Pamięć genetyczna

Po publikacji Pontifex Maximus otrzymałem kilka telefonów od znajomych z prośbą o szersze omówienie pamięci genetycznej co do której istnieją skąpe informacje. No tak, rzeczywiście jest to tajna domena dewiacyjnych budowniczych ludzkości i jest jedną z kluczowych dziedzin z którą  nie można zapoznawać społeczeństwa.

Zaraz Państwo zapytacie dlaczego ? A jak szanowni czytelnicy myślicie czy rzesze lekarzy, pielęgniarek personelu medycznego, handlarzy truciznami /aptekarzy/, pracowników i administratorów różnego rodzaju poradni ale przede wszystkim producentów trucizn zwanych fałszywie zakładami farmaceutycznymi oraz pracujących dla nich osób miałaby zawitać do rejestru bezrobotnych albo zmienić zawód aby utrzymać siebie i swoją rodzinę ?

PGR-y można było zlikwidować aby okupanci z Watykanu i Izraela mogli za pieniądze zbroczoną ludzką krwią kupować nieruchomości rolne w Polsce ale likwidacji dobrze zorganizowanego przemysłu śmierci w Polsce nie można zlikwidować, ponieważ ludzie wierzą w magię lekarzy szarlatanów skłonnych wymusić wdowi grosz od bezradnego i osamotnionego pacjenta. Wprowadzony terror farmakologiczny karze za pomocą Kodeksu Karnego nawet za złe słowo w stosunku do lekarzy czy pielęgniarek, natomiast wymuszenie uzdrowienia waszego krewnego graniczy z tzw. cudem społecznym.

Nie dotyczy to oczywiście wszystkich lekarzy czy pielęgniarek, tak samo jak nie należy rozumieć likwidacji całej służby śmierci. Przecież ludzie łamią sobie nogi, palce, okaleczają się lub ulegają wypadkom i należy im pomóc w miarę szybko. Po tym długim wstępie jak na moje publikacje przejdźmy do tematu zasadniczego, ponieważ obiadu tak jak publikacji nie kończymy na aperitifie tylko na digestifie.

Zacznijmy od tego z czego zbudowany jest człowiek, ponieważ to tę substancje chcemy oczyścić nie tylko z brudów cywilizacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych w myśl zasady w zdrowym ciele zdrowy duch jeżeli chcemy używać pamięci genetycznej. O tzw. Duchu będzie w dalszej części publikacji.

Z chemicznego punktu widzenia ciało ludzkie składa się z: wody ok. 60% , składników organicznych, czyli zbudowanych na bazie węgla: lipidów – tłuszczowców, białek, węglowodanów, kwasów nukleinowych oraz składników nieorganicznych, zwanych też składnikami mineralnymi.

Cóż zatem czynimy aby znajdującą się w Nas wodę oczyścić ? Są dwie metody. Pierwsza to wymiana płynów w organizmie. Na wiosnę « podłączamy » się do brzozy i pozyskujemy wodę z brzozy zwaną oskołą. Aby względnie oczyścić organizm należy wypić wagę swojego ciała. W moim przypadku to ok. 100 litrów wody brzozowej do wypicia na wiosnę. Przyznam że to dosyć trudne i niekiedy zmuszam się do picia ale jeżeli wypijemy mniejszą ilość to nie będzie tak źle.

Picie wody brzozowej na wiosnę można porównać do cyklicznego oczyszczania studni. W obecnych czasach gdy judeo-sataniści skazili wszystko łącznie z powietrzem taka czynność jest reliktem przeszłości ale można jeszcze spotkać czyste źródełka w Polsce. Jeżeli mamy taką możliwość pijmy i używajmy w ciągu całego roku wody ze studni głębinowych. Tzw. kranówka jest trucizną, tak samo jak lekarstwa !!! Aby Państwo nie mieli złudzeń proszę zapoznać się z ostrzeżeniem na farmaceutykach –

Każdy lek niewłaściwe stosowany zagraża twojemu życiu i zdrowiu !!! .

Więc są to trucizny w małych dawkach, a dawki są tak obliczone aby nie zabijały człowieka jak np. arszenik, ponieważ ta trucizna w małych dawkach również nie zabija.

Druga metoda oczyszczania wody to tzw. « tabletka » czyli nie wybieramy wody ze studni tylko wrzucamy « tabletkę », która oczyści nam wodę pitną. Prof Nieumykin wybitny naukowiec wskazał nam takową « tabletką » do wody, a jest nią woda utleniona. Kupując ją u handlarzy truciznami czyli w aptece będzie ona zatruta więc nie polecam !!! Ja piję wodę utlenioną od kilku lat czyli od czasu wyjścia z więzienia gdzie byłem truty mimo krótkich pobytów.

