Jak żydzi niszczą przedsiębiorczość Polaków ?

Generalnie gdy Duda obejmował Urząd Uzurpatora w Polsce wszyscy słali gratulacje w tym i W. Putin Taki zwyczaj jak dzień dobry czy do widzenia. Gdy na nową kadencję wybrali Władimira Putina uzurpator chcąc zaszkodzić przedsiębiorcom w Polsce zadeklarował:

‘Prezydent nie wyśle gratulacji panu prezydentowi Putinowi w związku z głosowaniem, jakie odbyło się w Rosji. Prezydent uważa, ze to nie jest dobry moment na gratulacje‘ – powiedział jego lokajowy minister Krzysztof Szczerski.

Oto cały sekret judeo-satanistycznej okupacji w Polsce. Ciekaw jestem dlaczego Kościół nie protestuje za brak wykonywania pospolitych norm etycznych przez Dudę na szkodę Polski i Polaków ?

Zapewne mają biznes na gazie, a który kupuje się de facto w Rosji aby go przywieźć statkiem do gazoportu w Świnoujściu twierdząc że Polska postawiła na dywersyfikację w dostawach gazu.

No cóż chciałbym jako Polak mieszkający w Polsce aby Duda chociaż wyartykułował zarzuty dot. W. Putina czy Rosji. Jednak zdaję sobie sprawie że okupant jest bezczelny i zuchwały wobec Polaków i tego nie uczyni.

Dzisiaj już wiemy czyje interesy reprezentuje Duda. Duda broni interesów morderców Polaków tj. sędziów i b. wojskowych ludobójców !!! Niech Polacy wiedzą że takich spraw jak Komeda jest znacznie więcej.

Jak powszechnie wiadomo Duda zawetował dwie Ustawy w w/w sprawach.

25 maja 2015 roku na stronie internetowej Kremla pojawiła się informacja o depeszy z gratulacjami Władimira Putina dla Andrzeja Dudy z okazji wyboru. Komunikat pojawił się o godz. 11.30 czasu polskiego.

« W depeszy głowa państwa rosyjskiego wyraził przekonanie, że budowa konstruktywnych stosunków między Rosją a Polską, opierających się na zasadach autentycznego dobrosąsiedztwa i wzajemnego poszanowania interesów, sprzyjałoby umocnieniu bezpieczeństwa i stabilności w Europie ».

W komunikacie zaznaczono również, że rosyjski prezydent życzył Andrzejowi Dudzie powodzenia w działalności państwowej.

17 marca 2018 roku Duda wysłał depeszę gratulacyjną do Chin. Jak wiemy Chiny niszczą Nasz rodzimy przemysł przyczyniając się do emigracji zarobkowej Polek i Polaków i tym samym niszczenia rodzin oraz depopulacji Polski, natomiast Rosja zawsze dużo importowała z Polski.

No tak ale mongołom bez względu jakiej są religii zawsze raźniej w hordzie na ziemiach Słowian i nie dziwmy się że kolejny ich pachołek działa na szkodę Polaków. Córka i żona Dudy w przeciwieństwie do żony Komorowskiego wyzbyte są mongolskiego wizerunku zewnętrznego pozostając niebezpieczną formą przynależności etnicznej.

Oto treść tej depeszy.

Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

do Przewodniczącego ChRL Xi Jinpinga

z okazji ponownego wyboru na stanowisko Przewodniczącego ChRL
Szanowny Panie Przewodniczący,

proszę przyjąć moje serdeczne życzenia i gratulacje z okazji ponownego wyboru na stanowisko Przewodniczącego Chińskiej Republiki Ludowej.

Z zainteresowaniem obserwujemy prace XIII Ogólnochińskiego Zgromadzenia Przedstawicieli Ludowych, wytyczające kierunki dalszego dynamicznego rozwoju Chińskiej Republiki Ludowej pod Pańskim przywództwem. Jestem przekonany, iż dzięki wszechstronnemu partnerstwu strategicznemu łączącemu nasze kraje, Polska i Chiny będą wspólnie realizować wzajemnie korzystne projekty, wzmacniające dobrobyt i pomyślność naszych Narodów.

Proszę przyjąć, Panie Przewodniczący, życzenia pomyślności oraz dalszych sukcesów w wypełnianiu Pańskiej misji.

Andrzej Duda

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

 

Komuszyzm_Foto