Polacy nie będą umierać za UPA !

W dalszym ciągu trwa nagonka na Rosję za konflikt z Ukrainą, a którą Putin ograł jak tylko chciał. Wczorajsza błazenada okrętowa będącą realizacją programową potwierdza jedynie, że Ukraina jako państwo zbankrutowało finansowo i politycznie !!! Więc decyzjami Trumpa i Putina postanowiono rozwiązać ten problem podczas ostatniego spotkania tych dwóch Prezydentów w Helsinkach.

Trump Putin Helsinki

Zapytacie Państwo jaki scenariusz ? Otóż NATO i państwa Unii Europejskiej na części prawnie należącej do Polski utworzą misje stabilizacyjną, a resztę bierze Rosja i organizuje tam społeczeństwo. Oczywiście zgodnie z obietnicą Putina Węgry dostają swoje dawne terytorium, natomiast Polacy niech upominają się w Brukseli, Waszyngtonie czy Tel Awiwie.

Wcześniej oczywiście wszyscy prężą muskuły aby czasami nikt nie miał złudzeń co do przyzwoitości polityków, a ukrywających przed światowym społeczeństwem planów utworzenia przez judeo-satanistów obszaru w centralnej Europie zwanego Polin, ponieważ w Unii Europejskiej Narodu Niemieckiego dla Polaków i Polski miejsca tam nie ma ponieważ byśmy z nimi nie wytrzymali, a i oni nas tam nie chcą.

Szef NATO Jens Stoltenberg nawet oświadczył na konferencji prasowej, że wszystkie państwa NATO wyrażają pełne poparcie dla Ukrainy czyli co ? Przecież Ukraina nie jest członkiem NATO !!! Oczywiście wezwał też Rosję do uwolnienia ukraińskich marynarzy oraz zwrotu okrętów. Dodał też, że Rosja musi zrozumieć, że jej działania nie pozostaną bez konsekwencji.

Jakoś dziwnym trafem się stało że NATO nigdy w ten sposób nie upominało się o wrak pasażerskiego samolotu wojskowego jednego z państw członkowskich w tym przypadku samolotu z Polski, a tutaj nawet groźby że działania w obronie swego terytorium Rosji nie ujdą bezkarnie !

Zadeklarowany publicznie satanista Stoltenberg wypowiada się bez umocowań prawnych i jest to tylko jego opinia ponieważ aby wypracować jednolite stanowisko z państwem, które posiada Umowę Międzynarodową z NATO potrzeba zgody wszystkich członków NATO, a jak wiadomo takiego spotkania na tzw. szczycie nie było.

Teraz ukraiński sanchedryn /parlament/ przyjął przypisy wprowadzające stan wojenny co było do przewidzenia ponieważ judeo-satanistom z Ukrainy już nikt nie chce dawać kasy więc będzie wojna. Stan wojenny ma na celu dotrzymanie obecnego reżimu do wyborów prezydenckich na Ukrainie które odbędą się 31 marca 2019. W stanie wojennym Poroszenko będzie wygaszał swoich potencjalnych przeciwników politycznych oskarżając ich oczywiście o zdradę i sprzyjanie Putinowi.

Na trwającym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ rosyjskie MSZ stwierdziło w komunikacie, że doszło do rażącego naruszenia zasad przepływu przez wody terytorialne Federacji Rosyjskiej. I dodało, że: « Rosja wielokrotnie ostrzegała Kijów i jego zachodnich partnerów o niebezpieczeństwie ‘nadymania sztucznej histerii’ wokół Morza Azowskiego i Cieśniny Kerczeńskiej. To oczywiste, że była to dobrze przemyślana prowokacja, która ma na celu wzrost napięcia w regionie oraz być pretekstem do kolejnych sankcji na Rosję ».

Natomiast Merkelowa oraz niemiecki rząd z « wielkim zaniepokojeniem » przyjął informację o konfrontacji pomiędzy Rosją a Ukrainą. Rzecznik niemieckiego rządu Stefen Seibert przekazał, że Niemcy wzywają do wyjaśnienia sprawy i obniżenia napięcia. Wezwał też do uwolnienia ukraińskich marynarzy oraz zwrotu okrętów i dodał, że na razie nie widać żadnego uzasadnienia dla działań Rosji.

Jednak najzabawniejszy z tych kacyków judeo-satanistów to Czaputowicz, który nie jest w stanie nawet zlokalizować incydentu. Pewnie jeszcze nie wytrzeźwiał.

https://twitter.com/i/videos/tweet/1067046218952581120?embed_source=clientlib&player_id=0&rpc_init=1&autoplay=1&language_code=pl&use_syndication_guest_id=true

 

Tak więc Polacy Rodacy Słowianie trwa konsolidacja terytorium pod nazwą POLIN.
Angażowanie się Polaków w konflikt dwóch wrogich Polsce i Polakom krajów Ukrainy i Rosji to zdrada Narodowa, którą już raz przeżyliśmy w 1920 roku gdzie niejaki Piłsudski świadomie i z premedytacją dał argumenty judeo-satanistom z Rosji aby Naszą Ukochaną Ojczyznę mogli zaatakować. Wczoraj Petlura dzisiaj Poroszenko !!!
Wzywamy Polaków, Rodaków Słowian do bierności i nie angażowanie się w działania żadnej ze stron.
Rafał Gawroński
Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.