Anomalia najwyższego sortu Judy.

 

Rasistowski spektakl w Polsce. Żydzi zjechali do Polski aby wraz z ich Uzurpatorem oraz Prezydentem Izraela wziąć udział w rasistowskim i ksenofobicznym marszu zwanym marszem żywych w Oświęcimiu.

AKTY RASIZMU POWINNY BYĆ ZAKAZANE NA TERYTORIUM POLSKI na mocy prawa międzynarodowego, które to nakazuje ściganie na podstawie kodeksu karnego apartheid albo gdy wspiera się go politycznie. Dzisiaj żydzi manifestowali swoją odrębność od zamordowanych ofiar innych wyznań na terenie tego dawnego obozu pracy dla Polaków.

zydowskie obozy koncentracyjne-w-polsce

Uzurpator jak na swoją funkcję zachował się jak należy i pojechał do Oświęcimia aby spotkać się Prezydentem państewka najbardziej izolowanego politycznie na świecie. No cóż judeo-satanizm tak ma, że jest rasistowski w swych poglądach i dlatego to państewko nie posiada oddanego sojusznika, a jedynie najemników.

Zwyczajowo to urzędujący Prezydent spotyka się albo na lotnisku albo w swej siedzibie z przybyłym przedstawicielem innego państwa. Jeżeli program wizyty zakłada wspólne uroczystości religijne to po spotkaniu w siedzibie urzędującego najwyższego rangą osobnika w danym kraju udają się na takowe uroczystości.

Dzisiaj ta oficjalna forma dyplomacji i dobrego wychowania nie znalazła zastosowania ponieważ Andrzej Juda jest de facto uzurpatorem w Polsce wybranym na fikcyjny Urząd Prezydenta w ramach ciągłości reżimu okupacyjnego w Polsce. To dlatego Juda pośpieszył bez dyplomatycznych ceregieli do Oświęcimia aby tam usłyszeć ultimatum i listę żądań żydów wobec Polaków.

Jakie one są: po pierwsze kasa, po drugie kasa, po trzecie kasa. Ale żeby to ubrać medialnie Prezydent Izraela domaga się, by Polska była odpowiedzialna za pełne badanie historii zagłady  li tylko mojżeszowców !!!

Zuchwały i bezczelny osobnik aby Polakom w Polsce wmawiać winę o rzekomej odpowiedzialności za II żydowską wojnę światową. Co na to ultimatum odpowiada Uzurpator w Polsce Andrzej Juda.

Spotykamy się tu, żeby krzyknąć: popatrzcie, do czego może prowadzić antysemityzm, ksenofobia, rasizm. Do tego, że człowiek zachowuje się w taki sposób, w jaki trudno sobie w ogóle wyobrazić – powiedział Andrzej Juda po przekazaniu ultimatum dla Polaków od  prezydenta Izraela Reuven Riwlina.

Przypomnę zatem że w Auschwitz nie zginął żaden Izraelczyk, tylko Polacy wielu wyznań w tym wyznania mojżeszowego ! Mieli Polskie obywatelstwo. Uczyli się i pracowali w Polsce ! Wielu z Polaków wyznania mojżeszowego zostało wydanych władzom okupacyjnym w Polsce przez dzieci szatana, a następnie zamordowanych ponieważ zmienili wyznanie na katolicyzm. To tych Polaków katolików mordowano całymi rodzinami w pierwszej kolejności.

Więc za co Andrzej Juda przeprasza prezydenta Izraela ? Za Polaków co zginęli w Niemieckim obozie zagłady ? Państwa Izrael nie było przed wojną zatem zakłamywanie historii to znana domena dzieci szatana jak nazwał ich sam Jezus /Ew. Św. Jana 8: 44/ i tak należy podsumować tę wizytę żydów w Polsce. Żydzi zjeżdżają gromadnie do Polski aby zakłamywać prawdę i pluć Polakom w twarz w swych rasistowskich doktrynach.

Miejsce takich manifestacji to Dachau w Niemczech gdzie powstał pierwszy tego typu obóz zbudowany przez judeo-satanistów i był projektem wzorcowym już w latach 30-ych ubiegłego stulecia.

