Przyczyna odwołania nominacji generalskich.

Jak powszechnie wiadomo ze względów komercyjnych istnieją rozbieżności pomiędzy Uzurpatorem Andrzejem Dudą oraz Ministrem Wojny Antonim Macierewiczem. Jednak teraz sprawa nominacji generalskich 15 sierpnia 2017 roku zabrnęła w ślepy zaułek rzekomego konfliktu.

15 sierpnia przypada święto Wojska Polskiego. Zostało wprowadzone ustawą Sejmu z 30 lipca 1992 r., by upamiętnić zwycięską Bitwę Warszawską w 1920 roku tzw. Cudu na Wisłą w czasie wojny polsko-żydowskiej. Jednocześnie tego dnia obchodzone jest święto chrześcijańskie Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny Matki Jezusa i tego dnia w 1920 roku wiele osób doznało oświecenia w okupacyjnej armii żydowskiej z Rosji w popłochu uciekając z pola bitwy.

Od tamtej pory zawsze z tyłu szeregów bojowych czatują judeo-sataniści ze swoimi mordercami aby kulą w głowę pozbawić możliwości działania Ducha Świętego. Taka taktyka prowadzenia wojny pozwoliła m.in. na zwycięską bitwę pod Stalingradem i w wielu innych miejscach w czasie II żydowskiej wojny światowej oraz przyczyniła się do założeń depopulacji Słowian.

Aby wprowadzić kult fałszu i obłudy nominacje na pierwszy stopień oficerski odbywają się 10 sierpnia zamiast 15 w dniu święta. Tak sprytnie władze okupacyjne wybrnęły z daty 15 sierpnia stwarzając rzekomy konflikt.

Nominacje generalskie nadaje Uzurpator na wniosek Ministra Wojny. Tradycyjnie uroczystości odbywają się właśnie 15 sierpnia oraz 11 listopada, w Święto Niepodległości.

Jeżeli w kwestii relacji Uzurpator – Minister Wojny chodzi o olbrzymie środki finansowe, a wiadomo że mossadczycy Dudy to golasy finansowe i są już w połowie kadencji więc muszą działać szybko, to w sprawie nominacji generalskich stosowana jest inna doktryna. Jest ona oparta na założeniach wieloletnich oraz przydatności wydawania rozkazów na zlecenie Izraela w ich wojnach za Nasze pieniądze oczywiście. Wojny żydowskie na świecie jak na dzieci szatana przystało /Ew. Św. Jana 8:44/ są fałszywie nazywane misjami pokojowymi aby tradycji otumaniania stało się zadość.

Przecież każdy szanujący się żyd nie robi interesu za swoje pieniądze tylko za cudzesy. Otóż w sprawie nominacji generalskich są dwa aspekty doktrynalne jeden to aspekt religijny i data 15 sierpnia jest dla nich trudna do zaakceptowania, natomiast drugi to aspekt techniczny czyli chodzi o to, że nie wszyscy posiadają certyfikaty Mossadu agendy Izraela decydującej o nominacjach na tak wysokim szczeblu kariery militarnej w Polsce. Jak wiadomo nie mogą uzbroić Polaków w czynnik decyzyjny na wiele lat, ponieważ w ekspresowym tempie musieliby się z Polski ewakuować.

Aby pozostać obiektywnym przedstawię bełkot medialny serwowany w judeo-satanistycznych mediach za sprawą władzy okupacyjnej w Polsce.

W komunikacie BBN czytamy, że Uzurpator uzasadnił taką decyzję brakiem « warunków do merytorycznej oraz uwzględniającej potrzeby armii oceny przedstawionych kandydatur do awansów generalskich ».

Uzurpator oczekuje, że w najbliższym czasie w ramach współpracy BBN z Ministerstwem Obrony Narodowej zostaną wypracowane rozwiązania dotyczące systemu kierowania i dowodzenia. Ma to, zdaniem Uzurpatora, pozwolić na podjęcie stosownych decyzji kadrowych.

Ministerstwo Wojny wydało komunikat następującej treści  zaznaczając tym samym że Uzurpator był informowany na bieżąco co potwierdza wykreowanie fikcyjnego konfliktu.

„Konieczność przywrócenia jednolitego systemu dowodzenia Siłami Zbrojnymi RP była i jest priorytetem rządu Premier Beaty Szydło” – czytamy już na początku komunikatu podpisanego przez mjr Annę Pęzioł-Wójtowicz. Dalej czytamy o „Strategicznym Przeglądzie Obronnym przeprowadzonym przez MON, a którego wyniki zostały przekazane Biuru Bezpieczeństwa Narodowego”. Te zaś zainicjowało „cykl spotkań konsultacyjnych z udziałem przedstawiciela MON”, co jednoznacznie potwierdza tezę o fałszywym konflikcie, ponieważ Uzurpator był na bieżąco informowany o planach ministra w rządzie okupacyjnym Macierewicza.

Przy okazji tej sprawy przypomniała mnie się sytuacja debaty na Ustawą o Wyścigach Konnych. Otóż siedziałem z posłami Panem Józefem Gruszką oraz Panem Szczęsnym-Zarzyckim w Sejmie i rozmawialiśmy na różne tematy gdy nagle do pomieszczeń klubu parlamentarnego wszedł Jarosław Kalinowski i zawstydzony moją obecnością przekazał faks posłowi Zarzyckiemu z prośbą o uwzględnienie wskazanych poprawek do cytowanej Ustawy.

Po wyjściu Kalinowskiego poseł oznajmił, że tych poprawek nawet nie ma ochoty czytać i Ustawa będzie z jego poprawkami. Natomiast poseł Gruszka wziął faks do ręki i spisał sobie nr. telefonu z którego ten faks był wysłany. Przypomnę, że w tym okresie poseł Józef Gruszką pełnił funkcję Przewodniczącego Sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych.

Tak jest i teraz Duda dostaje może nie faks lecz zaszyfrowaną informację i oznajmia: Na te nazwiska generałów nie mogę się zgodzić, ponieważ nie pochowają mnie na Wawelu i zaczyna płakać.

Nie wiadomo również czy Duda cierpi na tę samą przypadłość co jego były szef Kaczyński tzn. nietrzymanie moczu spowodowane za sprawą swego brata Jarosława, który w wieku dojrzewania płciowego o mały włos nie udusił swego brata bliźniaka. Po tym incydencie pozostał uraz na całe życie. W sytuacjach napięcia nerwowego Lech Kaczyński popuszczał w pielucho-majtki. Sprawa usiłowania uduszenia brata została umorzona ze względu na stanowiska rodziców, jednak bracia bliźniacy zostali na okres dojrzewania płciowego odseparowani.

Jak wszyscy wiedzą Lech Kaczyński został ojcem, natomiast Jarosław Kaczyński dziwką polityczną.

Następna ekipa władzy 10 sierpnia będzie miała święto również w miesięcznicę, jedni na Krakowskim Przedmieściu, drudzy przecznicę dalej na pl. Piłsutzkiego, natomiast z okazji 15 sierpnia zadeklaruje oddzielenie władzy od Kościoła i ustanowi nowy termin. W taki pokrętny sposób powstaje hybryda cywilizacyjna o roboczej nazwie Polin !!!

Andrzej Duda I