Reforma sądownictwa

Sądy w okupowanej Polsce służą do likwidacji skromnych majątków Polaków i przekazywanie ich judeo-satanistom ale są także takie sądy które wydają wyroki śmierci na Polaków tzw. śmierci cywilnej.

Już powszechnie wiadomo na przykładzie Warszawy jak rabuje się Polaków. Dokonał tego Zbigniew Ziobro, który uderzył w nich tak mocno, że wybił koleżkom Dudy implanty finansowe. Nie pałam zachwytem nad poszczególnymi osobnikami rządu okupacyjnego w Polsce jednak muszę przyznać, że cios zadany osobnikiem ich fizjonomii oraz kultury niejakim Patrykiem Jaki jest tak mocny, że z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, iż nowym szefem watahy judeo-satanistów w Warszawie będzie z pewnością już zadeklarowany żyd.

Do tej pory judeo-sataniści ukrywali się pod nazwiskami Polaków skradzionymi nie tylko na cmentarzach. Jednak teraz ich dzieci chcą realizować i kontynuować politykę apartheidu w stosunku do Polaków nie ukrywając już swoich kanibalistycznych obrzędów i rzekomej kultury religijnej.

Pytanie jakie należy sobie zadać gdzie zdecydowano się aby ujawnić sposób i metody okradania Polaków ? Z pewnością nie byli to Polacy ponieważ takowych z całą determinacją mordowano i porzucano np. w lesie.

Otóż środowiska żydowskie w Polsce doszły do wniosku aby pokazać Polakom kolejną fałszywą fasadę społeczną jakoby judeo-sataniści w Polsce byli osobnikami jak najbardziej uczciwymi i oczywiście dbali o dobro wspólne. Tak dbają o dobro wspólne tylko swoje. Wyznaczyli do tego działania młodych ludzi w osobach Patryka Jaki oraz Jana Śpiewaka.

O ministrze rządu okupacyjnego nie będą się rozpisywał z prostego powodu, każdy zapewne zna tego okupanta natomiast ciekawszą postacią jest drugi osobnik który przedstawia się jako: Jan Śpiewak – polski działacz społeczny i samorządowy, współtwórca Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze i nawet nie zataja, że jego ojcem jest Paweł Śpiewak również rzekomo polski socjolog i historyk idei, doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego, publicysta, poseł na Sejm V kadencji i przy okazji z zamiłowania do żydów dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego. Paweł Śpiewak to taki warszawski Hartman.

Polacy w Polsce widząc z jaką determinacją duet Jaki Śpiewak ściga osobników, którym to zostało przekazane mienie wielkiej wartości Polaków za cenę znaczków skarbowych życzą im także sukcesu międzynarodowego. I tak Jan Śpiewak powinien jak najszybciej starać się zostać burmistrzem Tel Awiwu, natomiast Jaki powinien poważnie myśleć aby zastąpić samego Natanjahu na stanowisku premiera Izraela mocno wyczerpanego aferami korupcyjnymi.

Powracając jednak do reformy sądownictwa to należy zauważyć trzy aspekty. Pierwszy to taki, że sędziowie w Polsce nie wydają wyroków na podstawie prawa i w granicach prawa tylko na podstawie zaleceń swych mocodawców i dlatego WSZYSTKICH !!! bez wyjątku należy poddać badaniom genetycznym tak aby struktura sędziów w Polsce odpowiadała nie strukturze mniejszości tylko strukturze społecznej większości osób zamieszkujących Polskę.

Druga sprawa to jawność postępowań sądowych w Polsce. W epoce gdy cała Polska jest podglądana kamerami istnieją mroczne zaułki przeznaczone do mordowania Polaków i tymi zaułkami są sądy. Jeżeli ktoś działa niezgodnie z prawem powinien spodziewać się działań społeczeństwa polegających na tym, że publicznie udowodni się jemu łamanie prawa oraz wyznaczy adekwatną karę. Jednak okupant koniecznie chce ukryć tę sferę  działania w swym interesie społecznym mniejszości przed Polakami i skutecznie prowadzić politykę apartheidu w stosunku w rdzennej i odwiecznej ludności w Polsce.

Okupant posiada wyznaczonych urzędników nazwanych dla niepoznaki sędziami aby ci tak kierowali sprawami aby ukryć przed społeczeństwem Polaków w Polsce swe realne intencje działania. W celu jawności postępowań konieczne są kamery na salach rozpraw, tak aby KAŻDY !!! mógł w wolnych chwilach śledzić działania sędziów, którzy powołują się podobno na mandat orzekania w imieniu Polaków. Natomiast pełny wizerunek osobnika skazanego będzie dopiero widoczny po prawomocnym wyroku skazującym, natomiast wizerunek świadków może być utajniony na wniosek samego świadka. Tak więc kamery na salach sądowych są potrzebne nie dla stron !!! a jedynie dla prawidłowego orzekania rzekomo w imieniu społeczeństwa !

