Uzurpatorów dwóch Duda i Potocki

Jak wiadomo w Polsce panuje system talmudyczny wprowadzony w 1944 za sprawą żydów z Rosji. Złoty waluta w Polsce jest indeksowana w stosunku 1:1 do szekli izraelskiej natomiast wszystkie najważniejsze funkcje w Polsce sprawują judeo-sataniści wliczając w to władzę kościelną.

Polakom wmawia się o zbawiennym dla nich systemie demokracji oczywiście nie informując, iż mamy demokrację talmudyczną. Jednak wielu w Polsce ma na to obojętny stosunek do czasu gdy podupadną na zdrowiu, stracą pracę za prawdę albo konkurencja pozbawi ich majątku za sprawą ich usługodawców tj. sędziów, prokuratorów i komorników.

Od kilku lat pojawił się na scenie mediów internetowych przedstawiciel Żydowskiej Junty Londyńskiej fałszywie nazywając siebie hrabią niejaki Potocki. Najzabawniejsze jest to, że ten uzurpator głosował w wyborach na Dudę, Uzurpatora w Polsce zwanego Prezydentem. Mniejsza z tym, jest ich obecnie dwóch i z tego należy się cieszyć ponieważ zabawa w Polsce dopiero zaczyna się rozkręcać, a od przybytku podobno głowa nie boli.

Niejaki Duda poszedł w ślady Stolzmana zwanego Kwaśniewskim i zaczyna tańczyć na scenie politycznej i kościelnej chocholi taniec i to nie tylko w Lednicy zwiastujący bliski koniec tego osobnika na rzecz znanego antypolaka pełniącego z ramienia Niemiec najważniejszą funkcję w Unii Europejskiej. A swoją drogą dlaczego wśród wiernych Kościoła Katolickiego Duda tańczy mając na sobie dobrze dopasowaną kamizelkę kuloodporną ? Przecież Katolicy podobno nie mordują.

Jak powszechnie wiadomo niejakiemu Tuskowi kończy się niedługo kadencja i mordercy Polaków zaproponowali mu objęcie funkcji Uzurpatora w Polsce.  Jest to ważna funkcja, a która będzie miała za cel zrobienia z Lecha Kaczyńskiego męczennika zwłaszcza, że era cioty Kaczyńskiego dobiega końca.

Polakom zatem podesłali śmierdzący kotlet zwany Prezydent Potocki. Wypada napisać o nim także kilka słów. Opuszczając wczorajszą manifestację przeciwko ludobójstwu Polaków zauważyłem siedzącego na ławeczce niejakiego Potockiego. Niby na manifestacji, niby z boku tak aby w każdej chwili skorzystać z nadarzającej się okazji i oznajmić Polakom: Nie martwcie się jestem « prezydentem » i rozkazuję wszystkim zagłosować na mnie tak abyście nie musieli szczepić waszych dzieci. Ja głosowałem na Dudę ale już nie będę na niego głosować.

Jeden tańczy, drugi siedzi i zabawa trwa w najlepsze tylko My Polacy z Naszymi oprawcami pozostajemy na co dzień. Zatem bojkotujmy te dzieci szatana niech nie robią z Nas idiotów realizując swoje plany depopulacji Polski z Polaków !

Collage_Foto