Trzech wysłanników Królów z Polski, Iranu i Indii czyli Słowiańska wersja wydarzeń po narodzeniu Jezusa

Istnieje oficjalna wersja wydarzeń napisana przez uzurpatorów Naszej tożsamości, a których Jezus słusznie nazwał dziećmi szatana /Ew. Św. Jana 8:44/.

Oto ona: dnia 6 stycznia w kościele, obchodzone jest najstarsze święto pochodzące z IV wieku, to wielka uroczystość Objawienia Pańskiego, po grecku zwana EPIFANEJĄ, i także  Święto Trzech Króli.

Za św. Mateuszem Ewangelistą, kościół wczesnego okresu nazywa ich Magami z czasem Mędrcami ze Wschodu, a w IV wieku Królami ze Wschodu, którzy przybyli złożyć pokłon Dzieciątku Jezus.

W czasach św. Mateusza, Wschód, to obszary leżące na wschód od rzeki Jordan, a więc Persja, Indie, Babilonia, Arabia, królestwo Saby…

Ci tajemniczy przybysze, byli prawdopodobnie astrologami, którzy ujrzeli gwiazdę na niebie. Prawdopodobnie ludźmi bardzo zamożnymi, pobożnymi, chociaż poganami… Dla nich był to znak narodzin króla.

Jak powszechnie wiadomo data urodzin Jezusa jest nieznana zatem i data  tego święta zwanego świętem trzech króli jest umowna innymi słowy pisząc fałszywe święto w myśl talmudu i ich fałszywych doktryn serwowanych swym rasowym wrogom. Obchodzenie fałszywych świąt na przełomie roku słonecznego miało zasadniczy cel; zniszczenie prawdy czyli najstarszej cywilizacji na świecie NASZEJ SŁOWIAŃSKIEJ CYWILIZACJI  !!!.

W okresie od dnia przesilenia zimowego Słowianie obchodzą przez dwanaście dni Szczodre Gody. Święta zaczynają się oczywiście postną wieczerzą wigilijną życząc sobie dobrych rzeczy w nadchodzącym roku aby lada świt nastanie zjeść uroczyste śniadanie i tym samym rozpocząć dwanaście dni radosnych świąt bez gotowania potraw.

Wszyscy Słowianie Chrześcijanie powinni zadać sobie pytanie czy warto obchodzić fałszywe święta czy raczej obchodzić tożsame z Nami prawdziwe święta zrywając tym samym z Mosaismem ? Wielu zapewne byłoby chętnych świętować 12 dni ale jak naruszyć tysiącletnią tradycję i dodatkowo usankcjonowaną prawnie ?

No cóż dla chcących nie ma nic trudnego. Wystarczy rozpocząć od szczodrej wieczerzy wigilijnej poprzedzającej zimowe przesilenie i nie gotować dwanaście dni. Można np. pójść ze znajomymi do restauracji, odwiedzić znajomych lub rodzinę na fałszywe święta Mosaismu ale najlepszym sposobem to wziąć urlop wypoczynkowy i odpoczywać świętując !

A teraz Nasza wersja wydarzeń dot. fałszywego święta trzech króli.

W świetle udowodnionych naukowo badań genetycznych z 2009 roku oraz doktryny naukowej gdzie Słowianie z Kujaw zawładnęli kontynentem indyjskim https://rafzen.wordpress.com/2016/02/22/polacy-zdobyli-indie-jako-ariowie-z-kujaw/ aby dotrzeć z Polski do Indii należy zdobyć Iran. I tak też się stało gdzie badania genetyczne wykazały dużą ilość naszych genetycznych braci w tym kraju.

Zatem aby Jezusowi dać rzeczy niezbędne do życia w świecie ludzi trzej wysłannicy: z Polski, Iranu oraz z Indii udali się na spotkanie z nowonarodzonym specjalnym wysłannikiem Naszego Boga Roda, który zjawił się aby nawrócić żydów. Wszyscy wiemy jak Go potraktowali za to tylko, że namawiał ich aby w celach religijnych zamiast krwi ludzkiej pili wino, natomiast w zamian spożywania ciała ludzkiego Jezus zaoferował im chleb. Mało tego w zamian za kolaborację z Rzymem judeo- sataniści mogli pojmać i składać w ofierze każde dziecko płci męskiej pod pretekstem zagrożenia imperium tak jak obecnie zabijają wielu niewinnych ludzi pod takim samym uzasadnieniem jak dwa tysiące lat temu !

Zatem nie ważne jak mieli na imię tzw. trzej królowie, ważne natomiast jest to, że byli to Nasi bracia genetyczni z Polski, Iranu oraz Indii aby wyposażyć Jezusa w niezbędne dobra potrzebne na ziemi w jego misji nawrócenia żydów ku normalności.

Już na marginesie całej afery obchodzenia fałszywych świat należy zauważyć utajnioną przez judeo-satanistów podróż dziękczynną Jezusa do Indii, Iranu oraz Polski.

Sant'Apollinare Nuovo à Ravenne

Najstarszy wizerunek Trzech Króli z 526 roku. Jak widać wszyscy biali, murzyna brak.