Stosunki sodomiczne Polska – Izrael wybrane komentarze

Walki międzyplemienne trwają. Narodowcy z Izraela wspierani przez narodowców z Watykanu w Polsce.

Jak powszechnie wiadomo watykańscy narodowcy w Polsce czyli młodzież wszechpolska i onr wspierają judeo-satanistów na ulicy jak tylko mogą. W wiadomym celu chcą manifestować przed ambasadą izraela w Warszawie. Jedyny ich cel to zdobycie popularności i zastąpienie innych narodowców u władzy.

31 stycznia 2018 okupacyjny wojewoda na Mazowszu zakazał zgromadzenia oraz zamknął ulice przy ambasadzie Izraela w Warszawie dla ruchu kołowego i pieszego przed spodziewaną demonstracją ONR i MW pod hasłem ‘Stop Antypolonizmowi’.

Narodowcy watykańscy zwani fałszywie prawicowcami ostatecznie odwołali pikietą. W okolicach ambasady pojawiła się jednak spora grupa zwana Obywatele RP czytaj: ORP – Obywatele Ruchu Palikota wraz z ich sodomicznym miłośnikiem, a w wolnych chwilach celebrytą Andrzejem Hadaczem.

Jestem zdania że oprócz ambasady izraela watykańscy narodowcy powinni organizować manifestacje zwrotu ziem Polaków pod ambasadami innych okupantów tj:  ukrainy, białorusi i litwy, a nie uczestniczyć w judeo-satanistycznej zagrywce wzniecania spirali dezinformacji światowej związanej z żydowskimi obozami koncentracyjnymi w Polsce.

Polecam kilka komentarzy.

narodowcy ida bronic ustawy PIS-u, wiec dlaczego PIS widzi w tym « zagrozenie narodowe »? nie widze logiki – w takim razie, ta ustawa tez sama w sobie jest zagrozeniem narodowym – ale bedzie uchwalona, bez poprawek – wg pani Beaty Mazurek… Jak zrozumiec PIS? Ja odpadam, zero logiki i konsekwencji

Przez dwa lata mieszkalem w Kairze, w dzielnicy Maadi, w ktorej jest ambasada Izraela. Bylo tak samo – kilka ulic dookola ambasady wylaczone z jakiegokolwiek ruchu. Jak widac podobienstwo miedzy nasza wspaniala, patriotyczna mlodzieza i fanatykami arabskimi, ktorymi nota bene tak strasznie pogardzaja, jest bardzo daleko idace. A moze by zaprosili bojowke arabska na wspolna demonstracje – wszakze nieprzyjaciel mojego najgorszego wroga jest moim dobrym przyjacielem.

Ten wojewoda to już kompletnie sfiksował. czy chłop nie wie, że mu nie wolno zamykać ulic. Co najwyżej w kiblu może się zamknąć. Prezydent Warszawy powinna go przegonic ze stolicy conajmniej do Półtuska…

Rozumiem , że komentatorzy GW to przeciwnicy PiS , ale zastanówcie się trochę . Czasem prawo musi ustąpić przed rozsądkiem . Gdyby doszło do tych manifestacji , to ( biorąc pod uwagę panujące obecnie emocje ) nie obyłoby się bez pyskówek , może awantury na dużą skalę .
A w końcu to , co się obecnie dzieje dla Polski jest ważne i Rząd nie może sobie pozwolić na tego rodzaju niepotrzebne incydenty . Nie rozumiem , dlaczego  » prawdziwi  » Polacy nie potrafią zrozumieć tak prostej rzeczy . Byle moje było na wierzchu ? Tylko ja się liczę ? Ja i moje zdanie ?
A Polska niech się sypnie , byle ja pozostanę ? I Prezydent Miasta też ……..awantura byłaby jej na rękę ? Zasłania się prawem ? A o sprawiedliwość dbała zabierając nieszczęsnym ludziom mieszkania ?
Na rękę byłoby awantura PO co ? Poszłoby w świat , ale to przecież byłaby wina PiS . Polacy od siedmiu boleści .

To był atak wrogów Polski.Ręka wrogów Polski czyli TVN oraz « śmietanka » z PO skutecznie zrobiła z nas faszystów,na arenie międzynarodowej.Doszedł do tego medialny atak z Izraela,Berlina i Moskwy.Ustawa 447 plus Deklaracja Teresińska {podpisana przez wroga Polaków Bartoszewskiego- czym się chełpił w 2007r}będzie nas drogo kosztować.Na podstawie świstka papieru znieczytelnymi podpisami będziemy oddawać nasz majątek,nie znając komu ani nawet nazwy kancelari adwokackiej .Wszystko utajnione.W myś deklaracji Teresińskiej,o nadzwyczajnych okolicznościach zwrotów. Ostatnia sprawa w Krakowie .Spadkobierca nie może okazać orginału bo jest z nim « związany sentymentalnie ». Zablokowali mnie ,to trzeba nagłaśniać.

prawdziwa katolicka Polskę otacza świat złożony z lewaków pochodzenia żydowskiego… no i imigranci. No i jest jeszcze Orban, ale jego najblizszy kolega to Putin… a w Hollywood to też żydzi i geje więc ta superprodukcja to jak okręty podwodne…szybko znikaja

Zablokowali mnie .podajcie dalej.Organizacja Narodów Zjednoczonych wydała pierwszy raport, który wprost oskarża Izrael o budowę reżimu apartheidu i stosowanie dyskryminacji rasowej wobec Palestyńczyków. Dokument powstał na polecenie ONZ-owskiej Komisji Gospodarczej ds. Azji Zachodniej (ESCWA)

Dlaczego żydzi są przeciwko ustawie? Co jakiś czas Żydzi sami wywołują falę « antysemityzmu ».Żyją z niej bardzo dobrze,bo nad « biednym żydem » trzeba się ulitować.Trzeba spełnić jego żądania materialne,obecnie chodzi o 447.To nic że gdzieś spalą flagę Izraela,będą za to miliardy dolarów. »Holocaust Industry » to wykorzysta. Należy pamiętać że Żyd żyje z « ludzi », nie z pracy rąk, a z ludzi.Na wsi będzie żył z rolnika,gdzie indziej będzie czerpał zyski z produkcji innych osób.Gdyby nie było « antysemityzmu » mieliby utrudnione zadanie.Teraz w knesecie napiszą nam ustawę reprywatyzacyjną.

 

mosaism