Prawdziwi wrogowie przemysłu farmaceutycznego

SAMSUNG CSC

 

 

Jak zwykle Polacy kąpią się w okresie letnim oraz zimowym. Jednak sztuka dewiantyzmu zawitała do Naszej pięknej Ojczyzny  pod szyldem opieki nad Nami.

No cóż wielu z Nas z pewnością przeżyje ten okres, tak jak i przeżyli Nasi Ojcowie okresy cięższe w Naszej historii mimo że zuchwałość i bezczelność okupantów nie zna umiaru.

Dzisiaj zapytałem kąpiących się : a kto z Państwa szczepi się ? Konsternacja ponieważ nikt z tych dumnych tradycjonalistów nie choruje więc zapewne ze służbą śmierci w Polsce mało ma wspólnego.

Powracając jednak do sztuki dewiantyzmu to zapewne w najbliższym czasie ukaże się szereg publikacji rzekomo naukowych o szkodliwości kriokąpieli. Dewianci cywilizacyjni w pogoni za komercyjnym stylem życia już dawno obliczyli, że nie opłaca im mieć ludzi zdrowych. Tak więc i ten sektor zimowych kąpieli może być poddany regulacjom prawnym i jak zwykle ograniczającym swobody i wolność Polaków w Polsce.

Dewianci mogą wprowadzić zapis, iż tylko ludzie szczepieni i posiadający aktualną kartę szczepień mogą się kąpać w zimie. Straż urzędników oczywiście będzie monitorować takie kąpiele i wlepiać mandaty za brak szczepień podobno ochronnych. Z całą pewnością takie kąpiele powinni odbywać pod kontrolą służby śmierci w Polsce aby zdecydowanie ograniczyć zdrowie Polaków. Te wszystkie regulacje oczywiście dla dobra korzystających z kąpieli w zimie.

Tak czy inaczej My Polacy Słowianie mamy na was wyjebane !!! Idźcie do piekła razem z dziećmi szatana Ew. Św. Jana 8: 44.

SAMSUNG CSC