Internetowa cenzura

Wielki kłamca czuwa ! Tak można najkrócej określić internetowego giganta w mediach społecznościowych ale są i inni w ogłupianiu ludzkości. Swego czasu miałem konto na fb dosyć duże z dużą ilością znajomych gdzie zamieszczałem moje publikacje.

Pewnego dnia portal kłamców zażądał abym ustosunkował się do zdjęć jak np. Jezus czy apostołowie i wskazał czy to jest moja rodzina pod groźbą usunięcia konta naruszającego zasady społeczne u kłamców. W związku z tym postanowiłem zaniechać nie tylko odpowiedzi na groźbę oraz zadane pytania ale także zaniechałem publikacji. Co się stało dalej? Konto zostało usunięte.

Mam tzw. konto rodzinne gdzie generalnie nie ma znajomych i liczy tylko 18 osób i służy ono mnie do komunikowania się z moimi krewnymi. Jakiś czas temu Pani Margaret McGrath włączyła mnie do zamkniętej grupy o nazwie Patrioci. Od czasu do czasu umieszczałem tam swoje publikacje.

Dzisiaj dowiedziałem się, że udokumentowana prawda jest spamem dla judeo-satanistów.

Oto dowód:

PIC_0115

Tak więc z judeo-satanistami mnie nie po drodze, a i w domu ich nie chcę !!!

Już post scriptom napiszę że wielki kłamca nie tylko czuwa ale i analizuje co może czytać ich społeczność.  A swoją drogą My również wiemy dzięki takim działaniom co ich tak naprawdę boli !