Ludobójstwo Polaków Słowian w Polsce trwa w najlepsze.

Rozpoczął się kolejny sezon zmasowanego medialnego i medycznego agitowania seniorów do przyjmowania bezwartościowych, lecz zabójczych i okaleczających szczepionek grypowych.  Dane zebrane w bazie VAERS jasno pokazują, że seniorzy są grupą wiekową, która jest najczęściej zabijana tymi szczepionkami.  W bazie tej zarejestrowano 1 352 zgonów po tych szczepieniach, co najpewniej wynosi poniżej 1% wszystkich prawdopodobnych zgonów po tych szczepieniach, bo ogromna większość NOPów u starszych osób nie jest zgłaszana.

a.jpg

O tym jak groźne są szczepionki grypowe najlepiej informują nas ulotki firmowe.  W załączniku taka ulotka dotycząca szczepionki  FLUAD® – kliknij, która została zatwierdzona  do iniekcji dla seniorów na rok 2017/1018.  Ona może być  sprzedawana w Polsce pod inną nazwą. (Producent:  Seqirus Inc. US Package Insert March 2017 Confidential Page 1 of 13.  Seqirus to największa firma produkująca szczepionki na świecie należąca do globalnej firmy Novartis).  Warto ją przeczytać, a szczególnie skupić się na powikłaniach i zgonach poszczepiennych.

W badaniu w okresie 6 mies. po szczepieniach Fluad lub Agriflu (szcz. porównawcza) średnio 5,1%  zaszczepionych osób doświadczyło ciężkich powikłań, co na 10 milionów zaszczepionych dałoby 510 000 ciężkich NOPów.  Na 7082 iniekcje szczepionek FLuad lub Agriflu w ciągu 21 dni po szczepieniach zmarły 98 osoby, czyli 1,38%. To znaczy na 10 milionów zaszczepionych  byłoby 138 378 zgonów!  W innym badaniu w ciągu 6 miesięcy 1% osób zmarło po szczepionce Fluad, a po Agriflu 1,5%, co na 10 milionów zaszczepionych wynosiłoby 100 000 lub 150 000, odpowiednio.  To szokujące liczby uprzednio zdrowych osób, które zostały zabite tymi szczepionkami. Bezpośrednie przyczyny zgonów poszczepiennych włączały m.in. zawały serca i niewydolność oddechową.

Ciężkie NOPY po tych szczepieniach włączają: trombocytopenię,(w niektórych przypadkach poziom   płytek we krwi spadł do wartości poniżej      5000 na mm3, a norma dla dorosłych to 140 tys. do 440 tys. na mm3), limfoadenopatię,  choroby układu immunologicznego,  reakcje alergiczne włącznie z szokiem anafilaktycznym,  obrzęki naczyniowe, choroby tkanek łącznych i układu mięśniowo-szkieletowego,  choroby układu nerwowego (encefalopatię, chorobę Guillaina-Barrégo,  drgawki, zapalenie nerwów,  neuralgie,  parestezje,  utratę przytomności), choroby skóry (wysypki, zaczerwienienia,   rumień wielopostaciowy, świąd, pokrzywkę),  zapalenie naczyń, uszkodzenie nerek i inne.

Warto też zwrócić uwagę na skład szczepionki Fluad.  Zawiera ona m.in. bardzo groźny adiuwant skwalen (MF59C.1 adiuvant MF59®), którego wstrzykniecie w szczepionce powoduje wytworzenie przeciwciał przeciw temu związkowi, a tym samym przeciw wszystkim komórkom ogranizmu. Skwalen jest pośrednim związkiem prekursorowym na szlaku syntezy cholesterolu, niezbędnego dla życia wszystkich komórek w naszym organizmie.  Żołnierze amerykańscy rozwinęli rozmaite choroby  autoimmunologiczne po szczepionkach ze skwalenem. Większość z nich, stosunkowo młodych jeszcze ludzi, jest dziś na wózkach inwalidzkich, jest ciężko okaleczonych, lub zmarła.  Szczepienny skwalen był też prawdopodobnie odpowiedzialny za ciężkie choroby neurologiczne (m.in. narkolepsję),  które zaatakowały tysiące ludzi w Europie po szczepionkach na „świńską grypę”,  podawanych w latach 2009-2010.

Dostałam już informacje z Polski o ciężkich powikłaniach u seniorów po tych szczepieniach. Ile osób umrze wkrótce po tych szczepieniach, albo zostanie trwałymi kalekami? – pewnie nigdy się nie dowiemy, bo w Polsce nie rejestruje się NOPów.  Te dane zostaną zamiecione pod dywan.  Ofiarami będą głównie naiwni seniorzy, którzy dali się namówić na te szczepienia,  oraz bezwolni rezydenci domów opieki.

https://www.naturalnews.com/053729_flu_vaccines_death_rates_elderly.html#

http://althealthworks.com/9054/105-seniors-died-after-getting-this-high-dose-flu-shot-yet-it-is-still-on-the-marketyelena/

http://truedemocracyparty.net/2014/09/pushing-poison-targeting-seniors-year-round-flu-shots-end-less-flu-shots-end-less-war-pictorial/

https://sharylattkisson.com/2015/07/28/govt-researchers-flu-shots-not-effective-in-elderly-after-all/

Zgony po szczepieniach grypowych, baza VAERS

Prof. Maria Dorota Majewska

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/szczepienia-grype-zabijaja-seniorow-prof-maria-dorota-majewska-2017-10?fbclid=IwAR3NFgGz3qu-6Fz79PF6zP-0HeiyONBd89aZOCqxsKXP4vX9WpOVVQpeGGY