Pamięć genetyczna w życiu codziennym.

Dzisiaj postaram się napisać trochę mniej o sobie natomiast skoncentruje się w większej mierze na pamięci genetycznej Nas Polaków najstarszej znanej cywilizacji świata.

Jestem jednak zmuszony skomentować ostatnie wydarzenia związane z tzw. « Polskimi obozami koncentracyjnymi ». Otóż okupanci wymyślili sobie temat zastępczy aby zacieśnić terror okupacyjny i powołać struktury represji. Temu służy ostatnia nowelizacji Ustawy o IPN-e oraz powoływanie struktur rządowych fałszywie nazywanych dialogu. Dialogu z żydami nie ma i nie będzie, a wynika to z ich religii, a nie Naszej winy !!! Dodatkowo okupanci chcą wskazać jakoby interweniowali w wewnętrzne sprawy Polski i Polaków /wizyta ambasadora Izraela u uzurpatora/ gdy tymczasem izraelska szekla cały czas jest indeksowana w stosunku 1:1 do złotego. Taka sytuacja to działanie na podświadomość w celu utrwalenia fałszywego przekonania, że Izrael to obce państwo i nie należy izraela wskazywać jako okupanta, a Polski jako formalnej jego kolonii tego ludobójczego państewka.

To tyle z aktualności przejdźmy zatem do pamięci genetycznej w życiu codziennym. Jak każdy z Państwie wie pewnych rzeczy nauczonych nie zapomina się np. jazdy na rowerze, pływania czy mordobicia albo używania broni. Dzieje się tak dlatego ponieważ zostały one zakodowane w Nas jako tzw. odruchy bezwarunkowe, które mogą zostać w każdej chwili uruchomione pod wpływem pewnych bodźców zewnętrznych. Pamięć ciała albo pamięć mięśniowa lub pamięć ruchowa to nazwa pamięci, która pozwala wykonywać czynności motoryczne w sposób automatyczny czy spontaniczny, bez zastanawiania się nad samym procesem ruchu.

Otóż pewnych ludzi nie można nauczyć pływać, walczyć, czy jeździć konno ale można ich skutecznie nauczyć kapować, ponieważ mają w sobie zakodowany czynnik strachu i łatwizny, który wielopokoleniowo jest do nich przypisany. Przełamywanie strachu czyli tzw. odwaga to nic innego jak rozwój duchowy każdego z Nas, dlatego wielu z Nas znajduje się na różnym poziomie rozwoju duchowej tożsamości.

Od zawsze Wiemy, że gdy pogodzimy się z Naszym wspólnym przodkiem Bogiem Rodem, każdy z Nas jest wart 100 wojowników więc to nie jest przypadek, że judeo-sataniści mordują Nas celowo i wybiórczo jak np. w Katyniu czy innych miejscach gdy tylko zgodzimy się Duchowo z Naszym wspólnym Przodkiem.

Mosaiści tego ducha w Nas koniecznie chcą pozyskać albo przytłumić abyśmy czasami z niego nie korzystali, ponieważ musieliby opuścić Nasze odwieczne terytoria. Temu właśnie służą tzw. Służby Specjalne czyli SS, które mają za zadanie stworzenie portretu psychologicznego każdego z Nas i używać go w walce przeciwko Nam, Naszym dzieciom czy wnukom. Pamiętajmy o tym !!!

Pamięć genetyczna gdy została naukowo zdefiniowana przez francuskiego naukowca, który wykazał, że woda zawarta w Nas posiada pamięć, uświadamia ponad wszelką wątpliwość, że każdy bodziec jest w Nas genetycznie zapisany. To od Nas zależy czy z tej pamięci genetycznej będziemy mogli skorzystać czy pozostać w sferze nieświadomości jak to chcą okupanci z Watykanu i Izraela. https://rafzen.wordpress.com/2018/01/27/pamiec-genetyczna/

Podam najlepszy przykład korzystania z pamięci genetycznej Nas Słowian. Pan Paweł Szydłowski jest najlepszym przykładem takiej pamięci genetycznej o Nas Słowianach. Wykazał on się ponad wszelką wątpliwość poprzez kojarzenie faktów historycznych zawartą w nim pamięcią genetyczną. Pod wpływem czynników zewnętrznych jego wiedza ożyła, ponieważ była genetycznie zakodowana i musiała zostać odkodowana gdy odrzucił On tylko bodźce blokujące poznanie prawdy o Nas Słowianach. Podobnym przykładem używania pamięci genetycznej jest Pan Czesław Białczyński.

