Uzurpator Duda pocałował klamkę w Białym Domu

Najwyższym rangą politykiem USA, z którym spotkał się Uzurpator A. Duda podczas ostatniej wizyty był gubernator Illinois Bruce Rauner oraz burmistrz Chicago Rahm Emanuel. Ranga wizyty podniesiona – podobno prezydent kraju spotyka się gubernatorem stanu – to wyżyny dyplomacji , gubernator stanu jest odpowiednikiem wojewody w dużym uproszczeniu .

W tym stanie rzeczy należy zauważyć, iż Duda dostał kopa w cztery litery bowiem okazało się, że z Andrzejem Dudą nie spotkał się ani Donald Trump, ani wiceprezydent Mike Pence. Przypomnę że wizyta ta była bardzo ważna ponieważ Andrzej Duda zainaugurował w Nowym Jorku rotacyjne przewodnictwo Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.

Jak widać Duda nie odpuszcza i następnym razem już ze swoim ziomalem z Unii Wolności Tuskiem rozpoczną spektakl pod ścianą płaczu w Jerozolimie na zasadzie kupię, sprzedam, zamienię Polskę wraz z Polakami.

Do Dudy nie dociera prosty fakt, że nie jest mile widzianym gościem na salonach Trumpa. No tak Trump to kapitalista pełną gębą, a Duda zaś zwykłym uzurpatorem na pensji wraz z żoną. Wiadomo kto płaci pensję. Lata zatem ten biedak do USA co kilka miesięcy, a następnie niejaki Szczerski musi odwoływać to co wcześniej tak szumnie zapowiadał.

Spotkania Dudy z prezydentem Trumpem przy drzwiach wejściowych czy przy wejściu do windy to chyba nie jest coś imponującego. Jeżeli nie ma jednoznacznego zaproszenia z kręgów prezydenta Trampa na takie spotkanie, to Dudzie musi wystarczyć spotkanie z burmistrzem i wojewodą. A to i tak dużo, zważywszy na to jak uzurpator z Polski jest postrzegany na świecie. Niech Duda wyjeżdża teraz w liczbie mnogiej razem z Potockim będzie jeszcze zabawniej.

Potocki Duda_Fotor

Mosaiści wszystkich krajów łączcie się ! Bo wszyscy żydłacy to jedna rodzina
Starszy czy młodszy , chłopak czy dziewczyna
Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się

 


Najlepiej jednak by było gdyby Duda zadeklarował, iż jest szykanowany i represjonowany więc nie chce aby Polacy byli traktowani w podobny sposób, a on jest ich przedstawicielem w związku z tym będzie dążył do wyjścia Polski ze struktur NATO.

Gwarantuję zaginięcie samolotu Dudy nad Atlantykiem w drodze powrotnej po takim oświadczeniu. Duda może zawsze przecież poprosić Izrael w ramach tzw. bratniej pomocy na podstawie Ustawy 1066 o udostępnienie mu łodzi podwodnej z ładunkami nuklearnymi zbudowanej przez Merkelową aby bezpiecznie mógł wrócić do domu. Jaki kaliber prezydenta taki kaliber kalendarza spotkań. Pytanie jednak nasuwa się samo, po co Duda leci do USA skoro Prezydent tego kraju go nie zaprasza ?

Odpowiedź nasuwa się również sama.

ANDRZEJ DUDA PODRÓŻUJE DO USA ABY ZASZKODZIĆ POLSCE I POLAKOM !

 

Trump