nieszczęśliwym wypadku. Tak też miało się stać w Polsce gdyby nie świetny pilot  śmigłowca, który uratował życie Millerowi i jednak przeżył katastrofę śmigłowca. Za to że uratował życie Millerowi został oczywiście skazany, a miał być przecież pośmiertnie awansowany ale to inna sprawa.

Tak jest i teraz, że Uzurpator chce opływać w luksusach przecież ma młodą żydówkę na wydaniu i jakiś posag się należy, natomiast żonie żydówce tak spodobało się zakładanie nowych kiecek za cudzesy, że zrezygnować z tego nie jest w stanie. W tej super lidze taka kiecka kosztuje kilkanaście tysięcy dolarów. Swego czasu gdy mieszkałem we Francji ujawniono, że niektórzy przywódcy afrykańscy kupowali swoim « dziwkom » kreacje nawet za 50 000 USD. Już na marginesie dodam, że Kongres USA przeznaczył w zeszłym tygodniu ogromne środki finansowe celem przygotowań do wojny z Rosją.

I tutaj powstaje jak na razie jedyny wewnętrzny konflikt interesów obecnej partii rządzącej, a mianowicie pomiędzy regulaminowym Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych i tytularnym Ministrem Obrony w rządzie okupacyjnym. Konfliktem są środki finansowe do wydania, a « dwór » Dudy to finansowe golasy gdy tymczasem Macierewicz i całe Ministerstwo pracują dla jak najwyższej emerytury więc tutaj zaczyna się konflikt doktrynalny.

Duda wspierany przez całą rzeszę żydostwa posiada tę przewagę,  że to on wypowie wojnę Rosji i spierdoli tym razem nie do Rumuni tylko do Izraela albo będzie wiecznym tułaczem jak jego ziomal Sakaszwili. W obecnym okresie manipulacji społecznej orędzie do Polaków nagra będąc już w Izraelu, twierdząc bezczelnie że jest w pałacu Uzurpatorów na Krakowskim Przedmieściu z Polakami.

Natomiast w tym wieku i nabytym doświadczeniu Macierewicz nie jest już samobójcą ideowym i jak wielu innych polityków zdających sobie sprawę z zagrożenia wypowiedzenia wojny Rosji i bycia oczywistym sojusznikiem takich krajów jak obecna banderowska Ukraina pozostaje oczywistą konkurencją dla młodego na dorobku Uzurpatora.

Powracając jednak także do zagrożenia życia J. Kaczyńskiego przypomnę, że jest to stara sprawa i gdy zachodzi taka potrzeba z lodówki wyciąga się odgrzewane kotlety aby nakarmić nimi badziewne media.

Aby ciągłość spraw była zachowana polecam moją publikację odnośnie poprzedniej władzy okupacyjnej.

https://rafzen.wordpress.com/2013/08/22/izrael-terroryzuje-polske/

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s