Przypomnę że odsiedziałem kolejno:

  • 45 dni w Gdańsku za rzekome nie wpuszczenie weterynarza na moje gospodarstwo rolne,
  • 114 dni w ciężkim Areszcie Śledczym w Barczewie pod zarzutem wyłudzenia dopłat rolniczych – po czterech latach bezprawnego postępowania sądowego w tym zmiany sędziego zostałem uniewinniony od zarzutów,
  • 6 miesięcy w Kwidzynie /więzienie dla recydywistów/ za treści zawarte w Petycji nr. 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego w której to Petycji udowodniłem ponad wszelką wątpliwość charakter kryminalny władzy w Polsce.

Dla zainteresowanych podam interesujący fakt z więzienia w Kwidzynie. Otóż starałem się o możliwość odbycia kary w domu z tzw. bransoletą u nogi czyli nadajnikiem elektronicznym. Na kilka dni przed posiedzeniem sądu w tej sprawie zostałem oskarżony w wiezieniu za używanie niecenzuralnych słów przez dyrekcję ZK w Kwidzynie, ponieważ pracownik zakładu karnego  zajmujący się resocjalizacją więźniów polegającą w głównej mierze na kapowaniu i tym samym nagabujący więźniów do donosicielstwa w zamian za skromne przywileje jak np: dodatkowa paczka żywnościowa / paczki nie były limitowane nawet w judeo-satanistycznych obozach koncentracyjnych podczas masowego ludobójstwa Słowian 1939-1945/, a nawet przepustki usłyszał z moich słów słowo cyt: kurwa. Taki pracownik nazywał się moim wychowawcą !!!

Użycie tego niecenzuralnego słowa zostało podniesione do rangi antyresocjalizacji podczas posiedzenia sądu. Odpowiedziałem że jest to słowo na porządku dziennym w zakładach karnych i nie przypominam sobie w jakich okolicznościach mogłem używać tego słowa dodając, iż za to słowo w więzieniu w takich przypadkach każdego, no prawie każdego można by skazywać. Sąd nie uwzględnił wniosku dyrekcji ZK w Kwidzynie i postanowił, iż dalszą karę odbędę pod dozorem elektronicznym.

W 1988 r. prestiżowe czasopismo naukowe Nature wydało artykuł opisujący niezwykłe wyniki nowatorskich badań naukowych dotyczące wody. W tych eksperymentach biologii przeprowadzonych w renomowanym laboratorium udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że woda była w stanie zachować pamięć rozpuszczonych cząsteczek, które zawierała. Założenia rozkwitły i wielu zdrowych ludzi na umyśle zaczęło marzyć o innym świecie gdy tymczasem dewiacyjni budowniczy cywilizacji zorientowali się, że badania te mogą doprowadzić do zmiany ich sprawdzonej i utrwalonej doktryny w chorym ciele, chory duch i przystąpili do kontrofensywy nie tylko za pomocą szczepień ale także utajnionych oprysków z powietrza, ponieważ w wyżej cytowanych wynikach badań de facto odkryto i opisano wzorami naukowymi stary mechanizm komunikacji komórkowej.

Ta praca przyciągnęła jeszcze więcej uwagi, ponieważ przeprowadził ją Jacques Benveniste, który jest wybitnym naukowcem. Dyrektor laboratorium Inserm http://www.idf.inserm.fr/rubriques/les-laboratoires z wieloma doktrynami naukowymi swych poprzednich prac, nie mógł zaznać spokoju i czekać na nobilitację jego odkrycia, a także zarządzać swoją karierą oraz sławą. Jego główne odkrycie powinno mu przynieść Nagrodę Nobla. Zamiast żydowskiej nagrody ze Szwecji dostał wilczy bilet. Chiny przyjęły go z otwartymi rękami wyposażając jego laboratorium we wszystko co musiało się tam znaleźć aby kontynuować badania. I tak w następnych latach J. Benveniste nadał wcześniej udowodnionej naukowo tezie o pamięci wody jeszcze większe odkrycia, których głównymi i przeprowadzonymi pozytywnie doświadczeniami naukowymi były: transmisja elektromagnetyczna wody oraz biologia cyfrowa ale o tym napiszę innym razem.