Ostatnia sprawa to orzekanie o winie dotyczących ciężkich przestępstw zagrożonych karą bezwzględnego więzienia przez same społeczeństwo nigdy przez urzędnika państwowego jakim jest sędzia. Powołanie się na doktrynę tzw. sądów powszechnych może być jedynie wtedy uznane za prawomocne gdy to społeczeństwo będzie sądzić, a nie delegowani skorumpowani urzędnicy zwani sędziami de facto wrogowie Polski i Polaków i osobnicy najczęściej pochodzący z rodzin patologicznych morderców Polaków.

Zatem powoływanie ław przysięgłych składających się z obywateli Polskich Narodowości Polskiej jest konieczne i niezbędne. W zależności od ilości lat orzeczenia kary zagrożonej pozbawieniem wolności powinni być powoływane Ławy Przysięgłych Polaków składające się z obywateli Polskich, Narodowości Polskiej; nigdy mniejszości wyznaniowo – religijnych. Tylko wtedy będziemy mogli deklarować, że Sądy to instytucje posiadające mandat społeczny orzekania powszechnego w imieniu Polski i Polaków.

Zatem cała reforma sądownictwa jest niezbędna i konieczna aby wykluczyć również takie patologie jak opisane w jednym z otrzymanych komentarzy. Oto on:

Szanowny Panie Rafale,

Wiadomo Panu zapewne, że judaizm, czyli talmudyzm to satanistyczny kult.
A czy wie Pan czym są talmudyczne sądy i talmudyczni sędziowie?
Talmudyczne sądy to w rzeczywistości świątynie Baala.
Baal to Lucyfer/Szatan, a talmudyczni sędziowie to jego kapłani.
To właśnie w SĄDACH talmudyczna kapłaneria składa Baalowi ofiary.
Tymi ofiarami jesteśmy oczywiście my.
Na początek proszę przyjrzeć się szatom księdza, popa i sędziego.
One różnią się tylko nakryciem głowy. Ksiądz nosi biret, pop kłobuk, a sędzia perukę.
Sędzia to kapłan Baala.
W Polsce do kapłana Baala zwracamy się per „Wysoki Sądzie”.
Trochę inaczej wygląda to w krajach anglojęzycznych.
Np. w Australii sędziego tytułuje się Your Honour, czyli Wasza Honorowość,
bo ten „chodzący honor”, chociaż to pospolity bandyta, jest bardzo czuły na punkcie swojego honoru i bardzo łatwo się obraża. Kiedy uosobienie honoru, czyli Your Honour, wchodzi do świątyni wszyscy obecni muszą wstać, a wychodząc należy złożyć „Jego Honorowości”, głęboki pokłon,cofając się tyłem do drzwi, aby Jego Honorowość broń Boże nie zobaczyła naszego niehonorowego tyłka, bo pokazać tyłek Your Honour, to to samo co wypiąć się na samego Baala.
Nie tak dawno temu jedyną poprawną formą zwracania się do sędziego w Australii było „Your Worship”, czyli „Wasza Modlitewność”, bo „worship” to przede wszystkim modlenie się do Boga, bóstwa, oddawanie czci Bogu, bóstwu, także czczenie oraz wielbienie.
Your Worship to najwyższy kapłan Baala na Ziemi, któremu oddawać należy boską cześć.
Oczywiście można „Your Worship” przetłumaczyć jako „Wasza Czcigodność”, czy „Wasza Wielebność”, ale to moim zdaniem, nie oddaje rzeczywistego stanu rzeczy.
Można też do słowa „worship” dodać literę „h” co da nam słowo „whorship”.
„Whore” to po polsku „kurwa”.
Słowo Baal można wymówiać na dwa sposoby: jako ba:l, z długą literą a, a także jako bejl.
Z kolei angielskie słowo bail, oznaczające zwolnienie z sądu za kaucją, dziwnym zbiegiem okoliczności, wymawiane jest także jako bejl, a więc tak naprawdę jako Baal.
Bail przysługuje przysługuje tym ofiarom Baala (bejla), które mają takie życzenie, czy też fantazję, aby zostać złożonym Baalowi w ofierze w inny dzień, bo dobrotliwy kapłan Baala dobrze wie, że co się odwlecze, to nie uciecze, a jedynym rezultatem takiego zwolnienia z sądu za kaucją będzie więcej kasy i dla kapłana i dla jego ministrantów, czyli adwokatów.
Nad porządkiem w świątyni Baala, znanej niewtajemniczonym jako sala sądowa, czuwa zaufany sługa Baala (bejla) zwany baillifem (bailif – wymowa: bejlif).
Jak sam Pan widzi wszystko w tej światyni kręci się wokół Baala: Baal, bail, bailif, no i pieniędzy. Baal bardzo lubi pieniądze. Jego kapłani i ministranci też.

Baal = JHWH = Złoty Cielec = Zeus = Lucyfer = Szatan.

Komentarz dostępny tutaj: https://rafzen.wordpress.com/2017/09/29/okupant-odslonil-przylbice/

Andrzej Zoll