11 listopada 2017 Andrzej Duda został oficjalnie judeo-satanistą.

Gdy ujawniliśmy obrzędy judeo-satanistów w Warszawie gdzie bez Krzyża ale z zapalonymi 66 świecami judeo-sataniści odprawiali w dniu 17 września 2014 roku Mosaistyczną mszę w intencji piekła i świętowali triumf najazdu judeo-satanistów z Rosji, ludobójstwa Słowian i zwycięstwa nad Polakami nie przypuszczaliśmy nawet, że Duda zostanie kolejnym Uzurpatorem.

https://rafzen.wordpress.com/2015/11/30/17-wrzesien-2015/

66 albo 99 to doktrynalna symbolika dzieci szatana /Ew. Św. Jana 8: 44/ jak również ich pochodne 69 lub 96 . Generalnie z okazji takiej numerologii judeo-sataniści tradycyjnie składają ofiary z ludzi albo ogłaszają światu istotne okoliczności cywilizacyjne.

Dla mniej zorientowanych podam dwa zasadnicze przykłady. Ksiądz Jerzy Popiełuszko został zamordowany rytualnie z okazji 66 rocznicy rewolucji żydowskiej w Rosji zwanej dla otumanienia rewolucją październikową. Kościół nie tylko w Polsce ukrywa ten współczesny czyn mordu rytualnego przed całym światem w imię poddaństwa dzieciom szatana.

To nie był przypadek gdy przy ołtarzu w samym centrum Polski na Jasnej Górze Bergoglio został powalony na ziemię tak aby dać znak wszystkim na całym świecie, iż jest to upadek nie tylko Papieża ale i całego Kościoła, który zawarł sojusz z dziećmi szatana. Jezus wytrzymał kuszenie szatana, natomiast Papież i cały Kościół nie tylko został skuszony ale de facto zawarł umowę z nim o poddaństwie. Całowanie żydów w Izraelu po rękach nie świadczy przecież o miłości do nich tylko o złożonym hołdzie.

https://rafzen.wordpress.com/2017/09/14/watykan-chce-unicestwienia-polakow-slowian/

W Polsce Papież nikogo nie całował chociaż miałem takową nadzieję, iż będzie mnie całował po rękach jak również moje dzieci urodzone w Polsce jako ocalały potomek ludobójstwa Polaków Słowian. Brata mego Ojca Władysława z powodu odmowy podpisania volkslisty przez moją Babcię z domu Tomaszewska judeo-sataniści z Niemiec wysłali do obozu zagłady zaraz w 1939 roku, natomiast mego Ojca Zenona judeo-sataniści z Rosji więzili w żydowskim obozie koncentracyjnym dla Polaków w Jaworznie od 1946-1956 z powodu przynależności do zwalczanej w pierwszej kolejności społeczności Polaków z udokumentowanym wielowiekowym pochodzeniem.

Drugim takim jaskrawym przykładem jest wymordowanie rytualnie 96 osób pełniących najwyższe Urzędy okupacyjne w Polsce 10 kwietnia 2010 roku. Uzasadnieniem merytorycznym jest fakt skierowania posła na Sejm okupacyjny Wassermana na tę rzeź. Współpracowałem z nim w tak zwanej Komisji Hazardowej w przedmiocie konsultacji dot. wyścigów konnych z racji tego, że Pan Marcin Zamoyski był Naszym stałym przedstawicielem w Radzie Wyścigów Konnych. Moją skromną osobę Rafała Gawrońskiego oraz Pana Andrzeja Prądzyńskiego minister rolnictwa nie raczył powołać mimo, że zgodnie z przysługującym Nam prawem powinien.