Dla zainteresowanych szczegółami można rozpocząć od tego.

bio_conf_widom

Generalnie stany zapalne wywołują bakterie oraz wirusy z tym wyjątkiem, że dewianci produkują ich coraz więcej licząc na to, że natrafią na taki, który zmniejszy ludzkość do kilkuset milionów osób na ziemi ale przede wszystkim ominie ich oraz ich rodziny albo będą posiadali antydotum na nie. Sytuacja podobna do doktryny z bronią nuklearną.

Z bakteriami stykamy się codziennie, większość człowiekowi nie grozi jednak jak zmniejszyć ryzyko zakażenia chorobotwórczymi drobnoustrojami. W naturze żadne środowisko nie jest od nich wolne. Naukowcy wyliczyli: wokół nas jest 5 x 1030 bakterii. Znajdują się w naszym jedzeniu, w wodzie, w powietrzu, wewnątrz innych organizmów i na ich powierzchni, w kurzu. Ok. 95 proc. z nich nam nie zagraża, a wręcz są pożyteczne. Tylko kilka procent to bakterie chorobotwórcze, czyli patogeny. Również w organizmie i na skórze człowieka bytują nieszkodliwe, a często wręcz niezbędne bakterie; są one w przewodzie pokarmowym, w układzie oddechowym czy na skórze. Nie ma ich na obszarach jałowych np. w układzie nerwowym, mózgu, wnętrzu gałki ocznej.

Z tego jednoznacznego opisu wynika, że każdy człowiek może sobie poradzić z zakażeniami ponieważ bakterie są naszym naturalnym wyposażeniem. I tutaj przychodzi z pomocą odkrycie pamięci wody za pomocą której jesteśmy wyposażeni do odpierania wrogich chorobotwórczych ataków na Nasze Boskie ciało. Woda w Nas wrze to znaczy, że mamy gorączkę itp. Podobne przykłady można by mnożyć jednak w tej publikacji nie chodzi o żadne porady tylko o powiększenie Naszej wspólnej świadomości.

Słowiańska VenusPamiętajmy również o zwyczajach Naszych przodków oczyszczających się z toksyn chorobotwórczych. Jednym z nich to tradycyjna bania czyli współcześnie zwana sauną. Najczęściej mieści się ona w drewnianym domku, gdzie znajduje się piec opalany drewnem i nagrzewa się na nim kamienie. Do bani przychodzi się już podczas rozpalania w piecu. Czekając na kąpiel, pije się zioła oczyszczające od wewnątrz, smakuje miód. Gdy kamienie rozgrzeją się, zostają polane wodą. Następnie ciało chłoszcze się witkami  brzozowymi, pokrzywowymi albo jałowcowymi. W bani nie wchodzi się na tzw. chwilkę i wychodzi jak to jest obecnie w saunie, w bani przebywa się do czasu, aż ma się już ochotę wyjść. Po wyjściu ciało powinno zostać schłodzone zimną wodą aby zamknąć Nasze ciało z zewnątrz.

 

W tym miejscu podam czym naprawdę jest pamięć genetyczna. Otóż pamięć genetyczna to pamięć immunologiczna adaptacyjnej odpowiedzi immunologicznej. Odpowiedź immunologiczna następuje, gdy mechanizmy odporności nieswoistej okażą się nieskuteczne  Nasz układ odpornościowy jest w stanie nauczyć się rozpoznawać patogeny i zachować pamięć tego procesu. Geny przeciwciał w limfocytach B i T składają się z oddzielnych segmentów genów, dając każdemu limfocytowi unikalną sekwencję kodującą przeciwciało, co prowadzi do ogromnej różnorodności przeciwciał w układzie odpornościowym.

Jeśli są one sztucznie stymulowane przez antygen np. w wyniku szczepienia lub celowym zakażeniu patogenem / pokarm/, przeciwciała te są rozregulowywane przez hipermutację. Należy zauważyć, iż każda osoba ma unikalną pamięć genetyczną swojego układu odpornościowego w kontaktach z patogenami.

Innymi słowy pisząc pamięć genetyczna to nazwa szeregu procesów w biologii oraz psychologii, w wyniku których materiał genetyczny używany jest do składowania i przenoszenia biologicznej struktury organizmu czy instynktu, zapewnia istnienie ciągłości genetycznej minionych i żyjących pokoleń. W psychologii, pamięć genetyczna to pamięć obecna w momencie urodzenia organizmu, składają się na nią podstawowe zachowania wspólne dla danej osoby nagromadzone przez wiele pokoleń i składowane w kodzie genetycznym.