Po pierwsze na Polskę napadły żydowskie reżimy z Niemiec i Rosji w 1939 roku i do tej pory nie odzyskaliśmy suwerenności. Po drugie Izrael powstał kilka lat po zakończonej napaści na Nas Polaków ich pobratymców ubranych w doktryny faszyzmu i komunizmu.

My Polacy nie mamy za co przepraszać Izraela ani Niemiec czy Rosji, a żydzi niech się przepraszają wzajemnie ile tylko chcą i niech konsumują te przeprosimy nawet miłością sodomiczną.

Co za bezczelność. Przyjeżdżać do innego Państwa i mówić że się czegoś domaga. Jeżeli ktoś chce odpowiedzi na pytanie do czego prowadzi ksenofobia i rasizm, to powinien pojechać do Palestyny i tam szukać odpowiedzi czym jest ksenofobia oraz rasizm.

POLACY SŁOWIANIE DOMAGAJĄ SIĘ ABY IZRAEL ZAPŁACIŁ ODSZKODOWANIA ZA WSZYSTKICH POLAKÓW ZAMORDOWANYCH PRZEZ ŻYDÓW W LATACH 1939-1956.

TO SĄ MILIONY POLAKÓW SŁOWIAN NASZYCH BRACI KTÓRYCH ŻYDZI ZAMORDOWALI Z CHĘCI ZYSKU I GRABIEŻY NASZYCH MAJĄTKÓW W POLSCE ! NAJWYŻSZY CZAS TO POWIEDZIEĆ ŚWIATU !!!

Co do instrukcji dla oświaty wódz Rothschyldowa tak pouczył Uzurpatora: « Ważne by żydzi i izraelczycy poznali żydowską historię Polski, ważne by młodzi i starsi z Polski nauczyli się tego, co wydarzyło się tutaj w okresie drugiej wojny światowej » – powiedział prezydent Rothschyldowa.
Wg tego Izraelity historia Polski jest nieistotna w kontekście historii żydów na terenie Polski i Nas Polaków Słowian chce pouczać o historii II żydowskiej wojny światowej. Co za bezczelna narracja.
A « Pan » Juda milczy.

Już niedługo się dowiemy, że Polska nie jest ojczyzną Polaków tylko żydów.

Gdy tak się obserwuje różne wypowiedzi i zachowania Andrzeja Judy, to faktycznie można odnieść wrażenie, że jest to przypadek w psychiatrii zwany zaburzeniem dysocjacyjnym tożsamości. Zaburzenie dysocjacyjne, polega na występowaniu przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zaburzenie to charakteryzuje obecność u jednego człowieka co najmniej dwóch niezależnych i różniących się od siebie osobowości, które naprzemiennie wpływają na zachowanie chorego.

Zatem w ramach zmian polityczno-seksualnych z chęci o lepsze zdrowie oraz zachowania tożsamości polecamy NOWOCZESNĄ partnerkę ze zmianą klimatu np. na Maderę. Chętna na wszystko Lubnauer to dyskretna partnerka do takich eskapad i w dodatku jest byłą partnerką polityczną z Unii Wolności. Przypomina Kornhauser nie tylko z nazwiska ale także z zawodu nauczyciela. Polska da sobie radę bez ciebie.

Nas Polaków Słowian w szczególności interesuje jak sobie poradzili życiowo żydzi po zakończonej wojnie na służbie u Hitlera zwłaszcza, że było ich przeszło 150 000 osobników.

https://rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/reinefarth

Np. ten osobnik wiódł dostatnie życie jako przedstawiciel władzy w Niemczech mimo, że jest światowym rekordzistą jeżeli chodzi o ludobójstwo Polaków Słowian.

https://rafzen.wordpress.com/2015/10/18/rekordzista-swiata-w-mordowaniu-ludzi/

 

 

Rafał Gawroński

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce, syn Zenona Gawrońskiego więźnia żydowskiego obozu koncentracyjnego w Jaworznie, bratanek Władysława Gawrońskiego więźnia obozu w Dachau.