Dżentelmenele czyli zaplecze polityczne Dudy i Kornhauserów

Obecna władza w Łomiankach nie tylko przeszkadza  w dialogu społecznym opozycji ale realizuje długoterminowe zadanie zlecone i testuje reakcję społeczeństwa na wyburzanie domów Polaków w Polsce. Jest to test ogólnokrajowy na zasadzie późniejszej analizy jak będą zachowywać się Polacy gdy urzędnicy będą wyburzać ich domy !

Pracownik gminy oraz radny przyklejają się do obecności opozycyjnych mieszkańców Łomianek, którzy nie chcą wyburzania swoich i swoich sąsiadów domów.

W tym celu informują wszystkich mieszkańców. Takie « przyklejenie » się do opozycji to celowe działanie mające wprowadzić nie zainteresowanych mieszkańców w błąd. Obecna władza chce wybudować drogę, która będzie gwoździem do trumny przedsiębiorców z ul. Warszawskiej w Łomiankach.

Jak powszechnie wiadomo na terenie gminy i miasta Łomianki woj. mazowieckie znajduje się już galeria wielkopowierzchniowa z Francji, natomiast tuż obok w Młocinach powstaje kolejne centrum handlowe, a za mostem na Wiśle egzystuje już Galeria Północna.

Tak więc kolejna droga na kredyt, a która nie rozwiąże blokady i korków wyjazdu z Warszawy drogi krajowej S7 czyli ulicy Kolejowej z powodu licznych świateł oraz braku bezkolizyjnych przejść dla pieszych. Przypomnę że zdecydowano już o budowie kolejnej drogi wylotowej z Warszawy http://budownictwo.wnp.pl/s7-ominie-podwarszawskie-lomianki,322506_1_0_0.html .

Zamiast poszerzać do trzech pasów ruchu i usprawniać tzw. ciąg komunikacyjny ul. Kolejowej – S7 i wyjazdu z Wisłostrady w kierunku na Gdańsk stosunkowo tanim kosztem władza okupacyjna zdecydowała o budowie całkowicie nowej trzeciej drogi w wiadomym celu.

Ta trzecia z kolei droga, będzie de facto omijać centrum Łomianek i sprawi, że przedsiębiorcy w Łomiankach poniosą straty ku uciesze tych wszystkich, którzy z premedytacją zadłużają Polskę i Polaków.

Polski przedsiębiorca ma zbankrutować kolejny raz, a jego miejsce mają zająć przybysze z Chazarii z paszportami ukraińskimi albo uzbeckimi.  Balcerowicz wiecznie żywy !

 

Duda Kornhauser Dąbrowski

Taka władza jest wspierana na zasadzie « elegencja-francja » w osobie pierwszej damy wszystkich żydów w Polsce i oczywiście Uzurpatora. Żydowski zew krwi działa mimo, że wygląd Dąbrowskiego burmistrza Łomianek nigdy nie predysponuje go do pochodzenia żydowskiego. Jego radni lub podwładni już nie są w stanie ukryć swych garbatych nochali i małego wzrostu.

Oczywiście wszystko opiera się na tym, że władza kłamie i fałszywie twierdzi iż nie będzie wyburzania nieruchomości Polaków. Co innego twierdzą mieszkańcy !!!  Należy zauważyć, że w poprzednich wyborach kilku z obecnej ekipy zostało skazanych za kłamstwa wyborcze.

Ce diaporama nécessite JavaScript.

W Dziekanowie Polskim oraz pobliskich miejscowościach osiadło wielu Polaków, którzy należeli do Niepodległej Rzeczpospolitej Kampinoskiej – https://pl.wikipedia.org/wiki/Wypad_na_Truskaw. Natomiast w samych Łomiankach swego czasu powstało całe osiedle Powstańców Warszawskich.

W Dziekanowie Polskim jest nawet szkoła imienia majora Adolfa Pilcha Bohatera Polski i Polaków. https://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Pilch

Teraz nowy okupant chce wyburzać ich domy na zasadzie testów społecznych w celu analizy zachowań rdzennej ludności.

Nie chcemy drugiej Palestyny w Polsce !!!