Bojkot Konstytucyjny

Jak wszyscy wiemy Uzurpator w Polsce chce być na legalu w Naszej Ukochanej Ojczyźnie i w tym celu judeo-satanistom potrzebna jest nowa Konstytucja albo nowelizacja aktualnego regulaminu społecznego.

Zacznijmy od przekrętu zwanego referendum. Jeżeli chce się osiągnąć aprobatę społeczeństwa należy postępować zgodnie z wolą Narodu Polskiego. Polacy gromadnie uczestnicząc w wyborach koniecznie chcieli zmian i dlatego w dużej mierze przyczynili się do wymiany Uzurpatora oraz innej judeo-satanistycznej większości w Sejmie. Oprócz nowego uzurpatora pojawili się również nowi okupanci z szyldem « patriotyzm ».

Aby okupantów nie nazywać oszustami zaproponowali oni zmiany legislacyjne w dwóch domenach, a mianowicie: bajecznych emeryturach morderców Polaków oraz zmian organizacyjnych dot. bękartów sprawiedliwości. Jedną jak i drugą zmianę Uzurpator zawetował motywując to tym, że to są szlachetni mordercy Polaków i za swoją brudną robotę muszą opływać w dostatku więc żadnych zmian nie będzie na zasadzie jestem za, a nawet przeciw.

Z takim bagażem nieboszczyków w szafach Uzurpator utracił skromny mandat społeczny zwłaszcza, że inny judeo-satanista niedługo straci robotę w Brukseli i musi się pojawić jako zbawca i mesjasz globalizmu w Polsce. W tym celu Uzurpator pilnie wziął się za legalizowanie nie tylko przypisanej roli żydowskiego namiestnika w Polsce ale także chce zalegalizować okupację w Polsce. W tym celu potrzebna jest albo nowelizacja albo nowy regulamin społeczny dla Polaków zwany urzędowo Konstytucją. Oni i tak go nie przestrzegają z racji przestrzegania li tylko doktryny Talmudu.

Uzurpator w Polsce w myśl zasady dania wyboru Polakom jak chcą być zamordowani cywilizacyjnie i nie tylko zaproponował referendum w przedmiotowej sprawie. Generalnie referenda organizuje się po zakończonym okresie legislacyjnym aby dany Naród de facto zatwierdził Konstytucję. W Polsce judeo-sataniści posługują się fortelem fałszu intelektualnego  aby zapytać przed procesem legislacyjnym co chcą Polacy w sprawie ich regulaminu społecznego zwanego Konstytucją

Sprytne; zwłaszcza że cwaniaczki później będą głosić na cały świat, że Polacy przyjęli Konstytucję przez referendum i tym stanie rzeczy będą mogli wprowadzić już bez ograniczeń tzw. bratnią pomoc z Izraela i zrealizować swój odwieczny plan definitywnej depopulacji Polski z Polaków !!!

Co można zrobić w takiej sytuacji ? Istnieje odwieczna zasada która zawsze pomagała Polakom w trudnych chwilach od przeszło 10 000 lat. Bierność która jest aktywnością. Wroga i tak szlag trafi, a my przetrwamy ten trudny okres na zasadzie zima wasza, wiosna Nasza; zawsze.

Polacy muszą bojkotować nie tylko całe gremium legalizowania w Polsce ludobójstwa Polaków ale również fałszywe procesy legislacyjne i związane z nimi jednoznaczne wyrażanie opinii via Referendum w sprawie tzw. nowego regulaminu społecznego oficjalnie zwanego Konstytucją aby mogli przetrwać !

Tak Nam dopomóż Bóg Rod.

Prawda w oczy kole_Foto