Nigel Farage w Irlandii

Nigel Farrage

 

Nigel Farage kontynuuje swoje dzieło i wspiera Irlandię aby ta opuściła szeregi judeo-satanistycznej Unii Europejskiej. Kiedy Nigel Farage zawita do Polski tego nie wiemy. Jednak mimo wielkiej popularności w Naszej ukochanej Ojczyźnie tak za bardzo nie ma z kim rozmawiać. Są środowiska przeciwne Unii skupione wokół Radia Maryja ale są one pod całkowitą kuratelą okupantów z Watykanu, natomiast kanapa JKM jest niewygodna aby poważnie rozmawiać o wyjściu Polski z tej kryminalnej struktury apartheidu.

Pomysł, że Irlandia jest całkowicie pro-UE, jest całkowicie zły. W ten weekend jestem w Dublinie, by przekazać wiadomość dot. Irexit.
Tak zachęcał opinie publiczną Nigel Farage przed wyjazdem do Irlandii. Pamiętajmy że Irlandia była przeciwna Traktatowi z Lizbony i musiano dwukrotnie organizować referendum w tej sprawie.
W Polsce okupanci nie liczą się z opinią Polaków i nie organizują referendum ponieważ okupant nie musi liczyć się opinią okupowanych. Co najwyżej pozwala lub nie na manifestacje uliczne.