Jak okupanci kradną dzieci Polakom

Children

Dnia 02.08.2018 r. o godz.13.45 w Sądzie Rejonowym w Oleśnicy odbędzie się pierwsza rozprawa dotycząca bezzasadnego i pochopnego odebrania małego Wiktorka Rzymkowskiego jego Rodzicom.

Wiktorek jest pierwszym dzieckiem młodego małżeństwa. Z racji tego Państwo Rzymkowscy od momentu jego przyjścia na świat regularnie co tydzień chodzili z nim na kontrole do lekarza. Na każdej z wizyt stan chłopca zawsze był opisywany jako dobry. Rodzice, mając pełne zaufanie do lekarza, nie podejrzewali niczego złego. Jednak chwilę po ostatniej wizycie ich synek zaczął kaszlec i źle wyglądać, udali się więc do przychodni ponownie. Lekarz stwierdził szmery w płucach i poradził udanie się do szpitala, co też rodzice od razu uczynili. W szpitalu okazało się, że maluch ma długotrwałe zapalenie płuc z naciekiem oraz sporą niedowagę, co może świadczyć o tym, iż urodził się już chory. Nie przeszkadzalo to jednak medykom szczepić dziecko, co mogło pogorszyc jego stan. Szpital natomiast wywnioskował na sobie tylko znanych podstawach, iż stan dziecka wynika z zaniedbania przez Rodziców, mimo, iż należycie sprawowali opiekę nad synkiem. Szpital, nie słuchając ich, zawnioskował do sądu o umieszczenie małego w domu dziecka, co też niemal natychmiast, mimo sprzeciwu Rodziców, zostało uczynione.

Rodzice absolutnie nie zgadzają się z tą decyzją i podjęli walkę o Synka.

Badźmy z nimi w tym dniu, dodajmy im sił, udzielmy wsparcia, a jednocześnie pokażmy urzędnikom państwowym, iż nie zgadzamy się na niszczenie Rodzin!

Nie pozwolimy na nieuzasadnione odbieranie dzieci i podejmowanie takich decyzji w kilka godzin na niejawnych posiedzeniach sądu bez udziału Rodziców! Pozbawia się ich możliwości złożenia wyjaśnień i obrony, nie mają prawa do wpływu na bieg zdarzeń, jakże ich krzywdzących!
Kochani, czekamy na Was!

Pokażmy, że nie pozwolimy na takie sytuacje!
Do zobaczenia!

Zapewnijmy im wspólnie opiekę adwokata. https://zrzutka.pl/fundusz-opieki-prawnej-stop-nop-zs5aha