Polityczna intryga w związku z planowanym ludobójstwem Polaków

Obama dostał od judeo-satanistów pokojową nagrodę nobla natomiast obecny Prezydent USA Donald Trump chce być orędownikiem pokoju. To wbrew doktrynie tego państwa żyjącego przecież z wojen i rabowania innych nacji szczególnie w ostatnim czasie.

Zburzymy wam wszystko naszymi rakietami a które kupicie od nas albo naszych podwykonawców, a następnie udzielimy kredytów na odbudowę waszego zniszczonego kraju. To obecna doktryna miliatno-cywilizacyjna tego multi-kulti państwa pod przewodnictwem judeo-satanistów. Wzorzec takiego samego modelu państwa jest obecnie wdrażany w Europie.

25 września 2018 chwalił się na forum ONZ, iż to dzięki niemu nie ma wojny z Koreą Płn. Odniósł się również do Polski po ostatniej wizycie Uzurpatora Judy z Polski. Tak się składa że działanie tego państwa jakże komercyjnego pragnie pokazać światu nową doktryną tzn. albo płacicie za wojsko albo macie piekło w waszym kraju.

Okupacyjna władza w Polsce zaprezentowała taką właśnie doktryną w USA, iż okupanci z Polski są gotowi zapłacić za bazy USA na terenie Polski ale nie za pokój z Rosją tylko za wojnę !

Taki system jest znany chociażby z chińskiej « republiki » ludowej gdzie rozstrzeliwanym w głowę chinczykom rodzina musi zapłacić za amunicję do karabinu z którego został zabity ich krewny.

I tak Polacy muszą zapłacić za swoje ludobójstwo gdzie starcie gigantów z USA i Rosji pozostawi tylko popiół z Polaków, a na ich miejsce przyjdą oczywiście « niewinni » emigranci izraelscy via Ukraina. Stosowne dokumenty już podpisano. To ma być prawdziwa wędrówka ludów ale bez Polaków.

Judeo-sataniści utkali taką intrygę aby Donald Trump nie mógł im odmówić w sprawie budowy Fort Trump. To szczególna perfidia w stosunku do Polaków, których nigdy nie pytali o zgodę w sprawie stacjonowania obcych wojsk na Naszym terenie.

Tak okupant nie musi pytać czy coś może w danym kraju. To cecha szczególna okupacji i zachęcam do rozwagi wszystkich Polaków Słowian.

 

TRUMP JUDA