Sejmowe posiedzenie zdrady Polski i Polaków

Od czerwca 2017 roku obserwujemy nadwyżkę budżetową. Taka sytuacja to dobra wiadomość dla wszystkich Polek i Polaków myślących o swojej ukochanej Ojczyźnie. No tak gdy w domu pojawiają się większe od przewidywanych dochodów to można z tymi środkami finansowymi coś zrobić jak np. spłacić jakiś zaległy kredyt, itp. W skali kraju można np: spłacić wierzycieli  zwłaszcza gdy od 1989 roku każdy budżet był deficytowy. Na takich właśnie deficytowych budżetach żerują przecież pasożydy finansowe.

Wiadomość o nadwyżce budżetowej jest jednak złą informacją dla wspomnianych wyżej pasożydów i dbając o swoje dochody oraz realizując wielopokoleniową misję zniszczenia Polski i Polaków musieli niezwłocznie uruchomić swego przedstawiciela wyznaniowego na urzędzie w tym przypadku niejakiego Morawieckiego aby ten niezwłocznie zmienił ten stan rzeczy.

A swoją drogą to teraz Solidarność Walcząca powinna nazywać się de facto Żydowska Solidarność Walcząca w związku z ujawnieniem przez izraelskie media mojżeszowego pochodzenia tych osobników; ojca i syna i ich ducha z piekła rodem. Jezus nazwał ich dziećmi szatana /Ew. Św. Jana 8:44/  więc ich domem jak na dzieci szatana przystało jest piekło. Naród Palestyński może to potwierdzić że zgodnie z fałszem intelektualnym piekło na ziemi judeo-sataniści nazywają ziemią świętą !

Powróćmy jednak do zasadniczego tematu. Należy zauważyć że podstawowym celem podatku jest potrzeba zapewnienia środków finansowych na pokrycie wydatków publicznych. Funkcją stabilizująca albo deregulującą dochody państwa jest właśnie wysokość tych podatków. Właśnie  w deregulacji osiąganych dochodów Mateusz Morawiecki wprowadzi zmiany.

49-e posiedzenie Sejmu Okupacyjnego, które odbędzie się w dniach 10, 11, 12, 13 października 2017 przewiduje właśnie powszechną deregulację otrzymywanych wpływów do budżetu. Jak każdy zdaje sobie sprawę elementem regulującym te wpływy to właśnie podatki i tak odbędzie się posiedzenie w przedmiocie:

  • Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1864)
    – uzasadnia Minister Rozwoju i Finansów.
  • Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1864)
    -uzasadnia Minister Rozwoju i Finansów.

Komu zależy na tym aby wpływy do budżetu były mniejsze ?  Oczywiście podatnikom ale przede wszystkim wierzycielom ponieważ zadłużenie budżetu państwa w tym przypadku okupacyjnego ma rosnąć, a nie maleć ! Przecież żydzi jednoznacznie i to w Polsce oświadczyli że wykupują Polskę wraz z Polakami. To oświadczenie Prezydenta Izraela należy traktować jako groźbę egzystencjonalną dla Polski i Polaków zwłaszcza w przypadku posiadania przez Izrael broni masowej zagłady.

Z fałszywych sąsiadów ponieważ nigdy żydzi nie byli sąsiadami Polaków, a jedynie gośćmi miłosierdzia czynią starania aby wyrzucić na bruk prawowitych właścicieli z pomocą całej światowej diaspory !!! W tym celu rząd okupacyjny działa sprawnie i zdecydowanie ramię w ramię z Uzurpatorem Dudą.

Dzisiaj 10 października jest dobra okazja aby zapytać: PANIE DUDA GDZIE JEST KRZYŻ Z KRAKOWSKIEGO PRZEDMIEŚCIA ? Pytanie jest jak najbardziej na czasie zwłaszcza, że J. Kaczyński zapowiedział zakończenie składania wianuszków.

W tym tygodniu będzie również debata dot. reparacji wojennych. Curiosum sytuacji jest to, że spośród 460 posłów oraz 100 senatorów nikt na debatę nie zaprosił dr. Zbigniewa Kękusia, który złożył pozew w Sądzie Okręgowym w Warszawie przeciwko Urzędowi Kanclerskiemu w Niemczech w przedmiocie wypłacenia Polsce i Polakom reparacji wojennych. No tak, dr Kękuś złożył pozew do sądu w imieniu Polaków, natomiast nie należy oczekiwać tego samego od okupantów i aby włączyli się jako strona postępowania do sprawy jak to było np: w przypadku pomordowanych Polaków w Katyniu i innych miejscach.

Jeszcze nie widziałem grabi grabiących od siebie tylko do siebie. W tym przypadku Izrael będzie kolejny raz beneficjentem reparacji wojennych. Na śmieszność w tym przypadku zasługuje fakt historyczny, że to Polska została splądrowana i ograbiona przez judeo-satanistów z Niemiec natomiast takiego podmiotu prawnego jak Izrael nigdy nie było i to ten matriarchalny bękart otrzyma drugi raz gigantyczne środki finansowe aby już definitywnie wykupić Polskę wraz z Polakami.

https://rafzen.wordpress.com/2017/10/04/rece-precz-od-reparacji-wojennych/

 

Duda Szydlo Hitler