Izraelski pomór świń w Polsce

Zwyczajowo judeo-sataniści okupowane kraje doprowadzają do skrajnego ubóstwa oraz uzależniają je od handlu czyli od sprowadzanych przez nich towarów i usług. Taka polityka jest teraz realizowana w Polsce w sektorze rolnym mimo, że Unia Europejska ma obowiązki wynikające ze Wspólnej Polityki Rolnej jednak ich nie wykonuje z prostej przyczyny: Polska w sektorze rolnym jest przedmiotem polityki apartheidu i dostaje tylko 42 % wysokości dopłat rolniczych w stosunku do tego co dostają rolnicy w innych krajach Unii Europejskiej.

president-in-poland1Polski rolnik to tubylec do likwidacji na takiej samej zasadzie jak pozbawienie swego czasu rdzennych mieszkańców Ameryki Płn. źródła żywności czyli bizonów. Polacy na bizony nie polują ale lubią dobrze zjeść świniaka nie tylko od święta. To właśnie w tym celu wyhodowano i wprowadzono na obszar Polski ten wirus na takiej samej zasadzie jak wyprodukowano wiele innych wirusów aby ograniczyć populację ludności na świecie.

 

Ci, którzy nie mogą zabezpieczyć swoich gospodarstwa przed ASF, lepiej, żeby zrezygnowali z hodowli świń – oświadczył szef resortu rolnictwa Rządu Okupacyjnego niejaki Ardanowski w TOK FM po tym jak złożył wizytę dziękczynną w Izraelu za wybór na ministra rolnictwa.

Co to jest zatem ten izraelski pomór świń nazwany ASF i jak długo wirus jest aktywny ? Chorują na ASF głównie guźce afrykańskie czyli izraelskie oraz inne świniowate czyli świnie i dziki natomiast ludzie nie chorują na ten wirus. Guźce to zwierzęta przypominający świnię pochodzące z Afryki o długich kłach. Istnieje duże prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że wirus został zawleczony do Polski z pomocą zoofilów, którzy współżyli z tymi masywnymi afrykańskimi ssakami i następnie wirus drogą płciową został rozprowadzony w Polsce po przyjeździe takiego osobnika do Polski i musiał on mieć kontakt ze świniami. W padłym albo chorym na ASF świniowatym, wirus jest aktywny i zaraża do czterech miesięcy. W mięsie mrożonym wirus przeżywa tysiąc dni, w suszonym trzysta, mielonym sto pięć, we krwi 10–18 tygodni (w temperaturze pokojowej), w kale 11 dni.

Są i inne drogi przenoszenia wirusa jak np. taki opis znalazłem w internecie cyt:

Wirus ten można przynieść na butach z lasu do gospodarstwa, dlatego potrzebne są maty i zmiana butów przed wejściem do budynków gospodarskich. Najlepiej na takie, w których chodzimy tylko po chlewni.

Ten kto pisze takie głupoty z premedytacją działa na podświadomość ludzką i podaje do publicznej wiadomości tezę, że rolnicy w Polsce chodzą w tych samych butach po oborze jak i po domu.

Podsumujmy zatem.

Dzieci wyjechały na roboty niewolnicze, ziemię możesz sprzedać tylko żydom albo Watykanowi, a znajomy weterynarz z chęci zysku wybił ci całą trzodę chlewną. To smutny obraz wsi w Polsce.

Polityka osamotnienia i głodu rdzennej ludności to nie pierwszy i zapewne nie ostatni przypadek w historii. W tym przypadku posłużę się następującym przykładem. Kraje arabskie generalnie czerpały i czerpią swój dochód z ropy naftowej. Jak wykombinować aby ropę tanio kupić i sprzedać militarny złom ? Nic prostszego jak najemnicy w służbie Wall Street i ich światowych sojuszników. Doktryna « wolności » zawsze dobrze się sprzedaje ale w tym celu potrzebna jest wojna więc finansuje się najemników, którzy deklarują z dnia na dzień, iż są lepszymi arabami od innych arabów.

Taki kraj w stanie wojny jak Libia czy Irak potrzebuje oczywiście środków finansowych i Wall Street im dostarcza tej gotówki ale w zamian za ropę jednak tańszą już o ok. 50 % od ceny przed wojną. Zatem sprzedają swoją ropę ci źli i ci dobrzy. I teraz ci dobrzy muszą mieć broń tak samo jak ci źli aby przypadkiem nikt nie zwyciężył więc obu stronom sprzedaje się militarny złom aby sobie postrzelali na wiwat ponieważ rakiet i tak nie dostaną.

W taki prosty sposób kupuje się ropę o 50 % taniej i sprzedaje się o 100 % drożej militarny złom. Kto jest zły, a kto dobry nie trudno w obecnych czasach dowiedzieć się wiem jednak z całą pewnością, że tak finansuje się dwie strony konfliktu i zawsze się wygrywa bez względu kto przegra. Fajne co ? Żyć nie umierać.

Zatem Polacy Rodacy Słowianie nie bądźmy głupi i nie dajmy się zabić wraz z naszymi zwierzętami.

Rafał Gawroński

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce

Autor odsiedział 45 dni więzienia za rzekome nie wpuszczenie weterynarza na swoje gospodarstwo rolne.

Więcej tutaj: https://rafzen.wordpress.com/2010/07/02/petycja-1248-2007-parlament-europejski/