Jak okupant niszczy Polskę i Polaków ?

Okupacyjny rząd w Polsce na każdym kroku okrada Polaków , co chwilę podnosi podatki argumentując to brakiem pieniędzy . W każdym sklepie Caritas i innych organizacjach zbierają pieniądze od Polaków dla głodnych Polaków , fundacje zbierają pieniądze na leczenie Polskich dzieci bo NFZ i okupacyjny rząd nie mają pieniędzy. Jednocześnie prawie codziennie okupanci z  rządu chwalą się ile to milionów euro przeznaczyli dla uchodźców, dla Turcji, dla Unii, dla Ukrainy, dla Afryki itp.

Czy rodzic który żałuje swoim dzieciom , ale rozdaje na lewo i prawo obcym może liczyć na szacunek ze strony dzieci ?  Aby sprecyzować pytanie należy uzupełnić informację że władzę w Polsce po zamordowaniu Naszych rodziców sprawuje ojczym wraz z przyrodnią matką matriarchatką.

Tylko w tym roku okupacyjny rząd przeznaczył dla syryjskich uchodźców w regionie pomoc humanitarną o wartości 46 milionów złotych wg informacji ministerstwa Spraw Zagranicznych. Oprócz tego okupanci i ich rząd przeznaczyli 73 miliony złotych na tak zwany instrument turecki, wspierający uchodźców na Bliskim Wschodzie.

46 + 73 = 119 Milionów złotych okupacyjny rząd daje tylko w 2017 roku na pomoc dla obcokrajowców najczęściej wrogów Polski i Polaków.

Zapewne zapytacie Państwo jak to jest możliwe aby władza w Polsce przekazała tylko 30 milionów złotych dla Polaków w Polsce, którzy ucierpieli z powodu manipulowania i kontrolowania pogody przez judeo-satanistów.

Aby odpowiedzieć na to pytanie należy cofnąć się do czasu wizyty zamordowanego Lecha Kaczyńskiego w Izraelu gdzie jednoznacznie zadeklarował, iż władza w Polsce będzie ulegać zmianie jednak polityka wobec Izraela nie zmieni się. Dodatkowo Uzurpator Kaczyński oświadczył że tzw. misje pokojowe w których biorą udział Polacy to de facto wojny i nie są one wojnami ani Polski, ani Polaków. Zatem czyje te wojny są ? Skoro deklarował ważne sprawy w Izraelu to dotyczą one spraw tego kraju; zatem wojny w których biorą udział Polacy za pieniądze Polaków to wojny Izraela z całym światem, a zwłaszcza ze swoimi sąsiadami.

Tak też jest w Syrii gdzie Izrael rozpętał morderczy epilog via swoich judeo-satanistycznych ziomali usytuowanych na najwyższych szczeblach władzy w różnych krajach. Najlepszym przykładem jest Francja gdzie żyd Francoise Hollande wsparł wojnę w Syrii i następnie opuścił w niesławie Urząd Prezydenta Francji.

Jednak wojna została i jest wspierana m.in. przez takie satelity Izraela jak Polska, która przeznacza co roku 119 milionów złotych na wspieranie państwa islamskiego agendy żydowskiej na Bliskim Wschodzie. Tak też może stać się w Polsce gdzie Uzurpator Duda rozpęta wojnę z Rosją albo z sąsiadami i zostawi wojnę Polakom. Przecież już rozpoczął od zdrady we własnej partii, tak też zakończy swój urząd na zdradzie Polski i Polaków.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polski-rzad-przeznaczyl-w-tym-roku-119-mln-zlotych-na-pomoc-uchodzcom-3629052.html

Tym co to mają fałszywe wyobrażenie o sytuacji w tym rejonie niech zastanowią się i odpowiedzą sobie na pytanie: Czy władza w Polsce wspiera legalnego Prezydenta Syrii Baszszara Hafiz al-Asada wspieranego m.in. przez Rosję i Iran ? Odpowiedź będzie stosunkowo prosta – podatnicy w Polsce wspierają oponentów aktualnego Prezydenta Syrii tzn. państwo islamskie !!!

Czyli dla państwa islamskiego 119 milionów złotych przeznaczy w tym roku okupacyjny rząd w Polsce i to jeden resort czyli MSZ , natomiast dla Polaków w Polsce poszkodowanych przez eksperymenty pogodowe 30 milionów złotych.

