Jasna Strona Masonerii

Sanyaja Jaraszek opluje cię na drugi dzień jak źle się wyśpi z mężczyzną. Pod koniec października 2018 roku Sanyaja Jaraszek wysłał mnie zaproszenie via portal społecznościowy.
Oto treść korespondencji:
Dyrektor Kreatywny w: TV Sanjaya
Studiował „Filozofia” na: Uniwersytet Wrocławski
Mieszka w: Nysa

Wasza Wysokość, Jestem zaszczycony iż sam Król chce być ze mną w relacjach znajomości wirtualnej. Tego doniosłego wydarzenia w moim życiu nie jestem gotów udźwignąć z tej dystynkcji z powodu, iż jestem banitą we własnym kraju. Odsiedziałem w więzieniu dwa wyroki, jeden za nie wpuszczenie rzekomych weterynarzy do mojego gospodarstwa rolnego 45 dni oraz drugi wyrok 6 miesięcy za treści napisane w Petycji do Parlamentu Europejskiego, dodatkowo odsiedziałem w ciężkim areszcie śledczym 114 dni w związku z fałszywym oskarżeniem mnie o wyłudzenie dopłat rolniczych. Jak sam może przekonać się Wasza dostojność jestem osobnikiem z nieciekawą przeszłością zatem szkodliwym dla Pańskiego dworu. Niech Jasna Strona Mocy będzie z Wami.
Poważnie to kończę działalność na fg Pozdrawiam.

Chętnie bym przeprowadził z panem wywiad
Możecie teraz dzwonić do siebie nawzajem oraz wyświetlać informacje, takie jak status aktywności oraz informacje o przeczytaniu wiadomości.
telefoniczny
cenię pana działalność przeciwko satanistycznym okupantom
niestety jesteśmy banitami we własnym kraju, na własnej ziemi
Proszę przesłać nam swój numer tel to my zadzwonimy

570 279 090 Tel. dla Pana wiadomości. Pozdrawiam
Ja również w wolnych chwilach lubię Państwa działalność.

Zadzwonię jutro

OFICER POLITYCZNY JANUSZ ZAGURSKI Z NTV
Król Sanjaja Lehji zadzwonił wczoraj do mnie i nagrał moją pierwszą rozmowę telefoniczną z nim. Nie byłem uprzedzony o tym, że rozmowa jest nagrywana ale mniejsza z tym. Dzięki niemu dowiedziałam s…
rafzen.wordpress.com

Jaki jest powód, iż zostałem opluty na drugi dzień po udzieleniu wywiadu ?
cyt: « Rafał Gawroński promuje okupantów judeo-satanistycznych, a wyraz krzyż napisał z dużej litery a poniekąd jest Słowianinem. » – zapytałem Sanyaję Jaraszkę dzisiaj na fb o powody zamieszczania nieprawdziwych informacji. Czekam na odpowiedź. W następnym dzniu otrzymałem odpowiedź.

Oto ona.

bo wspierasz krzyż a to jest demokracja talmudyczna to są judeosataniści. wg mnie nie jesteś Słowianinem, chrześcijaństwo to największa zaraza, oni nam Słowianom zrobili największą krzywdę i nadal robią
w chrześcijaństwie nie ma Boga tam są tylko diabły
To oszczerstwo mogło powstać tylko dlatego, że zgodziłem się na wywiad z człowiekiem którego nie poznałem nigdy osobiście. Nie dość że bez uprzedzenia nagrał moją rozmowę telefoniczną to na drugi dzień wypisał nie prawdziwą i szkalującą opinię na mój temat czyli od samego początku realizował plan szkalowania. Jeżeli wspieram jak on to fałszywie określił judeo-satanizm to pytanie o powody w dniu dzisiejszym już są nie aktualne.
Pytanie zasadnicze:
Dlaczego Jaraszek pluje jadem dezinformacyjnym na Polaków Słowian ?
Odpowiedź na to pytanie znalazłem w symbolice masońskiej ustawionej jako ołtarzyk dewiantów podczas zlotów.
PIC_0158
Judeo-sataniści generalnie tak postępują aby przypisać komuś fałszywe czyny, wpierw zaproszą, a później zabiją. W moim przypadku oczernienie i szkalowanie. Ich metoda jest stosowana od zawsze.
Więc wszystko jasne w sprawie jasnej strony masońskiej agentury talmudycznej zwalczającej rzekomo chrześcijaństwo. Nie dajmy się zatem zmanipulować zwłaszcza, że tego typu działalność bazująca na wiedzy innych jest teraz organizowana w celu zawarcia przymierza mniejszości w Polsce przeciwko większości Polaków w Polsce.
To dlatego m.in. podający się za Słowian osobnicy tak usilnie zwalczają chrześcijan na portalach społecznościowych ale chronią mojżeszowców twierdząc m.in że to chrześcijanie są odpowiedzialni za zniszczenie Słowian zapominając zwyczajowo dodać, że to żydzi powołali chrześcijaństwo oraz islam aby im służyli swoją masą głupoty.
PIC_0157