Władimir Putin wygrał i jest gwarantem stabilności w Europie i na świecie

Centralna Komisja Wyborcza Federacji Rosyjskiej podała, że po przeliczeniu 80 proc. protokołów z obwodowych komisji wyborczych,  Władimir Putin zdobywa 76,18 proc. poparcia. Na innych kandydatów demokracji talmudycznej w Rosji tj. Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej Pawła Grudnina głosowało 12,3 proc. wyborców, a inny żyd Władimir Żyrinowski zdobył 5,98 proc. głosów.

Tak duża przewaga obecnego Prezydenta nad resztą kandydatów oznacza, że nie dojdzie do drugiej tury wyborów. Według wstępnych informacji, frekwencja wyniosła około 60 procent.

OBWE w poniedziałek uznała, że niedzielne wybory do niższej izby parlamentu Rosji, Dumy Państwowej, były organizowane w sposób przejrzysty przez Centralną Komisję Wyborczą.

I całe szczęście dla Polski i Polaków. Jednak judeo-sataniści w Polsce swym odwiecznym zwyczajem wymyślili sobie jormułkę jakoby nie uznawali wyborów na Krymie. Oto część oświadczenia okupacyjnego ministerstwa spraw zagranicznych w Polsce „wyraża zdecydowany sprzeciw wobec działań Rosji w stosunku do Ukrainy”. „Opowiadamy się za poszanowaniem spójności terytorialnej Ukrainy i uznajemy Krym jako część ukraińskiego państwa. Oznacza to również, ze wybory prezydenckie na półwyspie przeprowadzone przez władze Federacji Rosyjskiej nie mogą zostać uznane za legalne” – czytamy w oświadczeniu.polska

Mając powyższe na uwadze należy zadać tym szubrawcom pytanie: 

– dlaczego okupacyjna władza w Polsce uznaje legalność wyborów na Polskich terytoriach okupowanych na wschodzie m.in. we Wschodniej Małopolsce ?

Ingerowanie w wewnętrzne sprawy innego kraju jest znaną domeną judeo-satanistów o czym mogli przekonać się Polacy w sprawie ustawy o okupacyjnym IPN-e. Tak więc ich interesuje li tylko mordowanie Słowian w wojnie bratobójczej.

Zatem wszyscy Polacy powinni złożyć się aby zakupić i wyposażyć Dudę oraz Morawieckiego w broń, amunicję i ekwipunek aby we dwoje jak na prawdziwe cioty stanu przystało udali się do Moskwy i zaatakowali Putina oraz zdobyli Kreml. Niech jadą pociągiem dla swego bezpieczeństwa. Na stacji Warszawa Główna stoi na peronie w Muzeum Kolejnictwa sprawny pociąg pancerny, którego mogliby użyć aby dojechać do celu swej misji zleconej przez judeo-satanistów.

My Polacy Słowianie ze stoickim spokojem będziemy ich wypatrywać gdy będą wracać do Polski. Czekamy na efekty ich profesjonalnej misji zdobywców. Przykład idzie z góry !

Proszę zwrócić uwagę na oświadczenie /poniżej/  okupacyjnego MSZ w przedmiotowej sprawie. Oświadczenie nawet nie jest podpisane więc można śmiało wnioskować że w/w oświadczenie ułożyła sprzątaczka, a wysłał woźny. Widać że Polacy mają do czynienia z okupantem nad wyraz boChaterskim skoro wysyła oświadczenia o charakterze międzynarodowym dot. Polski i Polaków bez podpisu w myśl zasady: przezorny zawsze ubezpieczony.

Oświadczenie Okupacyjnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Polsce – pdf

trump na rakiecie_Foto