Adrenchrome tajny napój judeo-satanistów

mord rytualny

Każdy judeo-satanista spożywający krew legalnie w celach religijnych np. podczas obrzezania albo tajnie w przypadku mordów rytualnych to zwykły ćpun. Otóż każdy ssak w obliczu śmierci produkuje ogromne ilości adrenaliny jednak gdy zbliżająca śmierć jest poprzedzona cierpieniem ssaki produkują oprócz adrenaliny substancję zwaną adrenchrome.

To ta właśnie substancja jest produktem tak bardzo pożądanym dla celów nie tylko rytuałów zboczenia cywilizacyjnego co zaspokojenia zwykłego głodu narkotycznego, ponieważ ta właśnie substancja ma właściwości uzależniające.

Swego czasu gdy przeprowadzałem wywiad z Panem Bogdanem Goczyńskim spotkałem się z jego tezą, że większość sędziów i prokuratorów w Polsce to genetyczni psychopaci i schizofrenicy. Do czasu tejże publikacji nie wiedziałem dlaczego zachodzą u nich zmiany psychiczne i czym są one spowodowane. Dzisiaj wiem że konsumpcja krwi z mordów rytualnych o dużej zawartości  substancji o nazwie adrenchrome prowadzi do trwałych zaburzeń psychicznych oraz zmian genetycznych. Rabini nazywają konsumpcję takiej krwi jako nową odsłonę myśli albo otrzymywanie złotych myśli.

Oficjalnie wiele kontrowersji budzi nie uznawanie adrenochromu za psychodelik. Mimo że powoduje on działanie psychoaktywne judeo-sataniści postarali się o to aby nie był klasyfikowany do grupy psychodelicznych. Efekty przezeń powodowane to:

  • euforia
  • rozkojarzenie
  • gonitwa myśli

Podczas jednego z badań, biorący w nim udział porównywali działanie adrenochromu do psylocybiny i LSD.

Naukowcy Abram Hoffer i Humphry Osmond stwierdzili, że adrenochrome jest substancją neurotoksyczną, psychotomimetyczną i może odgrywać rolę w schizofrenii i innych chorobach psychicznych.

Mając powyższe na uwadze teza Pana Bogdana Goczyńskiego o sędziach, prokuratorach genetycznych psychopatach i schizofrenikach jest prawdziwa ale także udokumentowana naukowo.

Konsumpcja ssaków mordowanych nie tylko w sposób rytualny ale także na wzór tzw. chiński tj. obdzieranie ze skóry czy smażenie w gorącym oleju albo zabijanie ssaków innymi wyrafinowanymi sposobami to metoda otrzymania zwiększonych dawek tej diabolicznej substancji znanej dzieciom szatana od dawien dawna  / Ew. Św. Jana 8:44/, ponieważ na niej zbudowali oni Mosaism.

Jednym z ostatnich najgłośniejszych mordów rytualnych dokonanych dosłownie na Naszych oczach było rytualne zabicie libijskiego przywódcy najbogatszego kraju w Afryce Muammara Kadafiego. https://rafzen.wordpress.com/2015/03/17/muammar-muhammad-abu-minyar-al-gaddaf-was-murdered-ritually-by-judeo-satanists/