Internetowa cenzura – cd.

Nie minęło kilka godzin, a już wszystkie moje publikacje są przedmiotem cenzury na portalu kłamców !!!

PIC_0117_Foto

Odwiozłem Syna do szkoły i wróciłem do domu, a tutaj nowe zbrodnie cywilizacyjne za sprawą największego i podobno wolnego od cenzury portalu społecznościowego.

Nic bardziej złudnego i aby Państwu to udowodnić zamieszczam zdjęcia na dowód cenzury, apartheidu oraz niszczenia pracy intelektualnej Polaków gdzie judeo-sataniści z rezerwą, tak aby czasami nie przegrali procesu sądowego nazywają publikacje Polaków cyt: wygląda jak spam.

Tak dla nich to spam dla Nas Polaków udokumentowana prawda o Nas !!!

 

Dodatkowo tak jak w wspomniałem w poprzednim wpisie opisałem co ich tak naprawdę boli. Prawda i tożsamość o Nas Polakach to przecież dla nich zbrodnia przeciwko judeo-satanistom oraz ich kolaborantom.

Pierwszy usunięty post nazwany cyt: wygląda jak spam dotyczył STRICTE NAS POLAKÓW i był z kategorii historii

https://rafzen.wordpress.com/2018/09/01/wyznaniowa-napasc-w-celach-rabunkowych-na-polakow-w-1939/

Ten drugi usunięty wpis z największego portalu społecznościowego dotyczył aktualnej indoktrynacji Naszych dzieci w szkole. No cóż, zapewne to nie pierwszy i nie ostatni taki zrozpaczony atak na twórczość intelektualną Polaków w domenach historii i edukacji.

https://rafzen.wordpress.com/2018/08/28/nasze-dzieci-ida-do-szkoly-polityczno-wyznaniowej/

 

PIC_0116_Foto

Sprawę opisałem na moim blogu i chciałem wysłać link znajomym na portalu kłamów i wtedy dowiedziałem się z całą pewnością, że moje publikacje nie wyglądają jak spam ale są z kategorii tych niebezpiecznych !!!

Super. Prawda zawsze wychodzi na wierzch ! Sami Państwo możecie się przekonać jak to działa i jak to będzie działało w przyszłości, że nawet nie będzie można komunikować się między Nami na tzw. prive.

PIC_0118