Są to osoby z którymi można i należy toczyć spory interpretacyjne natomiast osobników o obcych już nawet nazwiskach jak Szubert /opoltzig/ czy Bein /grypa szatana/ albo inni należy omijać szerokim łukiem aby nie zostać skażonym w podświadomości Mosaismem czy pogaństwem; określeniem wymyślonym przez żydów dla ich celów. Mosaisci poganami nazywali swych wrogów. Łacińskie słowo paganus znaczy wieśniak, a pagus znaczy wieś.  Poganami nigdy nie byliśmy ale mieszkaliśmy faktycznie we wsiach, a szamanów stepowych w stylu Podlecki /woda ze smartfona/ lub innych księży rodzimowierców nie potrzebujemy, ponieważ każdy z Nas może mieć osobisty kontakt ze swoim Ojcem.

Te przykłady pokazują że pozostało jeszcze wielu z Nas, tych których judeo-sataniści jeszcze nie zabili i możemy służyć innym mniej świadomym w przekazywaniu wiedzy o Nas samych ale pod warunkiem nie pójścia na tzw. łatwiznę. Są i tacy którzy zostali « zaprogramowani » przez swoje życie aby ich pamięć genetyczna była mętna. Taką osobą był prof. Bogusław Wolniewicz i jest np. Pan Mariusz Szczytyński, który korzysta z pamięci genetycznej ale jest ona « zaparowana » zbyt długim uczestnictwie w jednym z fałszywych kościołów, tak jak wielu Polaków Słowian. Uczestniczą oni cyklicznie w utrwalaniu fałszu intelektualnego polegającego na  uświadamianiu naczelnej zasady Mosaismu gdy tymczasem jest to doktryna raczej skąpa i znacząco różniąca się tysiącami lat od Naszej cywilizacji prawdy. Dodatkowo doktryny zostały skradzione i przerobione celowe na bieżące potrzeby cywilizacyjne judeo-satanistów.

Sytuacja napływu zbyt wielu bodźców zewnętrznych powoduje zamulenie Państwa pamięci genetycznej na takiej samej zasadzie jak zamula się studnię.  Czas jest najlepszym czynnikiem aby woda się ustała i studnia znowu było studnią z dobrą wodą czyli aby pamięć genetyczna ożyła w każdym z Nas, a nie mętną cieczą płynącą w Nas. Wiedza to nic innego jak właściwe kojarzenie faktów i używanie pamięci genetycznej.  Możemy to czynić tylko wtedy gdy wszystkie tzw. złącza wewnętrzne działają prawidłowo i mogą z Nas, z Naszej pamięci genetycznej wydobyć prawdę. Nie oznacza to, że tylko ludzie zdrowi fizycznie mogą posługiwać się pamięcią genetyczną.

Uruchomienie pamięci genetycznej polega na harmonii zdrowia fizycznego i duchowego i nie skażanie swego ciała czynnikami zewnętrznymi zamulającymi ten stan świadomości. Zamulanie pamięci genetycznej prawdy to nic innego jak skażenie ze strony otaczającego Nas świata ze wszystkimi fałszywymi jak i prawdziwymi wydarzeniami czy faktami oraz konsumpcji skażonego pokarmu i powietrza.

Wiele informacji może Nasza pamięć genetyczna odrzucić na zasadzie mechanizmu obronnego ale nadmiar skażonego powietrza, pokarmu czy informacji już nie. Prawda jest zawsze czysta w swej istocie i nie może nieść z sobą czynnika komercyjnego dlatego z prawdą jeszcze nikt nie wygrał. Wielu idzie na tzw. łatwiznę i uznaje kłamstwo za prawdę bez dociekania i wiedząc że inni mogą kłamać. Taki stan rzeczy sprowadza Nas de facto do niższego poziomu rozwoju z którego za jakiś czas będziemy starali się znowu wydostać poszukując prawdy. Postępując w taki sposób zawsze będziemy stali w miejscu w Naszym rozwoju, a co niektórzy na zawsze będą skarłowaciali cywilizacyjnie i z garbatymi nosami ponieważ uznają kłamstwo za religię.

Polaku Słowianinie bądź wielki prawdą !

Proszę o osobistą analizę warunków egzystencji jako przykład podam włączony cały czas pobytu w domu dużego siewcy dezinformacji i uzależnień potocznie zwanym odbiornikiem tv albo telefonu czy komputera.

Tylko w zdrowym ciele zdrowy Duch Naszej pamięci genetycznej o Naszych Przodkach !

genetic-memory-9-728