Dlaczego Gronkiewicz-Waltz jeszcze nie siedzi na Rakowieckiej ?

Odpowiadając na to pytanie można by napisać okupant ma swoje prawa talmudyczne jednak sprawa opiera się w tym konkretnym przypadku o całą koncepcję zagarnięcia mienia Polaków w Polsce.

Jak wszyscy wiemy Gronkiewicz – Waltz jest wzorcem rasowym  judeo-satanistki więc idźmy tym tropem aby wyśledzić dlaczego jest tak ważna dla okupantów. Pamiętam swego czasu, a było to z początkiem lat 90 szyłem i ubierałem się u krawca, który był żydem i nie krył tego. Także moje nastawienie do dzieci szatana było takie jak do innych obcokrajowców w Polsce czyli bez uprzedzeń na tle religijnym czy pochodzeniowym. Od 2009 roku wiem z całą świadomością popartą tzw. twardymi dowodami, że cała ich bujda religijna służy do ich nobilitacji oraz kontroli społeczeństw w poszczególnych krajach w tym także w Polsce.

Otóż ten krawiec miał skromny warsztat rzemieślniczy jednak żywo interesował się polityką i prowadził ze mną długie rozmowy. Pewnego dnia oświadczył, że już nie zajmuje się rzemiosłem szycia ponieważ jego środowisko  zobowiązało go do pewnych działań. I tak jednego dnia z krawca zrobił się « pan ». Nie przywiązywałem do tego wagi przez pewien okres czasu jednak dzisiaj z perspektywy czasu widać, że takich tzw. « panów » było mnóstwo w całym kraju. I tutaj pojawia się właśnie « pani » albo raczej złoty anioł który z rogu obfitości Narodowego Banku Polskiego dokonała rzeczy wręcz niemożliwej. Pierwszy raz w historii danego Kraju z komunistów Bank Centralny uczynił kapitalistów.

Cała transformacja ustrojowa wymagała aby zrównać walutę w Polsce do jednostki monetarnej w Izraelu tj. szekla. Dzisiaj jest ona indeksowana w stosunku 1:1. Dlatego judeo-sataniści wyznaczyli niejakiego Balcerowicza aby z komunistów uczynić kapitalistów i to im się udało oczywiście z pomocą sądów oraz prokuratur gdzie ich towarzysze kasy dbali aby jak najmniej Polaków dla nich określanych bydłem zbytnio się nie wzbogaciło w tym okresie.

Okupanci już w 1990 roku rozpoczęli przygotowania do wielkiego wzrostu finansowego dla środowisk żydowskich w Polsce powszechnie i dla niepoznaki nazwanej denominacją. Uzasadniali to warunkami umożliwiającymi spadek poziomu inflacji poniżej 10%, Ostatecznie decyzję o przeprowadzeniu szacher-macher czyli denominacji podjęto w roku 1994.  Jednak do przeprowadzenia takiej operacji aby ludzie z workami pieniędzy mogli zalegalizować ich pochodzenie potrzebny był odpowiedni człowiek z odpowiednimi współpracownikami na odpowiednim miejscu czyli w Narodowym Banku Polskim.

W grudniu 1991 uzurpator i płatny agent służb judeo-satanistów w Polsce niejaki Lech Wałęsa złożył w Sejmie wniosek o powołanie Hanny Gronkiewicz-Waltz na stanowisko prezesa Narodowego Banku Polskiego. Gwoli uściślenia takowy wniosek napisał i złożył Jarosław Kaczyński jako Szef Kancelarii i on był orędownikiem powołania na to stanowisko Gronkiewicz – Waltz. Przecież w/w osobnik pełniący role uzurpatora w Polsce był na tyle zdolny aby podpisać się z imienia i nazwiska wraz z formułką: otrzymałem w gotówce i tyle mu wystarczało aby zostać marionetką reżimową w Polsce. Jednak w głosowaniu 18 grudnia 1991 jej kandydatura nie uzyskała wymaganej większości i to poważnie zdenerwowało Wałęsę na tyle, że doznał alkoholowego napadu szału i wyrzucił z roboty Kaczyńskich.

I tutaj ważne fakty, to Jarosław Kaczyński zaproponował Gronkiewicz-Waltz na stanowisko Prezesa NBP oraz należy zauważyć że Lech Kaczyński pełnił funkcję drugorzędną funkcję ministra stanu oczywiście pod dyktando swego brata bliźniaka. Kancelaria uzurpatora ponowiła jej kandydaturę w marcu 1992 roku i w dniu 5 marca 1992 Gronkiewicz-Waltz została przez Sejm powołana na stanowisko prezesa NBP.

Po tym dniu zabrakło worków na pieniądze i dlatego krawcy zamiast szyć ubrania zostali przekwalifikowani na workowych panów. Szefem tragarzy został niejaki Sławomir Petelicki, który w dniu 15 sierpnia 1998 decyzją innego uzurpatora Aleksandra Kwaśniewskiego został awansowany na stopień generała brygady. 16 czerwca 2012 roku zabity w nie wyjaśnionych okolicznościach.  W 1995 weszła w życie ustawa o otworzeniu rogu obfitości /denominacji złotego/ dla rzekomo wybranych. El Dorado w Polsce stało się faktem dokonanym. Rynek nieruchomości w Warszawie podbił światowe ceny, kupowano wszystko co możliwe.

Zatem Gronkiewicz-Waltz nie tylko jest ochraniana przez Jarosława Kaczyńskiego od samego początku swej działalności ale także tych którzy worki z pieniędzmi mogli wymieniać i wymienili , a dzisiaj pretendują do ojców założycieli demokracji w Polsce już jako poważni biznesmeni, nobliwi sędziowie czy też prokuratorzy.

Więc proszę się nie dziwić, że za przekazywanie własności Polski i Polaków za cenę znaczków skarbowych nie urzęduje się na ul. Rakowieckiej, ponieważ stara miłość nie rdzewieje i dlatego te wielogodzinne spotkania z młodymi wilczętami talmudu Dudą i Ziobrą / z początkiem lat 90-ych byli jeszcze szczeniakami talmudu/ pod pretekstem jakiejś tam Ustawy.

Hanna_Gronkiewicz_Waltz_Fotor

 

Sama Gronkiewicz – Waltz zapewne nie ma poczucia winy dlatego należy zrozumieć jej postawę, przecież ją nauczono co to jest dobro wspólne judeo=satanistów w Polsce i uczyniła wiele dla ich dobra wspólnego od samego początku tj. zamiany komunistów na kapitalistów w Polsce.

 

Przecież nie wsadzą swojej matki założycielki do pierdla, gdy zrobiła tak wiele dla Polin.

 

No cóż ich demokracja zasadniczo różni się od Naszej nie tylko w prawach ale zwyczajach i kulturze.