Aby tę pamięć zabić judeo-sataniści mordują tak aby przerwać ciągłość genetyczną Polaków Słowian albo sprowadzić ją do czynnika nieświadomości i następnie zatrzymać np. szczepieniami albo zatrutą żywnością najczęściej modyfikowaną genetycznie. Walkę z Nami zaczęli od mordowania Naszych wojowników w Katyniu i innych miejscach, a dzisiaj mordują genetycznie najsłabszych tuż po urodzeniu. Tak naprawdę wygląda walka ras gdzie obecnie wszystkie rasy o krótszym rozwoju cywilizacyjnym od Naszego oraz mieszańce za sprawą judeo-satanistów atakują Nas Polaków Słowian, rasę naczelną wśród ludzkości.

Wyrafinowana walka: szczepieniami, zatrutą żywnością, zatrutym powietrzem oraz truciznami zwanymi lekarstwami powodują zakłócenia w funkcjonowania całych społeczeństw i Narodów na wybranych obszarach ziemi !!!  Jest ona podobna w swej metodzie do oszustw realizowanych przez reżimy żydowskie w Niemczech czy Rosji zwane fałszywie nazizmem i komunizmem.

Ten chaos sprzedaje się za pomocą zabawek dla dzieci i dorosłych, tak jak kiedyś sprzedawało się koraliki ludom pierwotnym aby ich okraść albo pozyskać siłę mięśni ludzkich. Dzisiaj samochód, lodówka, pralka, telewizor czy telefon komórkowy stanowi niezbędną formę zabawki bez której naiwni ludzie używający ich, nawet nie wiedzą, iż te tzw. zabawki dla dorosłych zmuszają ich do niewolniczej pracy kosztem swoich dzieci dla których dewianci i złoczyńcy już od samych ich narodzin zarezerwowali zniszczenie ich pamięci genetycznej otrzymanej w dziedzictwie rodzinnym od swoich rodziców oraz przodków ! Z otwartymi drzwiami witają dzieci żłobki i przedszkola gdzie znajdują się wylęgarnie chorób wszelakich. Jestem zdania że koncerny farmaceutyczne powinny sponsorować  wszystkie żłobki i przedszkola tak aby były one darmowe dla wszystkich, ponieważ bez wiedzy rodziców prowadzi się populacyjne badania naukowe na ich dzieciach. Informacje są pozyskiwane nie ze żłobka czy przedszkola gdyż wszyscy byliby tym oburzeni, tylko z informatycznej bazy danych służby śmierci w Polsce.

Przecież każda matka, każdy ssak przekazuje wraz z pierwszym mlekiem pamięć genetyczną zawartą w pokarmie aby tę formę pamięci genetycznej uruchomić tak jak uruchamia się proces oddychania oraz wzmocnić poprzez organizm w początkach odżywiania pozaustrojowego. Co proponują mordercy ? Chemikalia zwane mlekiem matki w proszku i szczepienie truciznami.

Każdy z Państwa zapewne zdaje sobie sprawę dlaczego jest tak ważne zatrucie Państwa dziecka tuż po urodzeniu, jeżeli nie to podam, skład wody w organizmie u niemowląt dochodzi do 75 % masy ciała i dlatego rozpuszczenie trucizn w organizmie z taką ilością wody daje większe gwarancje zatrucia całego ciała człowieka oraz niszczy uruchamianą pamięć genetyczną matki przekazaną za sprawą jej mleka jako pokarmu pozaustrojowego.

To m.in. dlatego odkrycie francuskiego naukowca jest tak niebezpieczne dla realizacji ich diabelskiego planu jak na dzieci szatana przystało /Ew. Św. Jan 8:44/ depopulacji ziemi zaczynając od zniszczenia Nas Polaków Słowian. Pomaga im w tym rasa sodomitów Mosaismu ukryta za parawanem kościołów chrześcijańskich oraz meczetów.

Proszę sobie wyobrazić leczenie was Państwa poprzez regulacje Waszej wody w organizmie innymi formami jak trucizny ? Więc zacznijmy od oczyszczania organizmu i nas samych oraz środowisk w których pracujemy i żyjemy oraz spożywajmy antyunijną nie zatrutą żywność przygotowaną np. nie na teflonie tylko normalnym stalowym podłożu !

W zdrowym ciele, zdrowy Duch, który czeka na oczyszczenie aby już zdrowy objawił się w całej swej potędze Naszych przodków; pamiętajmy o tym.

Dziedzictwo Państwa przodków jest bezcenne dla całej ludzkości !!!

 

Medicine_Foto