Legalizacja wolności czyli manipulacja opinią społeczną na wielką skalę w Polsce.

 

Jeden z internautów na znanym portalu zapytał : Komu na tym zależy by podawać szczepionkę !??? Odpowiedziałem. iż jest to świetne pytanie. Jak dla mnie opcja depopulacji Polski z Polaków jest cały czas aktualna.

Pytanie dotyczyło wczorajszego wpisu cyt:

Media strachu działają prawidłowo. Od samego rana trąbią w swe trąbki rodem z Tel Avivu że odnotowano już 123 przypadki zachorowań na odrę ale nie podają ile osób zmarło w wyniku błędów nie tylko lekarzy ale ratowników czy w wyniku szczepień.Według danych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny od 1 stycznia do 30 września br. w Polsce zanotowano 123 przypadki odry. INSTYTUT JEDNAK NIE PODAJE NARODOWOŚCI OSÓB które zachorowały. Ta nagonka na idiotów jest podyktowana dzisiejszym wydarzeniem w Sejmie Okupacyjnym gdzie Justyna Socha polityk będzie prezentowała wolę przeszło 120 000 Polaków aby szczepienia były DOBROWOLNE !!!

Jedna z internautek świadoma sytuacji w Polsce napisała ironicznie komentarz :

No już biegną, żeby dobrowolne szczepienia zrobić. Akurat.

Odpowiedziałem tak:

Ma Pani rację, to tylko taki wybieg. Judeo-sataniści w Katyniu i innych miejscach mordów rytualnych celowo dali kartki pocztowe aby Polacy napisali do swych krewnych. Kartki nie dotarły ale dotarło NKWD. Chęć pozyskania informacji o ludziach edukowanych i świadomych zagrożeń jest w tym przypadku celem nadrzędnym i przy okazji wykreowanie swojego lidera politycznego. Widać to po zachowaniu Justyny Sochy w stosunku do określonych grup społecznych, które wspierały proces legislacyjny dobrowolności szczepień.

Dzisiaj pojawiły się komentarze odnośnie wczorajszego wydarzenia w Sejmie okupacyjnym gdzie przeszło 120 000 Polaków zaufało Stowarzyszeniu STOP NOP i złożyło podpisy pod inicjatywą legislacyjną dotyczącą wolności w Polsce.

Celowo nie piszę o dobrowolności szczepień ponieważ jest to określenie mające na celu zamydlenie całej sprawy wolności osobistej każdego z Nas i tym samym Naszych dzieci.

Przypomnę że to nie urzędnicy poczęli Nasze dzieci ale mają najwięcej do regulowania w tym przedmiocie oczywiście zasłaniając się fałszywym uzasadnieniem:  dla dobra dziecka. Tak dla ich dobra handlują zabranymi dziećmi tak ze ślad po nich ginie. A przecież są to Polacy zatem gdyby nie okupacja Polski przez judeo-satanistów nigdy by do takich sytuacji nie doszło ponieważ w Polsce jest wiele rodzin lub osób chcących adoptować dzieci.

Podczas wczorajszego posiedzenia Sejmu Okupacyjnego poseł PiS Krzysztof Ostrowski, prezentując stanowisko klubu, wskazał, że dalsze procedowanie ustawy to doskonała okazja do dyskusji na temat racjonalnego programu szczepień w Polsce.

Zaraz potem zaatakował tę decyzję PiS-u były minister zdrowia z PO Bartosz Arłukowicz, mówiąc: – Jesteście medycznymi ignorantami. To nieprawdopodobne, to możliwe tylko w czasach PiS. W końcu opozycja musi czemuś lub komuś służyć. Szef GIS pisowski partyjniak i były wiceminister zdrowia zadeklarował, że zrobi wszystko, by « to zatrzymać » – to wiemy po I czytaniu obywatelskiej inicjatywy. Czyli wojna z wolnością Polaków w Polsce.

W trakcie sejmowej debaty pojawiły się wnioski o odrzucenie projektu ustawy w pierwszym czytaniu oraz o skierowaniu go do prac w Komisji Zdrowia oraz Polityki Społecznej i Rodziny.

Ani słowa o wolności człowieka !!!

Taka sytuacja była możliwa ponieważ cały czas rozmawia się o zabiegach czyli szczepieniu, a nie rozmawia się o wolności każdego z Nas. Przecież jak można rozmawiać o wolności w Sejmie Okupacyjnym ? Nie można !

 

andrze-duda