On wolał powołać takich osobników jak np. Andrzej Urbański wieloletni kolaborant i TW reżimu w Polsce oraz bliski współpracownik Lecha Kaczyńskiego, który nie tylko nic nie wiedział na temat hodowli koni ale nigdy nie został zgłoszony do Rady przez uprawnioną i prawnie działającą na terenie Rzeczypospolitej organizację związaną z hodowlą koni albo wyścigami konnymi. Z zawodu nieżyjący Andrzej Urbański był dziennikarzem reżimowym.

Otóż 9 kwietnia 2010 był to piątek byłem na Komisji Hazardowej z racji przesłuchania Marka Przybyłowicza b. prezesa Państwowych Torów Wyścigów Konnych na Służewcu. Poseł Zbigniew Wasserman mimo profesjonalizmu dot. przesłuchań z ogromnym trudem usiłować ustalić sieć powiązań pozakulisowych. Wiadomo że w takich przypadkach wszyscy kłamią albo dostają amnezji. Tak też było w piątek. Posłanki Kempy nie było ponieważ pojechała wcześniej pociągiem do Rosji wraz z innymi osobami nie wytypowanymi do mordu. Po którejś ogłoszonej przerwie Poseł Wasserman oznajmił mnie że musi lecieć jutro do Smoleńska chociaż ustalono wcześniej było, że z uwagi na ogrom pracy w Komisji Hazardowej jest on zajęty i nie będzie uczestniczył w uroczystościach. Poinformował mnie tylko że zadzwoni jeszcze do Prezesa Jarosława Kaczyńskiego oby potwierdzić ten nakaz. Po tym telefonie córka, a obecnie posłanka Małgorzata Wasserman wsiadła w popołudniowy pociąg do Warszawy i przywiozła z Krakowa jego paszport.

Te fakty jednoznacznie świadczą, iż miało być dokładnie 96 zamordowanych, a nie np: 95. Jeżeli w przypadku mordu rytualnego ks. J. Popiełuszki numerologia 66 jest stosunkowo łatwa do ustalenia chociażby z powodu stanu jego zwłok, to w przypadku mordu 96 osób i ekshumacji po wielu latach nie dają takiego rezultatu. Jak wiemy trumny były plombowane, a zwłoki w nich nie odpowiadały tożsamości co zostało ujawnione dopiero po latach.

Powracając do dnia dzisiejszego należy zauważyć 99 rocznicę zakończenia I żydowskiej wojny światowej. Zaproszenia takiego osobnika jak Donald Tusk przez Andrzeja Dudę, który nigdy nie odwołał swych przekonań o tym że Polska to nienormalność stawia Dudę na równi z przekonaniami doktrynalnymi niejakiego Tuska.

Byłoby rzeczą normalną zaprosić wszystkie głowy państw w tym urzędującego Przewodniczącego Rady Syjonu w Europie z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, która przypada w czerwcu 2019 roku. Do tego czasu sprawa zaniechań władzy w Polsce dot. 10 kwietnia 2010 roku zostałaby prawdopodobnie zakończona.

https://rafzen.wordpress.com/2013/06/28/rocznica-traktatu-wersalskiego-w-polsce/

99 rocznica zakończenia I wojny światowej to dobra numerologia aby wykazać i ogłosić światu dzięki komu Andrzej Duda został Uzurpatorem w Polsce. Kto z kim przystaje takim się staje !

https://rafzen.wordpress.com/2011/08/16/traktat-wersalski-28-czerwca-1919-r/

Już na marginesie całej afery należy zauważyć i nie chcę tutaj bronić Jarosława Kaczyńskiego ale Andrzej Duda zmusza starca aby ten przyjeżdżał na wielogodzinne rozmowy  do Belwederu w sprawie kryminalnej władzy sądowniczej w Polsce ujawnionej chociażby w Petycji do Parlamentu Europejskiego nr. 1248/2007 natomiast  w myśl powiedzenia podwijam kiecę i lecę udaje się do Brukseli aby osobiście zaprosić Tuska do Polski osobnika o wątpliwej reputacji ale dzięki któremu został Uzurpatorem w Polsce..

 

_H101930