Tereny działań wojennych z Polakami

APEL DO CZYTELNIKÓW, KOMENTATORÓW I BLOGERÓW.

MA MIEJSCE WE WSCHODNIEJ CZĘŚCI POLSCE NIE MAJĄCE PRECEDENSU W HISTORII CELOWE WYBIJANIE ZDROWYCH I ZDATNYCH DO SPOŻYCIA ŚWIŃ .JEST TO PRZEMYŚLANY ATAK WROGICH POLSKIEMU SPOŁECZEŃSTWO SIL W CELU POZBAWIENIA GO RESZTEK LOKALNEJ SUWERENNOŚCI ŻYWIENIOWEJ. TAK ISTOTNEJ W CZASACH RÓŻNYCH KRYZYSÓW JEST WIELE SYGNAŁÓW ŻE CALA TZW EPIDEMIA POMORU ŚWIŃ JEST CELOWO SPROKUROWANA I NIEMA ŻADNEGO FAKTYCZNEGO PRZEŁOŻENIA NA REALIA POZA FIKCYJNYMI OŚWIADCZENIAMI INSTYTUTU W PUŁAWACH KTÓREMU DANO KONCESJE NA WYNISZCZENIE POLSKIEJ HODOWLI ŚWIŃ BĘDĄCYM ISTOTNYM ŹRÓDŁEM BIAŁKA DLA CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA WOLNEGO OD KORPORACYJNEJ ,,JAKOŚCI,,.

PROPONUJE OSOBOM ZE WSCHODNIEJ CZĘŚCI POLSKI KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNE TO CO SIĘ DZIEJE KTÓRZY SA ŚWIADOMI WAŻNOŚCI TEGO PROBLEMU BY Z RACJI BLISKOŚCI ZAMIESZKANIA USTALILI WIĘKSZOŚĆ TZW MIEJSC EPIDEMII I W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI PO DOTARCIU DO NICH ARCHIWIZOWALI DOKUMENTY AUDIO NA TEMAT INSCENIZACJI TEGO ZBRODNICZEGO PROCEDERU BY WE WŁAŚCIWYM CZASIE POCIĄGNĄĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI OSOBY W TYM NA CZYJEŚ POLECENIE LUB DLA KORZYŚCI FINANSOWYCH UCZESTNICZĄCE.

LOKALIZACJE GOSPODARSTW ŁATWO ZNALEŹĆ MOŻNA NA STRONIE INTERNETOWEJ . .PROSZĘ EW O SZYBKIE SKOPIOWANIE I SPISANIE LOKALIZACJI [ SA DOKŁADNE MAPKI TOPOGRAFICZNE] ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ ZABLOKOWANIA DOSTĘPU DO TAKICH INFORMACJI.

W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW NIE NOTUJE SIĘ ŻADNYCH PRZYPADKÓW ZDYCHANIA ŚWIŃ POZA OBLIGATORYJNYM STWIERDZENIEM PRACOWNIKÓW INSTYTUTU W PUŁAWACH ŻE WYSTĘPUJE JAKAŚ CHOROBA KTÓREJ NIKT TAK NAPRAWDĘ NIE WIDZIAŁ.

W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI NALEŻY  STAWIAĆ PYTANIE CZY U NIEGO LUB W OKOLICY BYŁY PONADNORMATYWNE PADNIĘCIA ŚWIŃ KTÓRE MOGŁY BY SUGEROWAĆ EPIDEMIE. JEŚLI OKAŻE SIĘ ZE W WIĘKSZOŚCI WSKAZANYCH MIEJSCOWOŚCI NIE ZANOTOWANO ŻADNYCH PADNIĘĆ BEDZIE TO NIEZBITY DOWÓD NA INSCENIZACJE CAŁEJ TEJ KRYMINALNEJ MASKARADY.

NA CHWILE OBECNĄ NIE MA ŻADNYCH DOWODÓW TEJ EPIDEMII POZA KILKOMA DZIKAMI JAKIE ZNALEZIONO, A KTÓRE CO SUGERUJE WIELE OSÓB I NAOCZNYCH ŚWIADKÓW ZOSTAŁY PODRZUCONE. NIE MA.

NA CHWILE OBECNĄ WAŻNIEJSZEJ SPRAWY NIŻ ZDEMASKOWANIE TEJ MISTYFIKACJI .WIELE OSÓB DYSPONUJE SAMOCHODAMI I WOLNYM CZASEM ORAZ MIESZKA WE WSCHODNIEJ POLSCE, WIEC MA ZDOLNOŚĆ DO WYKONANIA TAKICH DZIAŁAŃ .

DOKUMENTACJE TAKIE MOŻE ROBIĆ WIELE OSÓB W RÓŻNYCH MIEJSCACH BY INFORMACJA O TYM BYŁA ROZŚRODKOWANA ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ TUSZOWANIA SPRAWY.

NIEMA W TEJ CHWILI WAŻNIEJSZEJ SPRAWY NAWET PISANIE KOLEJNYCH POSTÓW I KOMENTARZY ZDAJE SIĘ TRZECIORZĘDNYM DZIAŁANIEM WOBEC KONIECZNOŚCI UDOWODNIENIA MISTYFIKACJI POMORU ŚWIŃ .

MYŚLĘ, ŻE MIEDZY INNYMI NEON24.PL ,FACEBOOK MOGĄ BYĆ DOBRYM MIEJSCEM NA PUBLIKACJE TAKICH MATERIAŁÓW I TYM SAMYM DOTARCIE Z PRAWDA W TEJ KWESTII DO MILIONÓW POLAKÓW . KTÓRZY ZASÓB WIEDZY I ROZUMIENIA TOCZĄCYCH SIĘ PROCESÓW CZERPIĄ WYŁĄCZNIE Z MEDIÓW GŁÓWNEGO NURTU..

POWODZENIA JANUSZ SZUMOWSKI

https://bip.wetgiw.gov.pl/asf/mapa/

 

Screenshot_2018-09-06 Mapa ASF