H. Gronkiewicz-Waltz powinna zostać zatrzymana !

Jak powszechnie wiadomo urzędująca Prezydent Warszawy H. Gronkiewicz – Waltz zakazała Marszu Niepodległości. Sąd uchylił te decyzję w trybie pilnym. Niezwłocznie po tej decyzji Sądu Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Ewa Gawor powinny zostać zatrzymane w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa zbrodni apartheidu na podstawie Międzynarodowej Konwencji o karaniu i przeciwdziałaniu zbrodni apartheidu

Pełny tekst tutaj:

Międzynarodowa Konwencja o karaniu i zwalczaniu zbrodni apartheidu – pdf

Jak oświadczyła Gronkiewicz decyzję podjęła wraz Prezydentem elektem Rafałem Trzaskowskim. Mając na uwadze to, iż Sąd stwierdził w/w sprawie Marszu, że decyzja była bezprawna niezwłocznie po ogłoszeniu tej decyzji zarówno Gronkiewicz – Waltz jak i Ewa Gawor powinny zostać zatrzymane i osadzone w areszcie śledczym, a wszelkie dowody w tej sprawie zabezpieczone.

Zatem ten akt apartheidu w stosunku do wielu Polaków bez względu czy podzielamy zapatrywania polityczne organizatorów tego Marszu czy też nie powinien być ścigany z URZĘDU !!!

Tak się jednak nie stało ponieważ doszło do porozumienia stron władzy i rzekomej opozycji, iż przejmą organizację tego Marszu. Wcześniej Gronkiewicz nie zamierzała zakazywać organizacji Marszu i to wiadomo publicznie.

Spodziewajmy się zatem marszu gdzie w pierwszym szeregu idzie Juda wraz Danielsem i innym osobnikami wyznania mojżeszowego jako starsi bracia w wierze, za nimi maszerują chrześcijańscy wojownicy, którzy krzyczą my chcemy bożka mosaistycznego, a za nimi wlecze się stado islamistów !!!

 

Gronkiewicz-Waltz Ewa Gawor

H. Gronkiewicz-Waltz oraz Ewa Gawor zakazujące Marszu Niepodległości.