Co każdy Słowianin powinien wiedzieć o Bożym Odrodzeniu

DWANAŚCIE POTRAW NA DWANAŚCIE DNI ŚWIĄT !

Z okazji Naszych Świąt Bożego Odrodzenia otrzymałem wiele życzeń od Polaków i także od tych, którzy stoją na rozdrożu cywilizacyjnym zastanawiając się którą drogę wybrać.

Ja wybrałem drogę prawdy Naszej wspólnej egzystencji najstarszej cywilizacji świata trwającej nieprzerwanie od 10 708 lat. Zapewne każdy chrześcijanin wie, że obchodzone uroczyście święta upamiętniające urodziny Jezusa to data umowna. Prawdziwej daty urodzin Jezusa nie znamy i nie jest to Nam do niczego potrzebne ponieważ jest jedna doktryna wiary dla tych którzy chcą mieć życie wieczne; to wiara w Jezusa, natomiast cała reszta to polityka duchownych, którzy z wiarą nie mają nic wspólnego tylko z mamoną. No może również z seksem.

Natomiast Jezusowi nie udało się nawrócić dzieci szatana /Ew. Św. Jana 8: 44/ na normalność czyli nie spożywania ciała i krwi ludzkiej w celach religijnych i o tym wszyscy musimy pamiętać oraz zdawać sobie sprawę jeżeli myślimy o Naszych dzieciach. Także i o tym że Jezusa zabili za niewinność !!! https://rafzen.wordpress.com/2012/06/30/obrzezanie-to-kanibalizm/

Jak to się zatem stało że mała sekta judeo-satanistów rzymskich zawładnęła światem materialnym i duchowym ? Istnieje stara wojenna zasada: JEŻELI WROGA NIE MOŻESZ POKONAĆ W WALCE PRZYŁĄCZ SIĘ DO NIEGO ! I tak też się stało że judeo-sataniści rzymscy nie mogąc nigdy pokonać Słowian wpoili Nam mieczem i ogniem debilną zasadę nadstawiania drugiego policzka gdy tymczasem oni zawsze działają z zemstą nawet wielopokoleniową. Druga zasada to przypadek biskupa Szczepana który za seksualną frywolność z czasowo osamotnionymi żonami rycerzy, którzy wyruszyli bronić Ojczyzny został ścięty przez samego Króla.

Ta wyjątkowa podłość wykorzystywania seksualnego innej osoby pod nieobecność Ojca, męża pod pozorem odpuszczenia grzechów i duchowego uzdrowienia została nagrodzona tytułem świętości. Podłość ta jest w dalszym ciągu wykorzystywana instytucjonalnie jako doktryna, a najlepszym przykładem są sprawy alimentów gdzie Polacy są wsadzani masowo do więzień tylko dlatego, że nie stać ich na finansowanie de facto obcych osób z których nie mają żadnych korzyści chociażby natury wsparcia wspólnoty rodzinnej.

Powracając jednak do Naszych Świąt Odrodzenia zauważmy, że posiadamy całkiem spory bagaż ciągłości Naszej naturalnej kultury oraz tradycji. Jednym z najważniejszym to ten, że umowna « Wigilia » składa się z dwunastu dań. Gdy zapytamy dlaczego to wielu odpowie na zasadzie głupio-mądrego szczepana ze Szczepanowa; że dwanaście dań to symbol dwunastu uczniów Jezusa lub inne brednie np. dwanaście plemion kanibali.

Jeszcze na początku XX w. żywa była tradycja, że drugi dzień świąt rozpoczynał dwanaście tzw. szczodrych dni zwanych Godami, które trwały aż do Trzech Króli czyli 6 stycznia. Świętowano je podobnie jak Boże Narodzenie – nie należało pracować, za to trzeba było bawić się, jeść i odpoczywać oraz odwiedzać rodzinę i sąsiadów. Ponieważ nie gotowano w tych dniach zatem normalne jest, że musiało być na stole dwanaście dań, które można dość długo przechowywać przez owych dwanaście dni Godów.

Aby powrócić do tożsamości Słowian wystarczy aby każdy Słowianin rozpoczynał Nasze Święta Odrodzenia od Wigilii Przesilenia składając sobie nawzajem tradycyjne życzenia na nadchodzący rok. W tym roku była to data 21 grudnia o godzinie 17 min. 30. Następnie przez dwanaście dni należy spożywać przygotowane lub kupione wcześniej dania. Zaczynami od ryb oraz dań jarych i kończymy Święta Odrodzenia tłustymi daniami, mięsem wędzonym naturalnie oraz bigosem, ponieważ one dłużej się przechowują.  Ważne jest aby starać się nie pracować w tych dniach; najlepiej wziąć urlop jeżeli można. Ci z Nas, którzy muszą pracować niech wezmą kawałeczek świątecznej potrawy i poczęstują kolegów lub koleżanki w pracy. Będzie to swoista mała uczta świąteczna ze znajomymi.

Zatem w tym 2017 roku świętujemy od 21 grudnia do  02 stycznia 2018 roku. Pamiętajmy o tym aby w tych dniach nie tylko w Wigilię Odrodzenia pozostawić dodatkowe nakrycie na stole dla Naszych dusz przodków, a nie jak wmawiają doktrynerzy drugiego policzka miejsce dla niespodziewanego gościa.

Polacy Słowianie są gościnnym oraz dumnym Narodem, dlatego m.in. każdego dnia możemy przyjąć niespodziewanego gościa i przyjmujemy go gdy tylko stanie na progu domu’ nie tylko od święta. Od święta to gości przyjmują li tylko judeo-sataniści aby uśpić swoją niechęć do innych są skłonni udawać, że muszą pod ważnym powodem gdzieś wyjść !!! Pamiętajmy aby w Nasze Święta nie być purytaninem albo iść w kierunku duchowości ognia piekielnego i symboliki fallusa tylko pozostańmy sobą, ponieważ przetrwaliśmy wielu to również przetrwamy i okupantów z Watykanu i Izraela.

W roku 2018 Święta Odrodzenia trwać będą od Wigilii  21 grudnia ok. godziny 21 min. 20 do 02 stycznia 2019 roku czyli tak samo jak w tym roku. Więc bawmy się, świętujmy odradzające się życie ponieważ dla ponuraków ciemności nastała era prawdy, a z nią tak jak z życiem oni nigdy nie wygrają !!!

 

kumoterki