Gdyby wybory miały coś zmienić to byłyby nielegalne.

 

Dzisiaj rozmawiałem z dr Zbigniewem Kękusiem o reparacjach wojennych. Temat jakże ważny dla Polaków i tak samo trudny dla okupantów ponieważ oni już dostali swoje reparacje !!! Przypomnę ze państwo Izrael zostało utworzone 14 maja 1948 roku (proklamacja niepodległości).

Zatem brak państwowości w niczym nie przeszkodził judeo-satanistom w otrzymaniu reparacji od Niemiec. Ten fakt dobitnie wskazuje że od września 1939 roku społeczność żydowska w Polsce, a później w Generalnej Guberni nie tylko miała swoją władzę autonomiczną wraz ze swoją policją oraz administracją ale także mogli opuszczać tereny wyznaczonych zbiorowisk.

Merkel Macron_Foto

Najlepszym przykładem jest tutaj społeczność żydowska z Zamościa, która w przeddzień wybuchu otwartego konfliktu miedzy okupantami z Niemiec i Rosji przeszła przez granicę ze Związkiem Radzieckim. Czekały tam na nich podstawione pociągi które zawiozły ich do obozów dla uchodźców finansowanych głównie z Wielkiej Brytania i USA. Jako ciekawostkę podam, iż w jednym z takich obozów mieszczącym się pod Leningradem w 1946 roku urodziła się późniejsza emigrantka Stalina Irena Szewińska-Kirszenstein.

Rozmowa z dr. Z. Kekusiem jest na tyle ważna dla Polaków i dla niego samego aby w swym wielkim dziele nie pozostał sam przeciwko zbrodniarzom z wielu krajów. Dlatego prośba do internautów o kopiowanie i rozpowszechnianie materiału.

Pozdrawiamy wszystkich Polaków Rodaków Słowian.