Judeo-sataniści testują nowe metody kradzieży dzieci w Polsce

Matka małego dziecka została skazana nową metodą tzw. procesu wirtualnego w Pile. Na czym taki proces polega ? Otóż aby nie dać możliwości obrony proces zaczyna się od wirtualnego zawiadomienia i do tego służą portale społecznościowe oraz inne. Piszę o tym ponieważ otrzymałem groźby od stowarzyszenia Stop NOP za ujawnienie ich dyskryminacyjnego działania wpisującego się w formę kryminalnego apartheidu w stosunku do Polaków w Polsce.

Następnie Policja przesłuchuje zapewniając, iż wszystko jest w normalnym talmudycznym porządku dla gojów. Wirtualny sędzia już nie potrzebuje oskarżonego na sali sądowej bo po co skoro wyrok i tak zapadł wcześniej i miał na celu kradzież « legalną » kradzież dziecka z użyciem sądu.

Dostaje się tylko wezwanie do odbycia kary bez możliwości apelacji i zaskarżenia wyroku !!!

Na całość sprawy natknąłem się robiąc swój serwis prasowy. Sprawa została opisana w gazecie. Sąd zaocznie zasadził karę pozbawienia wolności za to że ktoś czegoś nie nabył. Pani Mariola matka samotnie wychowująca małe dziecko ma iść do więzienia mimo ze nastąpił zwrot żądanej kwoty czyli szkody nie ma !

W Dzienniku Ustaw z dnia 15.09.2017 r. opublikowano rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę w 2018 r. (Dz. U. poz. 1747). Od dnia 01.01.2018 r. wysokość minimalnego wynagrodzenia ustalono na poziomie 2 100 zł. Tym samym do 525 zł. wzrasta wysokość kwoty granicznej w tzw. „czynach przepołowionych”. Jednym słowem ściganie za wykroczenie następuje do kwoty 525zł. Natomiast za przestępstwo powyżej ww. kwoty. Dotyczy to niektórych czynów zabronionych np. kradzież, zniszczenie mienia.

Zatem osiem miesięcy więzienia za dwie dniówki i to zwróconej kwoty to cecha charakterystyczna kryminalizacji władzy wszelakiej i demokracji talmudycznej w Polsce !!!

Innymi słowy pisząc celem nie jest kara jako taka tylko kradzież dziecka matki która będzie przebywać w wiezieniu. Wczoraj przychodzili po Nas bez wyroków dzisiaj właśnie z takimi papierkami aby ci co będą więzić daną osobę wiedzieli że mają tylko wykonywać wyroki na podstawie prawa i w granicach prawa ale okupantów.

Pozory legalności muszą zostać dochowane nawet u okupanta.

 

Children