« Minister Mariusz Błaszczak podjął decyzję o przyznaniu pieniędzy rodzinom poszkodowanym w nawałnicach. Łączna kwota, która będzie wypłacona to 30 818 900 zł. Środki trafią do 6097 rodzin » – podało MSWiA na Twitterze.

Min. @mblaszczak podjął decyzję o przyznaniu pieniędzy rodzinom poszkodowanym w nawałnicach.

Łączna kwota, która będzie wypłacona to 30 818 900 zł . Środki trafią do 6097 rodzin

Do tych 119 milionów złotych dla państwa islamskiego należy doliczyć pomoc banderowcom i uzyskamy obraz płaczu i rozpaczy czyli okupacji Polski. A swoją drogą czy żydzi zadeklarowali się na pomoc dla ludności w Polsce poszkodowanej przez czynniki pogodowe ? Jeżeli macie Państwo takie informacje to chętnie je zamieszczę.

PIC_0301Pozostaje jeszcze opisać czynnik Caritasu jako organizacji pomagającej mordercom Polaków. Jak to jest w zwyczaju tajna organizacja to i tajne pieniądze. Na pomoc dla Polaków w Polsce pieniędzy nie mają ponieważ roztrwonili je wspierając morderców Naszych Ojców, Matek i Naszych Rodzin na Ukrainie.

Jak jakiś horror brzmi oświadczenie Caritasu: W odpowiedzi na pilne potrzeby poszkodowanych Caritas Polska przeznaczyła 30 000 zł – pieniądze pochodziły ze specjalnego funduszu klęsk żywiołowych.

Dalej czytamy apel do Polaków: Caritas Polska uruchamia zbiórkę środków na rzecz poszkodowanych w wyniku zniszczeń, jakie spowodowały burze i nawałnice, które przeszły ubiegłej nocy nad Polską.

https://caritas.pl/blog/2017/08/12/caritas-polska-na-rzecz-ofiar-burz-i-nawalnic/

Innymi słowy pisząc: te 30 tys. złotych to pewnie jakaś plebania ucierpiała i należy pilnie zająć się sprawą aby proboszczowi nie kapało na głowę. Wg. tego oświadczenia Caritas dopiero rozpocznnie zbiórkę pieniędzy co potwierdza fakt, że kasa jest pusta, ponieważ tak jak władza okupacyjna w Polsce wspierają Naszych morderców na Ukrainie oraz państwo islamskie.

Znalazłem na stronach Caritasu taki graficzny opis pomocy dla Ukrainy, ponieważ nie znalazłem kwoty jaką ta organizacja wspiera co roku banderowców. Z powyższego wykresu wynika, że pomoc jest ogromna nie wliczając 500 + oraz różnego rodzaju stypendiów dla ukraińców w Polsce oraz udzielonych kredytów przez władze okupacyjne. Sprecyzuję iż jest to pomoc li tylko udzielana przez Polskę.

Już na koniec dodam że nie tylko okupacyjny rząd w Polsce wspiera państwo islamskie ale także samorządy zdrady Polski i Polaków oto ich cała lista:

12 prezydentów miast popierających przyjmowanie nachodźców.

1. Białystok, Tadeusz Truskolaski (KWW Tadeusz Truskolaski z poparciem PO)
2. Bydgoszcz, Rafał Bruski (PO)
3. Gdańsk, Paweł Adamowicz (PO)
4. Katowice, Marcin Krupa (bezpartyjny ale wg Wikipedii „w 2015 był jednym z założycieli komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich.”)
5. Kraków, Jacek Majchrowski (bezpartyjny)
6. Lublin, Krzysztof Żuk (PO)
7. Łódź, Hanna Zdanowska (PO)
8. Poznań, Jacek Jaśkowiak (PO)
9. Rzeszów, Tadeusz Ferenc (SLD)
10.Szczecin, Piotr Krzystek (bezpartyjny ale był w PO,wg Wikipedii „w 2015 był jednym z założycieli komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich.”)
11.Warszawa, Hanna Gronkiewicz-Waltz, (PO)
12.Wrocław, Rafał Dutkiewicz (KWW Rafał Dutkiewicz z poparciem PO).
https://www.wprost.pl/kraj/10062931/Prezydenci-12-polskich-miast-zadeklarowali-wspolprace-ws-problemu-migracji.html

 

Zatem jak wynika z powyższego Polska i Polacy są z premedytacją i wyjątkowo bezczelnie niszczeni przez swych okupantów !

 

carias dla ukrainy