Wyprawa do Atlantydy

W mediach internetowych poinformowano że w dniach 10 i 11 lipca 2017 odbędzie się wyprawa rozpoznawczo – zapoznawcza w Góry Świętokrzyskie. Franc Zalewski, Grzegorz Skwarek oraz Marek Podlecki zadeklarowali że będą szukać w Górach Świętokrzyskich czegoś co by dało się podpiąć pod globalizm pt: jedna planeta, jeden naród, jedna rasa.

Jak powszechnie wiadomo jest to doktryna talmudu gdzie jedna rasa oznacza skundlenie całej planety tak aby rasa « panów » pozostała tylko rasą czystą. W tym celu promuje się wszelkiego rodzaju przemieszczania ludności pod pretekstem działań wojennych oficjalnie nazywanych misjami pokojowymi w interesie Izraela i jego pseudo « biznesmenów », a raczej morderców dla pieniędzy.

Judeo-sataniści do perfekcji opanowali otumanianie rdzennej ludności podstawiając im swych ziomali na Prezydentów albo polityków prezentując ich jako rdzennych mieszkańców. Takimi jaskrawymi przykładami mogą być dwa spokrewnione genetycznie kraje jak Polska i Iran. Zarówno w Polsce jak i w Iranie mimo odmiennej religii ogólnonarodowej w Polsce katolicyzm w Iranie islam to władzę sprawują żydzi. https://rafzen.wordpress.com/2012/08/18/ahmadinejad-is-a-jew/

No cóż ale zbyt odbiegam od tematu wyprawy. Działalność Franca Zalewskiego oparta jest na doktrynie kamienia łupanego i kolejnych jego udoskonaleń aż do czasów obecnych. Franc Zalewski ujawnił sensacyjną wiadomość o tym, że Polska jest częścią tzw. Atlantydy. No cóż różne rzeczy i tezy można czytać w internecie także i taką tezę też można zauważyć. Czekamy na dowody Atlantydy z Gór Świętokrzyskich a dokładnie wyniki « badania » nie tylko wahadełkiem, które będą prowadzone w piątek i sobotę 10-11 listopada 2017 na Łysej Górze i w okolicy.

A swoją drogą to Polacy oczekują od Franca Zaleskiego więcej informacji na temat łupków oraz jego roli oraz roli AGH w największej aferze wykupienia przez dzieci szatana /Ew. Św. Jana 8: 44/ całości podziemia w Polsce zostawiając rolnikom oraz właścicielom nieruchomości patologiczną część zwaną powszechnie humusem. Próchnica czyli humus są to bezpostaciowe, organiczne szczątki w różnym stadium mikrobiologicznego i fizykochemicznego procesu rozkładu.

Jak wiemy ten międzynarodowy żyd z Węgier Georg Soros zakupił po kryminalnej cenie koncesje na wydobycie łupków stając się de facto właścicielem wszystkiego co znajduje się pod ziemią. AGH w tym także Franc Zalewski prowadzonymi badaniami z tej dziedziny de facto umożliwili ten przekręt wszech-czasów. Jak sam Zalewski zaznaczył w wywiadzie z czegoś trzeba żyć !

Franc Zalewski i nie tylko podpinają się pod udowodnioną naukowo tezę o wspólnym pochodzeniu Słowian aby kolejny raz wmówić wszystkim że przywędrowaliśmy nie wiadomo skąd ! No cóż ich kompromitacja jest tak wielka że próbują wciskać stary kit w nowe okna czyli wędrówki ludów tylko w innym datowaniu po tym gdy wszyscy w tym i żydzi zostali skompromitowani ujawnionymi badaniami genetycznymi z 2009 roku. Przecież ich kalendarzyki religijne i wyznaniowe są nic nie warte. Najwyższy czas aby żydzi ujawnili skąd mają albo komu skradli starożytne pisma dotyczące także i Naszej tożsamości aby je przerobić i uznać jako własne !!!

Już na koniec pragnę przypomnieć globalistom, że My Polacy Słowianie pochodzimy od jednego ojca datowanego na 10 708 lat temu. Zatem podpinanie Atlantydy oraz innych cywilizacji pod Polaków i ich tereny zamieszkiwanie od zawsze to takie manipulowanie prawdą aby wydobyć bezdowodowe kłamstwo.

zlodowacenieZalewski twierdzi, że 9 tysięcy lat temu było zlodowacenie na terenie Polski zob. nagranie 37 min. 55 sek – 38 min. 05 sek. cyt: …jeszcze 9 tysięcy lat temu tutaj /na terenie Polski/ był jeszcze lodowiec.

Ostatni lodowiec na terenie obecnej Polski był ale jego południowa granica sięgała wybrzeży Morza Bałtyckiego. Przypomnę Zalewskiemu, że to około 13,8 tys. lat temu  lądolód ostatecznie ustąpił z terenu obecnej Polski więc głoszenie fałszywych tez jest tożsame z oszustwem.

Wiek i zasięgi zlodowaceń środkowowschodniej Polski pdf _2005_02_11

geo_0003-4010_1963_num_72_392_16461

https://en.wikipedia.org/wiki/Last_glacial_period

https://rafzen.wordpress.com/2011/08/23/underhill-reports-that-the-highest-coalescent-time-age-for-r1a1a7-is-among-polish-10-700-years/

Trzymajmy się udowodnionej prawdy, a nie rzekomej prawdy globalistów, którzy w myśl swojej komercyjnej zasady potwierdzonej przez samego Zalewskiego cyt: z czegoś trzeba żyć realizują teorię chaosu tożsamości Polaków Słowian. Markowi Podleckiemu należy podziękować za ujawnione oszustwo.

https://rafzen.wordpress.com/2016/02/22/polacy-zdobyli-indie-jako-ariowie-z-kujaw/

lenin_Fotor